• çok ama çok büyük karakter. emeğinin karşılığı asla parayla ölçülemez dilerim uzun yıllar takımda tutmayı başarabiliriz. geldiği ilk günde aynı şeyi düşünüyordum hala da türkiye'nin en iyi savunmacısı olduğundan eminim. ama bu hücum performansını hiç bir mantıkla açıklayamıyorum, kocaman bir yürek ister böylesi. senden allah razı olsun sinan, takımın kaptanı olması gereken birisi varsa kesinlikle sinan güler'dir bu tartışmaya kapalı bir konu. böylesi bir ağırbaşlılık ve hırs her şeyin en iyisini hak ediyor.
 • bu sene avrupada madalya alsan nolur sinan? en fazla evinin bir köşesine koyarsın madalyayı belli ki euroleague maçlarını en iyi yerden izleyeceksin.

  eurolig maçlarını en iyi yerden izlemek için mi seni sevenleri üzdün sinan?

  bundan sonra bize geçmiş olsun demek düşer. camiasız kaldın sinan. milyonların sevdiği koca bir simge olmaktan havlu sallamaya geçiş yaptın. yarın bir gün basketbolu bırakacaksın, kimse seni galatasaray kaptanı sinan diye değil, fener'de havlu sallamak için onu seven milyonlaca insanı satan adam diye hatırlayacak.

  sözlük okuduğunu biliyoruz, ekşi de yazarlığı falan var zaten. burayı da okuyordur muhtemelen.

  bu başlıktaki şükela entry'lere bi bak sinan, sana yakıştırılan o bayrak adam, büyük kaptan sıfatlarını nasıl çizip attığını gör. havluna da sıkı sarıl ha, havlun dışında sana bu sene sahip çıkan olmayacak. emin ol fenerbahçe taraftarı için de galatarasaray'dan alınman dışında bir esprin yok.
 • galatasaray kültürüne, asaletine her şeyiyle yakışan bir kaptandır kendisi.

  bugüne kadar aldığı para anasının ak sütü gibi helaldir. eurocup'ı aldığımız sezon bu adam o yaşına rağmen en çok süreyi alıyordu.
  yine altı kişi devam ettiğimiz sezon da mücadelesini sürdürdü.
  herkes yıldı, bıktı, pes etti, gitti.
  o kaldı.

  sinan güler evlat falan değildir, bayrak adamdır. kavramları birbirine karıştırmayın. ve evet aldığı yıllık ücret yaşına ve yaşına bağlı düşen performansına göre biraz fazla kalmaktadır bundan sonrası için. ancak olsa da olur olmasa da olur bir mesele bu. bunca sorun varken sinan'ın tartışılmasını anlamsız buluyorum. doğru transferler yapılır, bir sistematik kurulur, yeni ve doğru bir düzene geçilir işte o zaman sinan tartışılır. sözleşmesinde de indirime gider halledersin işi.

  o bizi seviyor, biz onu seviyoruz. bırakın da kalan azıcık basketbol hayatını da parçalı altında izleyelim.
 • galatasaray euroleague'de favori olmayabilir...bu kupayı belki 50 sene geçse bile kazanmayacak
  fakat;galatasaray taraftarıyım deyip galatasaray'ın kaptanı olmuşsan dünya üzerindeki hiçbir kupa bundan değerli değildir...
  hele ki sen taraftarı ve kaptanı olduğundan sırf bir kupa için ezeli rakibine gidiyorsan buyur monte et kupayı bir tarafına...
  o zaman biz de taraftarlığımızı taşıyalım profesyonel düşünce çerçevesinde kupa kazanan bir takımı destekleyelim...
  madem kombine alıyoruz forma alıyoruz sonunda gerizekalı gibi üzülmeyi neden isteyelim ki...
  sinan erdemdeki ilk maçta kendi şahsı ve ailesi adına edilecek sözleri de galatasaraydan suyun öte yanına giderken nasıl midesi kaldırdıysa aynı şekilde kaldırır umarım...
 • galatasaraylı olduğu tüm fenerliler tarafından bilinen sadece 2017-2018 futbol yaz transfer döneminde galatasaray karşısında ezilen aziz yıldırımın psikolojik üstünlüğü geri alması adına yaptığı misilleme transferinin adıdır.

