resim
Ünal Aysal
Görev:Başkan
Takım:-
Yaş:82
Uyruk:Türkiye
 • 8043
  galatasarayı batırdı yaaaaaaaaaaa

  aynen kanka mario jardel'i 3 oyuncu karşılığında satıp 2002'de toplama takımla oynamamazın sebebi ünal aysaldı.
  2004'de 90 tane futbolcu alıp, 2005'te ribery'i elimizden kaçırıyor, 2006'da futbolcular paralarını alamamamısın sebebi de ünal aysal'dır.

  aynen aynen.

  batık galatasaray'a geldi küçülerek büyüme olmaz dedi onun yönetimindeki galatasaray fenerbahce egemenligini kırdı yıllar sonra sampiyonlar ligi gördü, üst turlar gördü, kupalar gördü ama galatasaray'ı batırdı.

  uzun zaman önce sene 2010 filan sanırım bu sözlükte sadece okur iken galatasaray dair özlenilen şeylergibi bi başlık vardı. biri kupa kaldıran galatasaray yazmıştı. heh işte başka sözüm yok.

  edit: 3-4 dk içinde en begenilen entrylerime girerken 20 dkya çıktı. eksilemezsiniz adam değilsiniz oglum. gerçekler böyle koyar işte adama.
 • 9641
  mali olarak kötü falan yönetmedi. o günkü kuru sabitleyerek kaç milyon kar ettiğini haber sitelerinden görebilirsiniz. drogba, sneijder, eboue vs izlerken, madrid ve juventus'u yenerken boynuma dola diyordunuz bugün kötü başkan oldu.
  hayalimdeki takımı anlamamışsınız diyen ali koç'tan da, faturayı ödeyemiyoruz diyen ahmet nur'dan da, silahım olsa hakemi vururdum diyen rize başkanından da, önüne gelene 8 milyon bağlayan d.a.ö'den de çok daha iyi başkandı. kiminle kıyaslıyorsunuz, abramoviçle falan mı?

  on numara adamdı. keşke tüm kulüp başkanlar kendisi gibi olabilse.
 • 10083
  kendisini iyi anmayan taraftarların, başkanlık döneminde kurduğu takımın şampiyonlar ligi maçlarını muhtemelen devamlı izleyerek andığı başkandır. drogba zaha'nın aklını çelince iyi anılıyor ama kendisini getiren iyi anılmıyor. bunun gibi baya bir örnek verebiliriz. sen tencerenin doğurduğuna inanıyorsun, öldüğüne niye inanmıyorsun? kurduğu takımın izlerini hala taşıyoruz.
 • 9511
  17 haziran 2014,
  türkiye basketbol liginin final serisinin son maçına, yaşanılan haksızlıklara tepki göstermek için mikrofon mikrofon gezmek yerine, takımı maça çıkarmayarak "lafa değil icraate" bakanlar için sıradışı bir olay yaşatmıştır.

  son günlerde yine popüler olan "oradan burdan çekiliriz" söylemlerinin üzerine aklıma gelen eski başkanımız.
 • 4755
  ulan,
  adam ekonomik olarak batan kulübü aldı, sermaye arttırımıdır, şampiyonlar ligi geliridir, öyledir böyledir bir şekilde düzlüğe çıkardı.

  üstüne wesley sneijder, didier drogba gibi maddi anlamda, bırak aq maddi anlamı, aynı zamanda manevi anlamda da hayal bile edemeyeceğimiz adamları getirdi.

  o özendiğimiz avrupa kulüplerindeki yönetim bazında başarının anahtarı olan kurumsallığı şiar edindi.

