• 1
  esasında dursun aydın özbek baskın seçimden galip çıksaydı yönetim süresini doldursun safsatasıyla medyaya röpörtaj pompalayacak tiksinç bir çıkar odağıdır bunlar.

  sonra ne oldu? dursun aydın özbek seçimi kaybetti.
  bu defa mustafa cengiz şampiyonluğu kazanmış ve taraftarın desteğini arkasına almışken yeni bir seçim talep ettiler. gerekçeleri mustafa cengiz'in verdiği sözdü. oysa camianın seçime ihtiyacı yoktu. geleceğe bakmaya ihtiyacı vardı. seçimi galatasaray için değil kendileri için istediler ama olmadı. kazanamadılar. belki de sırf bu seçim için kaybedilen zaman yüzünden forvet transferi yapamadık.
  ve olağan mali genel kurul. kulüp son dönemlerin en başarılı mali tablosuna sahip olunca kimse önemsemedi. herkes alkışlarla geçecek kısa bir genel kurul bekliyordu. ama bu takım elbiseli hırsızlar çok iyi organize olmuşlardı. genel kurulu uzattıkça uzattılar. gecenin 12'sine kadar konuştukça konuştular. plandan haberdar olmayanların yorulup gitmesini beklediler. seçimde yine istedikleri sonucu alamayınca bir de üzerine hile yapıp yeniden oylama yaptırdılar. ne o? yine seçim yapılacak, kendi adamları gelecek ve galatasaray üzerinden para kazanmaya devam edecekler.

  bu asalaklar iktidar ve rant kapıları kendilerinde değilse asla huzur vermezler galatasaray'a. camiada huzursuzluk çıkarmak için her yolu denerler. medyadaki güçlerini kullanırlar. federasyondaki galatasaray düşmanlarıyla birlikte çalışırlar, teknik direktörler ve yönetimlerin arasını açmak, futbolcuları huzursuz etmek için türlü türlü numaralar çevirirler. tek dertleri cepleridir. galatasaray'a ise ne olacağını hiç umursamazlar. gerekirse 3. hatta 5. seçim yapılsın 1 sene içerisinde hiç dert etmezler.

  ancak evdeki hesap çarşıya uymadı. şimdi hepsi o 3. seçimin yapılmaması için dua ediyor.
  çünkü karşılarında 30 milyon galatasaray taraftarı var ve taraftarın öfkesi hepinizi sel gibi süpürecek güçte. göreceksiniz galatasaray sizin rant kapınız olmayacak artık!
 • 6
  tam manasıyla sıçıp batıran kitle.

  "her şerde bir hayır vardır" denir ama bu seferki şer galatasaray için yalnızca bir fayda anlamına gelmeyecek, bir dönüm noktası olacak liseci zihniyetin karşısında olanlar ve taraftar için.

  yıllardır galatasaray'a elitizm adı altında kutupçuluk tohumu eken bu pislik kitlenin artık galatasaray'daki herhangi bir süreçte akil topluluk olarak görüleceğine zerre inanmıyorum. çevrelerinde muhafaza ettikleri piyonları, medyada mamaladıkları kuklaları haricinde karar mekanizmasına yüzde yüz etki koyabilecek potansiyeli kendi elleriyle çöpe attılar. çok da güzel oldu bir bakıma.

  mustafa cengiz olmaz da kemal cengiz olur, kemal cengiz olmaz da mustafa akif olur hiç fark etmez. artık liseci zihniyette olmayan bir başkan adayı çalıp çırpmadığı, galatasaray'ı soymaya yeltenmediği ve ortaya biraz da akıl koyduğu sürece güçlü bir figür olacaktır. her şeyden önce muhalefet daha kuvvetli artık.

  lisecilere sonsuz teşekkürler. şu anki fikir birlikteliğini sağlamak çok kolay olmayabilirdi lakin kendileri bunu öyle güzel yaptılar, bu ortamı o kadar soru işaretsiz sağladılar ki, eyvallah.

  bokunuzda boğulun galatasaray'ın elitizm soslu kafatasçıları.