  ya kaptan biliyorum buraları okuyorsun hem galatasaraylılığın hem aile terbiyen hem efendiliğin fenerbahçe'ye yakıştı mı? paraya tamah etti desem bizim maddi açıdan çok iyi olan teklifimizi reddetti, galatasaraylı değil desem galatasaraylı, euroleague desem milano'yu efes'i (ki eski takımı onlarda) reddetti hayır derdin neydi ağabey senin? bence yeni evlendiği eşi kanına girdi başka bir açıklaması yok resmen tümerin beşiktaşa yaşattığı gibi büyük bir travma olmasa da nevriye'nin, hasan vezir'in ve naz'ın fener'e yaşattığı gibi bir travma oldu bizde.

  şunu unutma sinan kardeş seni asla öz evlat olarak görmeyecekler, sen onların gözünde hep galatasaraylı sinan olarak kalacaksın daima onlara eurocupı hatırlatacaksın, sarılı kafanla 6 kişiyle onları madara edişini hatırlayacaklar ve hep hakir görülecek itilip kakılacaksın!!! dün seni bize karşı bilmem ne laciverdi içinde gördüm ya allah senin b...ildiği gibi yapsın kaptan yine de sana küfredemiyorum beyinsizliğin bile galatasaraylı mülayimliğini çağrıştırıyor mankafa...ya bir de sözlüklerde galatasaray için yazarlık yapmışlığın var eğer aklına karın girdiyse tez vakitte çocuklarınız olur da ömür boyu belanı bulur kurtulamazsın ondan...
 • galatasaray takım kaptanının fener'e gitmesi, "ama beni istemediler" deyince hallolacak bir konu değil. gidecek onlarca takım var, efes'e gitseydi, daçka'ya gitseydi, hatta yurtdışına gitseydi. olacak iş değil yaptığı. belki yazmışımdır, ikinci çocuğum erkek olsaydı adı sinan olacaktı, hangi sinan, fener'li sinan. allah korudu. *
 • galatasarayın evladı olarak 15 sene bizi sömüren adam ve ona benzer adamlardan galatasaraya daha çok katkı vermiştir.
  rakibimize giderse eğer ben kararına saygı duyarım,bu durumdan memnun olmam ama 30 yaşını geçmiş adam kararını sorgulamak bana düşmez.
  kendisini çubuklu tosun ile aynı kefeye koymam.
  bizdeki saygınlığı karşı tarafta bulamaz,aziz alexi bile harcadı,sinanı her türlü harcar bunuda bilsin sinan.
 • bugün bir tanıdığımın yoğun ısrarı üzerine fenerbahçe doğuş vs. kızılyıldız maçına gittim.

  bu abimiz yanlış hatırlamıyorsam maçın bitimine üç buçuk dakika kala, fark iyice açılınca, oyuna girdi. ve ne hikmetse maç boyu kimse için tezahürat yapmayan fb taraftarı kendisi için tempo tuttu, top kaybettiğinde alkışladı.

  ezeli rakibini sırf para için bırakıp gelmiş, fasulyeden oynadan bir adamı bu kadar tutmak niye gerçekten anlamadım. sanırım iki karaktersiz birbirini bulmuş sayın sözlük, hakkımızda hayırlısı olmuş.
 • ezik bir sporcudur. hiçbir katkısının olmadığı euroleague başarısını kendine hak görüyorsa diyecek bir şey yok. ileride euroleague başarım var diye kime anlatacaksın? herkes neyin ne olduğunu biliyor. bence yaşadığı rezillik kazanabileceği tüm başarıları aşağı çekecek nitelikte. yazık.