  3. senesi içinde başkanlık mevkisinde bulunduğu galatasaray'da, galatasaray ilk 2 senesinde türkiye liginde şampiyon oldu ve senelerdir katılamadığımız şampiyonlar liginde gruplardan çıktı, 1 senesinde de çeyrek final oynadı.

  galatasaray, herkesin ölüp bittiği 'gençleştirme operasyonuna' başladı.

  bir takım her sene şampiyon olacak diye bir kanun mu var amk? nerede görülmüş böyle bir şey? hiçbir şey yoksa takımın yaşlanıyor lan. elbette arada rakiplerin de şampiyon olacak. sen her şeyi mükemmel yapsan sistem müsaade etmez zaten böyle bir şeye. hani derler ya 'eşyanın tabiatına aykırı' bu o işte.

  yani bu adam başarısız öyle mi? bu adam gitsin öyle mi? vallahi size hakaret etmemek için kendimi zor tutuyorum. sözlükten uçmak falan da sıkıntı değil ama harbiden zor tutuyorum. bu kadar vizyonsuz, dar görüşlü nasıl olunur amk aklım almıyor lan? şu kadar sürede, şu işleri başaran adama nasıl 'başarısız' diyebilir aklı baliğ olan bir insan? nasıl gitmesini isteyebilir?
 • 7823
  arkadaşlar kızacaklar ama bugün de kendisinin kulaklarını çınlattığım başkan.

  fenerbahçe ile oynayacağımız maçın tarihi (bkz: 13 nisan 2016 galatasaray fenerbahçe maçı) olarak belirlenmiş. ki başkanımız sözde sayın dursun aydın özbek daha iki gün önce 28 nisan tarihi olmazsa olmazımız diyordu.

  geriye doğru saralım saha dışında basiretsiz başkanımız sayesinde herkese ezilip duruyoruz.

  adamlar şikeciyken onlar bize şikeci diyorlar. bizim başkan ise şikeciye şikeci dememesine rağmen ima edilmesinden alındılar diye özür diliyor.

  basketbolda sahada kazandığımız maçı masada kaybediyoruz. hem de haklı olmamıza rağmen. konuyu cas'a götürmeye bile tenezzül etmiyoruz.

  ali dürüst diye sözde galatasaray'ın haklarını koruyacak adamı tff'ye koyuyoruz adamın orada korkuluktan başka şekli yok.

  şimdi konuya ünal aysal tarafından benzer durumlara bakalım.

  1- zamanında beşiktaş, arkasına tarihin en güçlü iktidarını alarak tt arena'da maçlara çıkacağız dedi. istediğim olacak dedi. fatih terim iktidar yalakalığı yaparak oynasınlar dedi. aysal bütümn baskıya rağmen bunu red etti.

  2- şikeciye şikeci demeyi biliyor. şikeci bize laf ederse karşısına mahkeme duvarını çıkartıyordu. hem göte göt diyor, hem de bize göt demeye kalkanın aklını alıyordu. (bkz: ahmet çakar'a açtığı davalar)

  3- aysal yönetiminde fenerbahçe ülker ile basketbolda final oynarken. recep ankaralı, rüştü nuran ile emin moğulkoç 'lüsünün yanlı tutumu ile şampiyonluk için bir adım öne geçmemiz engelleniyor ve son maça yine bu hakemler atanıyor. hem aysal bu hakem 3'lüsünü istemediğini hemde can güveliğinin olmadığını söylerek galatasaray tarihine (bkz: 15 haziran duruşu) olarak geçen olayı gerçekleştiriyordu.

  4- yine kendileri çok muhterem ve büyük taşşaklı bir abimiz oldukları için, sonrasında fatih terim'i kovduğu gibi zamanında ali dürüst'ü de kovuyordu. ki bugün geldiğimiz nokta da bu konu için ne kadar doğru adım attığını net görebiliyoruz.

  kısaca senin gibi taşşaklısı gelmedi gelemyecek başkanım.

  not: kusura bakmayın ama galatasaray böyle yönetildikçe ben de her fırsatta bu aslan parçasını hatırlatacağım!
 • 9497
  kendisini galatasaray başkanı olunca tanımış olanlar için başarıları tabiki sadece fatih terim'e aittir.

  mesela o yeni tanıyanlar, a grubu hisse mevzusunda kulübü kim kurtarmış onu bile bilmezler.

  mesela o yeni tanıyanlar, 100.yılda "unutulmaz maçlar" belgeselini kim yaptırdı bilmezler.

  mesela o yeni tanıyanlar, fatih terim'in bir önceki adnan polat döneminde teklif almasına rağmen niye kulübün kapısından geçmediğini bilmezler.

  mesela o yeni tanıyanlar, iktidar takıma daha fazla saldırmasın diye bıraktığını bilmezler.

