• sevgili galatasaray'lılar,
  (bilhassa istanbul'da yaşayanlar)

  18 eylül 2018 galatasaray lokomotiv moskova maçı biletleri, stsl maçlarının yaklaşık 2 katı fiyatı olmasına ve maça daha 5 gün olmasına rağmen muazzam bir satışla ilerlerken, 1 gün kalmış 14 eylül 2018 galatasaray kasımpaşa maçına satılan bilet sayısı daha az.

  şampiyonlar ligi cazibesini anlıyorum. hatta maç 22:00'de olacağı için iş çıkışı yetişmesi, şehir dışından gelmesi paşa maçına göre daha kolay onu da anlıyorum. lakin bu işlere yıllarını vermiş biri olarak işten erken çıkma, farklı şehirden gelme, trafik vb. durumların bizim gibi fanatiklere engel olmadığını da çok iyi biliyorum.

  üzüntüm paşa maçında 35.000'i aşamama tereddütümdendir. ligin en iyi başlangıç yapan takımına karşı kritik bir maç oynayacağız. kulübümüzün geleceği, seneye yine şampiyon olup şampiyonlar ligine katılması bu maçlara bağlı değil mi? lig lideri ile oynamak ve bu maçı kazanarak moskova maçına çıkmak çok önemli değil mi?

  ülke sorunları, maddi problemler varken, ucuz-bedava bilet arayışı sözlük dahil her yerde had safhada iken moskova maçına 7. kategoriden 400 tl'ye bilet alan kardeşim, paşa maçına 200 tl'ye neden almasın?

  lütfen, imkanı olan herkes, her maça gerekli ilgiyi göstersin. zorunlu sebepler dışında "paşa maçına gitmem ama salı akşamı şampiyonlar ligi'ne gideceğim" demesin. gidemeyenler aktarsın.

  başka galatasaray yok!
 • sevgili galatasarayımın büyük taraftarı,

  bu zamanlarda daha da sinirlenen, belki yeni nesil ile alakalı belki de teknolojinin getirdikleriyle bağlantılı çok fevrileşmiş takımımızın güzide taraftar grubu. tamam doğru hepimiz transfer istiyoruz ama şu duruma bakın;

  sabah saatlerinde abdurrahim albayrak ile şükrü hanedar elleri boş dönüyor ahali! gibisinden bir haber çıkıyor.
  -hemen yönetimin iş bilmezlikleri, hakaretler küfürler.
  -arkasından menajerin alan'ı dövdüğü haberi geliyor, hemen evet doğrudur bu haber böyle yönetim mi olur dursun bunlardan iyiydi.
  sonrasında albayrak'ın yanında şükrü hanedar'ın olmadığı görülüyor. adam açıklama yapıyor sırf rahatlayın diye,
  -ooooo 2. sınıf kanallara açıklama yapıyor
  -hastası varmış allahın beceriksizi
  -vay dolmuşçu vay
  -konuşmaya bak
  gibisinden yorumlar geliyor. ben bıktım.

  bir yöneticiyi istifaya çağırabilirsin, ki ben transfer sezonu sonunda takımın ihtiyaçları giderilmiş olmazsa istifaya çağırma hakkımı kullanacağım, ama hiçbir yönetici hele hele galatasaray başkanına hakaret edemezsin dursun özbek'e bile, ali sami yen'in koltuğudur o, kendini başka takım taraftarlarıyla karıştırmaman lazım, buna rağmen hakaret veya küfür ediyorsan, yarın öbür gün bir başkan veya yönetici çıkıp taraftara hakaret ettiğinde şikayet etmeyeceksiniz.

  lütfen birazcık ama birazcık sabırlı ve saygılı olalım.

  saygılarımla,
  ardcus
 • gençler eğleniyor muyuz?
  fenerbahçe şampiyon olduğunu sanmış, sahaya inmiş, stadı yakmış falan ehe ehe çok komik falan. ulan amma salak adamlar haa. neyse.

  çok güldük, çok eğlendik de. biz de geri kalmadık hani
  yıldız getirdiğimizi sanmışız, havaalanına inmişiz, sonra yıldızlarımız istanbul gecelerini falan yakmış, şampiyonluk gitmiş, avrupa gitmiş, türkiye kupası gitmiş, şl bileti gitmiş, hâlâ fenerbahçe diyoruz.
  tamam, biz o kadar güzel bir taraftarız ki, kupa, başarı gelir geçer, asalet bize yeter de; asaleti koruyalım be?
  iki yıl önce son haftada kümede kalan antalya haşatını çıkarmış, anadolu'nun en düz takımı eskişehir'den ala ala 1 puan alabilmişsin, şimdinin 2. lig takımı kocaelispor'dan 2 yıl önce kendi evinde 5 yemişsin, avrupa'da azıcık dişli bir takım seni sakız etmiş, bir iki istisna dışında anadolu'nun her şehrinde puan bırakmışsın, ezeli rakibin seni dışarda istisnasız yener olmuşken evinde de elin kolun bağlanır olmuşsun, hâla 10 yıl önceki uefa kupasında, hagi'de, hakan şükür'desin.

  biz bu kadar aciz bir kulüp mü olduk abi? bizi ne hale getirdiler? kaç senedir sakatlıklardan illallah dedik, bir allah'ın kulu da çıkıp neşteri vurmadı o sağlık ekibine? aleyhimize yapılan bariz hakem hataları, biçmeler ve karşı tarafın lehine yapılan hakem hatalar, neden kimse vurmuyor yumruğunu masaya? kaptanını, oyuncunu, hocanı medyanın eline bırakmışsın, neden sahip çıkmıyorsun? yalan haberlerden, yıpratmalardan bıktık, her gün onları mı yalanlayacağız, susuyorsak efendiliğimizden diyorsun, işin ne, efendiliğimiz mi kalmış efendi?! tarihin en iyi kadrosunu kurmuşuz, takım dediğin 4 kişilik mi? ille de futbol demiş, onu da becerememişsin, e diğer branşlar?

  bu taraftar bekler, sana da inanır, hocana da inanır, oyuncuna da inanır. da sen de hiç şu kulübü koru be.. kandırmayın bizi yıldızz getirdik, süpper takım kurduk, ekonomik atılımlar falan çok iyi diye.. hesap sormayacağımızı mı sanıyorsunuz?

  o beş on kuruşa bağırttırdığınız, havalimanlarına akıttığınız abiler sormaz da biz sorarız. senede üç dört maça ancak gelen, gs store'u sadece forma almak için kullanan, gsbonus'u, gsmobile'ı, kombinesi bile olmayan ben sorarım hesap. ben hayatımı bu takıma endekslediysem, yarın öbür tarafta yapışırım yakana. benim için galasaray, rivadaki arazi, milyon dolarlık transferler, seyrantepe'deki kompleks değil çünkü, ben seneler önce parken stadı'ndaki, trabzon'daki, 3 hafta önce sami yen'deki bursa maçının galatasaray'ının şerefinin, onurunun, mücadelesinin peşindeyim.

  sen ona sahip çıkmazsan, yakana yapışırım.

  ve sen galatasaray taraftarı kardeşim, bırak onu bunu, biz bize bakalım. oldu bitti eğlendik, eğlendik de unuttuk mu, unutacak mıyız? unutma!

  senin takımını beş paralık lağım ağızlı adamların diline düşürdüler, senin takımına sahip çıkmadılar. sen her şeyi unut, bunu unutma. hesap sor!