• 22315
    2017-18 ve 2018-19 yıllarının şampiyonu ve yine bahsi geçen yıllarda olduğu gibi sıkıntılar içerisinde 2019-20 sezonunu 3 gün sonra açacak takım.

    ağustos başına kadar geçen sürede güzel hamlelerle kulübeye ve as takıma gayet iyi takviyeler yapılmış olsa da son 15 gündür olduğumuz yerde sayıyoruz ve asıl önemli eksikleriyle alakalı bir türlü gelişme olmuyor.

    sattığın kadar al kuralına göre şu an -€3m bütçemiz var. diagne'nin hiçbir yere gittiği yok gibi görünüyor. diagne satılmazsa ikinci bir planımız yok gibi duruyor bütçeyi artıya çekmek için. falcao ise hem taraftarı hem yönetimi bitmediği her gün yoran bir transfer haline geldi.

    ozornwafor kaydedilmeyecek diye düşünürsek tek stoper yedeğimiz ahmet çalık, hadi bir de donk olsun ki orta sahada da yedek olarak o var. ilk 11'den ayrılan fernando yerine savunma yönü kuvvetli bir isme ekmek su gibi muhtacız. bu ismi bulsak bile yedeklerini konuşmaya başladığımızda yine işler berbat bir hale bürünüyor.

    6 numara, yedek yerli stoper, yedek yerli orta saha ve falcao veya bir başka forvet alıp diagne ile de yolların acilen ayrılması gerekiyor. her sene son günlere kalıp mutlaka bir eksikle sezona başlamaktan yorulduk, umarım bu sene sorunsuz başlarız. şunu da eklemeden geçemeyeceğim, mevcut haliyle bile süper lig şampiyonluğunun açık ara favorisidir..