  mesela o yeni tanıyanlar, kurumsal yönetimin ne olduğunu hiç bilmezler. şimdi "fatih terim allah kerim" arabeskçileri, üç hafta sonra kendi efsanelerin istifaya davet ederler.

  defalarca açıklandı neyin ne olduğu. güneşi balçıkla sıvayamazsınız. fatih terim'i kovması doğru karardı.

  galatasarayın son 15 yıldaki en iyi başkanıdır.
 • 9045
  9 ocak 2018 tarihinde trt'de katıldığı programda çok önemli şeyler söylemiştir.

  fakat söylediği onca önemli şeyden taraftarın takıldığı tek konunun terim ile alakalı mesele olması beni bu ülkenin geleceği hakkında umutsuzluğa düşürüyor.

  kimsenin umru olmadı. galatasaray'ın elinden riva ve florya alındı. borçlarımızı 4-5 defa kapatabilecek araziler bunlar. üstelik bir defa bile kapatamayacak şekilde alındı. işin içinde hükümet de olduğundan yeterli bir üslupla bundan bahsetti. o arazileri neden gayrımenkul yatırım ortaklığı ile değerlendirmediğimizi sordu ki ben de bunu hep ama hep merak etmişimdir. zira mevcut formülden çok daha fazla kazandıracak bir formüldür. nedenini anlatmıyorum, çünkü gördüğüm kadarıyla bunun için kendimi yormama gerek yok. zaten kimsenin umrunda değil.

  bakın bu gün ünal aysal'ın dursun aydın özbek'in galatasaray bilançosuna nasıl ek 50-60 milyon eu zarar yazıldığını anlattı. medya bundan nedense hiç bahsetmiyor. (bkz: #2324060) programı izleyen kaç kişinin umrunda onu da çok merak ediyorum. varsa yoksa terim.

  peşinde olduğu projelerden bahsetti. bu projeler ayrıca neler kaybettiğimizin de resmidir.

  galatasaray taraftarı varsa yoksa 2 golün, 3 galibiyetin peşinde. o yüzden de takımı, aynı üretemeyen türkiye gibi mali açıdan batmaya mahkum. türk halkının bir kopyasıyız. neyden mahrum kaldığımız umrumuzda değil. nitekim bu taraftar gelen 2-3 galibiyet sonrası dursun aydın özbek'çi de olmuştu. kimse kimseyi kandırmasın. #yönetimistifa başlığının sabitlenmesi meselesinde yaşananlar da ortada. hatta açıp başlığın içerisinden bile okuyabilirsiniz. bu gün yapılan da aynı şey...

  bırakın amk terim yönetecek zaten takımı. kongreye odaklanın.

  ünal aysal elbette terim ile ilgili sorulara cevap verecekti. kötü ne dedi ki terim hakkında? hepimizin bildiği şeyleri söyledi. amacı terim'i rencide mi etmek. elinde o kadar malzeme vardı ki... bana göre hep uzlaştırıcı mesajlar verdi. ama şunu da diyebilirdi. fatih terim daha 4 ay önce ateş püskürüp sezon sonunda konuşacam dediği federasyonla bizden habersiz pazarlıklar yapmış. milli takımı kullanarak, hassas duygularımızdan faydalanarak aldığı izni galatasaray düşmanlarıyla ve galatasaray'a karşı kullanmış, camiayı zor durumda bırakmıştır. bunu yaparken de sözleşme uzatma teklifimizi reddetmiştir. biz terim'i kovduk. ilkelerini yitirmiş bir insandı. nitekim milli takımda silahlı magandaları koruyacak, bodrumdan kalkıp çeşme'de mekan basacak bir insan haline gelmiştir. zaten federasyon da sözleşmesini topluma örnek olamaması ve milli takımın imajını zedelemesi nedeniyle feshetmiş ve tazminatını vermemiştir. bunlar bir galatasaray efsanesine yakışan hareketler değildir.... diyebilirdi. daha da sert konuşabilirdi. fakat galatasaray söz konusu olunca kırgınlık, küslük yoktur dedi.

