Galatasaray Sözlük Okur Kayıt Sayfası

Galatasaray Sözlük okur kayıt sayfasına hoş geldiniz. Şimdi arkanıza yaslanın ve rahatlayın. Kayıt olmadan önce aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyup kabul etmeniz gerekmektedir.
  1. Galatasaray Sözlük yazarı olabilmeniz için mutlaka Galatasaraylı olmanız gerekmektedir.
  2. Galatasaray Sözlük yazar başvurusu yapmak için üyelik formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  3. Kullanıcı adı seçiminde, kendi isiminiz dışında herhangi bir özel kişiye ait ad ve soyadı kullanıcı adı olarak seçemezsiniz. Bu kurala sporcuların tam isimleri de dahildir.
  4. Seçeceğiniz kullanıcı adı kaba, müstehcen ve genel görgü kurallarına aykırı olamaz. Bir önceki maddeye veya bu maddeye aykırı kullanıcı adı seçen kişilerin hesapları silinecektir.
  5. Seçtiğiniz kullanıcı adı, şifrenizle beraber elektronik posta aracılığıyla belirttiğiniz mail adresine gönderilecektir.
  6. Türkiye Cumhuriyeti ilgili yasalarınca, ceza ile müeyyidelendirilmiş hukuka aykırı ve suç unsuru teşkil eden fiillerde bulunan kişilerin hesapları kapatılır.
  7. Yazdığınız yazıların sorumluluğu tamamen tarafınıza ait olup Galatasaray Sözlük, bu yazılardan doğabilecek hukuki sonuçlarda sorumluluk kabul etmemektedir.
  8. Üyelik işlemine geçmeden önce Galatasaray Sözlük Kurallarını ayrıntılı bir şekilde okumanız gerekmektedir.