  bu gün neden dursun aydın özbek'in yanında 300, 500, 1000 rakamı yok biliyor musunuz? riva ihalesinde devlet karımızın yarısı, ihale yapıldıktan sonra arazinin imara açık alanını düşürüp, en iyi teklifi veren firma kaçırıldıktan, ihaleye fesat karıştırıldıktan sonra neden bu mesele kimsenin sikinde olmadıysa işte ondan yok.

  aklınız gidiyor racon kesen adam görünce. he evet amk başka galatasaray yok. başka galatasaray yoku demirören ile vals yaparken de düşünecekti terim...

  amacım bunları gündem yapmak değil. benim amacım 3 gün sonra yapılacak seçim ve dursun aydın özbek'in hatalarıdır. 3-5 yanlış transferden bahsetmiyorum ben. onları doğru dürüst eleştirmedim bile... 2 milyar dolarlık arazileri 400-500 milyon dolar kazanamayacak şekilde elden çıkaran bir rant kuklasından bahsetmek, geleceğin galatasaray'ından bahsetmek istiyorum ben. ünal aysal'ın basket takımı ile ipleri can topsakal'ın eline bırakılmış basket takımından bahsetmek istiyorum. basket takımının şirketleşmesinden, salondan, otelden falan bahsetmek lazım. gün bunun günü. ama kendilerini terimci diye ayırmış kitle fırsat buldu saldırıyor. evet fatih terim'in hastag'ini hatırlayın. çünkü başka galatasaray yok. ünal aysal önemli bilgiler verdi. düşman gördüğünüz için umursamıyorsanız da hata yapıyorsunuz. bu gün onları konuşalım azıcık. bunlar şampiyon olmaktan daha önemli...

  siz yine ünal aysal'ı sevmeyin. başkan olmasını istemeyin. ben de istiyor muyum emin değilim. ama söyledikleri önemli. bunları konuşmak, gündemi bunlarla belirlemek lazım. kongre en geç 20 ocak'ta bitecek. ondan sonra terim'i bol bol konuşuruz. hatta konuşmayız. bırakırız adam işini yapar. çünkü konuşmak galatasaray'a zarar veriyor.

  kısa vadede başarı o kadar da önemli değil. ama madem öyle umarım 2-3 sene şampiyon oluruz da çok mutlu olursunuz... çünkü tek umursadığınız bu. galatasaray'ın geleceği kimsenin umrunda değil malesef.
 • 9888
  kendisi son 20 yıl içerisindeki en başarılı galatasaray başkanıdır. pardon yanlış bir ifade oldu. açık ara en başarılı galatasaray başkanıdır.

  1) türkiye sınırları içerisinde geldiği yaş ve kariyeri göz önüne alındığında imkansız denebilecek sneijder'i transfer etmiştir. veto edilen isim olan kaka ve tadic yerine aldığı adam sneijder'dir. ne culio'dur ne cicaldau'dur ne de o kalibrede bir isimdir.
  2) sneijder transferinin akabinde bir hafta geçmeden drogba'ya galatasaray formasını giydirmiştir. transferde juventus yerine galatasaray'ı tercih eden drogba, juventus'u eleyen takımda başrollerden biri olmuştur. yapılan elit transferlerin diğerlerini uzun uzun yazmaya gerek yoktur.
  3) mevcut yabancı sınırını sırf galatasaray makası açıyor diye kendisinin döneminde getirilmiştir ki kurduğu takım o kadar güçlüdür ki fatih terim önderliğinde hakemler doğrasa bile döve döve eze eze maçlarını kazanmıştır.
  4) fenerbahçe'nin yıllardır para harcayıp kol saati aldığı kadınlar euroleague'de finalde feneri yenerek kazanan efsane takımı da kendisi kurmuştur.
  5) erkekler basketbolda yıllar sonra ligde şampiyon olan dominant bir takım kurmuş euroleague seviyesinde de harika işler çıkarmıştır. cska maçını hatırlatmak yeterlidir.
  6) rakip kulüp başkanına korkmadan şike hükümlüsü şahıs diyerek gereken reaksiyonları verebilen, federasyona karşı kulübünü savunmuş isimdir.
  7) bugüne dek türk spor tarihinde sahaya çıkmam, takımı çekerim, paf takımla çıkarım gibi içi boş ve yalan olan söylemlere noblesse oblige diyerek tarihe geçip, takımı sahadan çekip duruş gösteren efsane başkan olmuştur.
  8) ülkede twitter yasağı varken hükümetten korkmadan ısınmak için sahaya çıkan takıma özgür twitter t shirtleri giydirmiştir.
  9) cnn canlı yayınına davet edilen ve kulübün gelişimini aktaran ilk türk başkandır.
  10) kulüp gelir rekorunu kıran başkandır.
  11) efsanemiz fatih terim ayrıldıktan 2 3 gün sonra torrent gibi isimler yerine dünyaca ünlü mancini ismini getirmiştir.
  12) kurduğu takım yıllarca galatasaray takımına kupalar ve başarılar kazandırmıştır. hamza hamzaoğlu ve riekerink gibi hocalar bile sayesinde kupalar kazanmıştır.
  13) yaptığı alex telles ve bruma transferlerinden zarar etmemiş ve özellikle telles tercihinin ne kadar doğru olduğu ortaya çıkmıştır.
  14) yabancı sınırı, hükümet baskısı vb. durumlar nedeniyle engellenmeye çalışılmış, efsanemiz fatih terim'e halen milyonların kırgın olma nedeni olan milli takım süreciyle de süreç hızlanmış ve kendisi de bu oyunun bir parçası olmak istemeyerek ayrılmıştır.
  15) kusurları gibi yazılan şeyler devede kulaktır sevapları günahlarından kat ve kat fazladır.
  16) x y z kuşaklarından olan herkesin net olarak gururla her branşta izlediği tek galatasaray kendisinin döneminde yaşanmıştır.
  17) son olarak kendisinin bahsettiği ve mottosu olan başarı başarı başarı söyleminin hakkını vermiştir.

  kaka ve tadic yerine sneijder alabilecek kalibrede başkanlar görebilmek dileğiyle. kendisine kalan ömründe sağlıklı huzurlu bir yaşam dilediğim efsane galatasaray başkanıdır.
 • 8185
  insanların sadece "ama hajrovic ama ontivero" minimalinde eleştirebildiği eski başkanımız.
  evet hajrovic'i de ontivero'yu da hatta burdisso'yu da ve daha da tarık çamdalve olcan adın'ı da kendisi aldı. ama bugün olmasa neredeyse küme düşeceğimiz fernando muslera - wesley sneijder - armindo tue na bangna bruma - selçuk inan (beğenin yada beğenmeyin ki ben beğenmeyen taraftayım) - burak yılmaz (çin'e satıldığı o para olmasa geçen seneki ceza 2 katıydı) - felipe melo - alex telles vb. de bu adam aldı.
  göğsümüzü gere gere noblesse oblige (bkz: asalet mecbur kılar) diye gezmemizi bu adam sağladı.
  şike hükümlüsü bir zat diyerek tüm türkiye'nin (çok afedersiniz ama) göte göt diyemediği ortamda çıkarıp resmen suratına vurdu malum kişinin.
  ulan sırf drogba diye tezahurat yapıldı ve taraftar ne isterse o oluyor dedi diye gidip drogba'yı getirdi lan bu adam. eleştirenlerin gidip dolabına bakalım, oynadığı dönem aldığı forması varsa drogba formasıdır, kime ne anlatıyorsunuz?
  "ama hajrovic, ama ontivero ama burdisso" değil mi?
  değil abi işte, kazın ayağı öyle değil.
  bu adam hata da yaptı, baskın seçimi en büyük hatasıdır. kulübü satması bir şekilde söz konusuysa da sadece budur.
  ama bugün kulübün en büyük asset'i galatasaray adasını da kulübe geri kazandıran adamdır, aig belasından kutaran adamdır.
  sattı öyle mi?
  bu adam fatih terimin sadece bir eleman olduğunu gösterdi, imparator değil imparator olduğunu ispat etti!
  eleştirecekseniz de bilerek eleştirin, o adanın kullanımı fatih terimin elinde olsaydı geri almak için ne kadar çabalardınız bilin, sonra aysalın yaptıklarını görün, sonra koşup buraya "hajrovic - ontivero - burdisso" vs. diyerek bu adamlı eleştirin.

  edit: imla
 • 9663
  derin gs lunch time yayınında fatih terim ile alakalı soruya hocanın daha iyi bir iş bulduğu için galatasaray'dan gittiğini ve bu süreç boyunca yönetimle iletişim kurmadığını bundan ötürü yönetim kurulu olarak ani bir karar almak zorunda kaldıklarını dile getirdi. art niyetimiz olmuş olsa yerine hoca bakmış olurduk fatih hoca gittikten sonra hoca bulmakta zorlandık en son italyanı getirdik şeklinde cevap verdi. ne kadar doğrudur ne kadar yanlıştır bilemiyorum ama bana verdiği cevap samimi geldi. dibine kadar terimci bir insan olarak bence o süreçte hocamızın verdiği bana göre yanlış milli takım kararını çoğumuz unutuyoruz. tek suçlu bence ünal aysal değildi, olmamalı da.
 • 9796
  zamanında verdiği röpartaj:

  --- alıntı ---

  "mahmut uslu beni anlamamış. ben fenerbahçe ile galatasaray'ın taraftarları dost olsun dedim. yoksa şikeye bulaşmış adamla ne dostluk yapacağım ki!. şu anda fenerbahçe yönetimiyle hiçbir dostluğumuz olamaz. ne zaman ki bunlar gider, o zaman iki kulüp tekrar dost olur."

  --- alıntı ---

  kiminle dost olup olunmayacağını gerçekten iyi bilen başkandı.umarım yeni galatasaray yönetimleri kiminle dost olup olunmayacağını bilirler.

  bana göre galatasaray’a yakışır son başkandı.

  kaynak: https://t24.com.tr/...-yapacagim-ki,268560
 • 9427
  çok eleştirilmişti galatasaray'ı bundesliga'ya taşımayı düşündüğünde. o zaman da bu hamleyi destekliyordum.
  ahlaken çökmüş, kendini arap kültürüne, hukuksuzluğa, rüşvete teslim etmiş yeni türkiye'de ne işi var allahaşkına bu galatasaray'ın. bana göre derhal almanya'dan bu işe uygun bir kulüp satın almalı camianın önde gidenlerinden birisi. her zaman çat diye galatasaray'ı almanya'ya taşıma opsiyonumuz olursa elimizde herkes adam olur.

  galatasaraysız türk futbolu bi suriye futbolu kadar çekici olur eminim ama fazlası değil.
 • 10061
  "kümede kal galatasaray" tezahüratlarıyla devraldığı galatasaray'ı şampiyonlar ligi çeyrek finalinde real madrid'i elinden kaçırdığına üzülecek hale getiren, sampiyonlar ligi'nde üst üste 2 sezon gruplardan çıkan bir galatasaray oluşturmuş başkan. takıma gruptan çıkma hediyesi olarak drogba'yı ve sneijder'i getirerek şampiyonlar ligi'nde tur atlamanın önünü açmıştır.

  kendisinden razı olmayacağız da kimden olacağız?

  fatih altaylı'yı ciddiye almayın. dönüşümlü olarak chp'yi ve galatasaray'ı eleştirmekten başka bir eylemi yok.
 • 9154
  serveti milyar dolar olan, yurtdışında bir çok ülkede elektrik santralleri bulunan adamdır. hiç ne iş yaptığı araştırıldı mı bilmiyorum ama günlük kazancını şu sözlükteki insanlar olarak toplansak ömrü hayatımızda kazanamayız. öyle bir holdinge sahip kendisi. gittiği her ülkede başbakanlarla, cumhurbaşkanlarıyla muhattap olması da bu yüzdendir. şimdi bu adama komisyoncu demek cidden aşırı komiktir. yanlış transfer yaptı diyebilirsiniz. yanlış sözleşmeler imzaladı diyebilirsiniz ama komisyon transferi yaptı demek kahkaha sebebidir.

  ayrıca tabi ki servetini galatasaray için harcamayacaktı. kimsenin de harcamasına gerek yok. adam gibi kulübü yönetsinler yeter.
 • 9466
  yıldırım demirören'in " milli takım sensiz eksik gel takımı kurtar " teklifini kabul eden fatih terim ile yollarını ayıran eski başkan.

  kendisi birçok konuda hatalı olabilir lakin fatih terim ile yollarını ayırması konusunda hiçbir hatası yoktur. terim o dönem hem milli takımı hem galatasaray'i aynı anda çalıştırma hayali kurmuştu ama aysal buna müsade etmedi. çok da doğru bir karardı.
 • 8082
  ne kadar cevval, isabetli, gözüpek, akıllı ve mübarek bir insan evladı olduğu şu günlerde bir kez daha ortaya çıkan, hiç kimsenin galatasaray'ı babasının çiftliği gibi kullanamayacağını herkesin kafasına sokmuş, kullanmaya çalışana da etiketine bakmadan tekmeyi basmış efsane başkan.. hala kurduğu takımın ve ortaya koyduğu vizyonun ekmeğini yiyoruz..
 • 499
  güntekin: sayın ünal aysal z ile şunda durum nedir?
  ünal aysal: aldık

  güntekin: peki bilmem kimin durumu nedir?
  ünal aysal: alcaz.

  güntekin: peki x ile dedikodular çıkıyor onda durum nedir?
  ünal aysal: alırız.

  güntekin: sezon bitmedi ama y ile anlaştığınız söyleniyor.
  ünal aysal: alacağız.

  rıdvan dilmen'de çıkıp demiyor ki: ''aga bu nedir?''
 • 7223
  kendisini ne kadar eleştirirseniz eleştirin,

  gerek terim,
  gerek farklı nedenlerden dolayı ne kadar kızarsanız kızın,
  kendisi tanrı'nın bu kulübe ders vermek için az da olsa tadına baktırdığı bir başkandır.

  kendisinden önceki başkan;
  (bkz: adnan polat)

  hani şu,taraftarları hükümete ispiyonlamak niyetinde olan;
  sonra ibra edilmeyerek tarihe geçen...

  kendisinden sonra gelen iki isim mi?

  (bkz: duygun yarsuvat)
  (bkz: dursun aydın özbek)

  kimse kusura bakmasın,
  bugün ibrahimoviç, balotelli hayalleri kuruyorsak,
  kendisi sayesindedir.
  bu tip transferlerin mümkün olabileceğini göstermiştir.

  "taraftar ne isterse o!" demiştir.

  hani her yerde taşak geçildi ya,
  "galatasaray herkesin arzulayacağı, seksi bir kulüp" açıklaması var ya,

  aha, işte o vizyondur.
  burada sayfalarca tartışılan vizyon odur.

  "avrupa devleri futbolcular bizi isteyecek" demiştir.
  bugün seni tarık çamdal, sabri sarıoğlu falan arzuluyor.

  gelsin,
  yönetime darbe yapsın.

  bizi biraz geriye götürsün,
  ben razıyım.
 • 9397
  bugün fenerbahçe bu şekilde sürünüyorsa, büyük bir payda aysal sayesindedir.

  basketbol takımını sahadan çekecek kadar billuru,
  cnn international a bağlanıp galatasaray’ı anlatacak vizyonu
  sneijder’i almam 15 dakika sürdü diyecek kadar kalitesi vardı.
  “bu ateş üfleyerek sönmez” ve “şikeden mahkum olmuş, kontrolünü yitirmiş zat” diyerek
  psikolojik üstünlüğü hiç bu kadar kazanmamıştık.

  kadıköy’de kaldırdığımız kupada kendisi zamanındadır. “hiç merak etmeyin kupamızı alıp gidicez” demiştir, kameralara.

  kendisi öncesinde enkaz bir takım devralmıştır.
  kendisi sonrasında da gerek tff, gerek basın-yayın, gerekse hükümetten sopa yer konumundayız.
  sportif başarı elde etmedi demek için kör olmak gerekir ayrıca.

  kendisinin başını o sevmediğiniz liseli tayfa yemiştir. riva ve florya yetkileri dursun yerine kendisine verilseydi 4-5 kat gelir getirecek projeleri vardı.

  not: hükümetten sopa yemek kısmı, riva ve floryanın nasıl elden çıktığını biliyoruz. konuşturmayın beni.
App Store'dan indirin Google Play'den alın