• 1
  galatasaray başkanı demeye utandığım dursun aydın özbek'in oteller zinciridir. bizi hayata küstüren adam bu otelden kazandığı paralarla galatasaray başkanı olabilmiş ve krallar gibi bir hayat sürmüştür.

  üzülmeyin dostlar, o bile bu başarıya ulaşmışsa hepiniz için umut var. herkes bir gün şeytanın bacağını kırıp zengin olabilir. bize bunu gösteren üründür point hotel.

  tez zamanda batması dileğiyle.
 • 2
  dursun'un aldığı oyuncuları kullanarak reklamını yaptığı oteldir. transfer edilen her oyuncunun hatta efsanelere saygı etkinliği için istanbul'a gelen simovic'in bile zorla burada fotoğrafı çekildi.

  jason denayer: http://cdn.futbolarena.com/..._galatasaraydaKQ.jpg

  kolbeinn sigthorsson: http://www.sporx.com/img/59/2016/ggg4g4g.jpg

  simovic: https://pbs.twimg.com/media/C5p7aAGXMAAS6LV.jpg

  otelini ayrı, seni ayrı seveyim meymenetsiz adam.
 • 8
  insanlarin telefonla arayip dursun mahlukatini istifaya davet ettigi otel. yetmez ama evet.

  yapmamiz gereken acik ve net. herkes evine yakin point otel subesine gidecek. disarida medeni bicimde protesto yapilacak. otel musterileri bikip otelden ayrilacaklar. dursun istifaya ikna olana kadar protestolar her gun devam edecek.

  bunu yapariz dursun istifa eder. yapmayiz bu boyle gider. buradan sikayet etmek kolay. gercekten galatasaray'i seviyorsaniz elinizi tasin altina koyun. yapmaniz gereken de cok atla deve bir olay degil yani.

  edit: kalp kirmak istemem ama aramizda hakikaten agir gerizekalilar var.
 • 10
  kesinlikle başımızdaki talihsizliğin istifasının burdan geçtiğini düşünüyorum. böyle adamlar, layık görüldükleri görevi kötüye kullanmaktan dolayı suçlanmaktan utanmazlar, gocunmazlar. yüzleri kızarmaz. pişkin pişkin otururlar koltukta. ta ki cebine giren parası sekteye uğrayana kadar. işte o zaman pes etmeye başlayabileceğini düşünüyorum.

  kesinlikle şahsi kanaatim, bu otel vasıtasıyla protestoları gerçekleştirmek. bunun makul bir yolunun bıulunup uygulanması lazım.

  gerçi taraftar olarak o kadar kanıksadik ki bu durumu floryayı basmayı falan geçtim, derbide bile istifaya çağırılmadı bu canlı. evet ultraslan adlı garabet gurubun etkisi büyük ancak geriye kalan tarftardan da ses çıkmadı.
 • 13
  şu müjdat gezen sanat merkezini kundaklayan gerizekalıyı bulsak da salsak mı buraya diyorum bazen. "atayiz la bu, atayizlik propagandası yapıyor içeride allahsızlar" desek koşa koşa gider ateşe verir ne de olsa angut.

  sonra diyorum neyse, şiddet hiç yakışmadı galatasaray'a, hiç de yakışmayacak.

  ama bir gün kafayı kırıp ben yakıcam sonunda bakalım. cezası da yok sayılır, iki hafta yatıp çıkıyorsun ne de olsa, mis.
 • 15
  galatasaray klübü başkanın zarar görmesi için çalışanlarının zarar görmesine göz yumulan otel. nasıl bir yapıda insanlarla bir arada yaşıyoruz anlamıyorum. otel komple rezervasyon ile kapatıp son anda bırakıp zarar etmesini sağlayacak dolayısıyla dursun özbek'e zarar vereceklermiş. bunu yapınca 100 kişi çalışıyorsa kapanmadan önce 50 kişi çalışacak. o kadar işten atılan insan için ne düşüneceksiniz. konu galatasaray'sa gerisi teferruat mı diyeceksiniz yoksa iş kazası mı ?

  galatasaray taraftarından utanma başlığı haline gelmiş durumda bu otel. kafa yapılarını, düşüncelerini gördükçe bu taraftardan hiçbir şey olmayacağı görüşü daha da artıyor. yazık hem de çok yazık. protesto yapmayı bile karşı tarafı zarara sokmak olarak algılayan taraftara çok yazık.
 • 17
  orada ekmek parası peşinde koşturan insanların da içinde bulunduğu otel.
  otelin işleri azalırsa önce eleman çıkarırlar. sonra otelin konumu nedeniyle o oteli dursun satar parasını alır keyfine bakar. olan orada o garibanlara olur.
  diğer tarafta artan iş bu adamların hiçbir yararına olmaz.
  öneri yapmadan önce biraz empati yapmak lazım.
 • 19
  moderasyon koşmuş entrimi silmiş ama açıklama yapmam şart olmuş.

  point hotel türkiye sınırları içinde,taksimin göbeğinde 5 yıldızlı bir işletmedir. point hotel satılsa da işleri düşmüş ve repütasyonu yerlere inmiş bir oteli satmak dursun özbek'e mutlak ekonomik zarar verir ki iddiamın arkasındayım aklı yerinde kimse bomba da düşse orayı satmaz. ayrıca point hotel satılırsa alan kim olursa olsun işletmek için elemana ihtiyaç duyar ve bu şu an çalışan elemanlar olmasa da mutlaka o sayıda elemanın istihdam edilmesi demektir. zaten mevcut şartlarda personel sayısı bütün turizm işletmelerinde olduğu gibi bu otelde de minimum seviyededir buradan aşağı inilmesi oteli işleyemez hale getirir. velev ki kapadı oteli bütün personeli işten çıkardı bu durumda da mevcut potansiyeli başka otellere kayar oralarda iş imkanları açılır yine aynı sayıda istihdam sağlanır. ayrıca daha dün markasını genişleterek ankarada otel açan bir firma, point hotel ya da hilton ya da x fark etmez taksimin göbeğindeki oteli iş yapamadım diye kapatamaz. o otel sadece işletme değil aynı zamanda vitrindir. o vitrini kapatmak bütün işlerini baltalar. tüm bu sebeplerle tüm otelcilik sektörünün yumuşak karnı olan fake rezervasyonlarla zarara uğratmak direk dursun özbek'in cebine müdahaledir. şahsi görüşüm bizim yumuşak karnımız olan galatasarayı eşine dostuna peşkeş çeken bir insana da şiddete başvurulmadan yapılabilecek en iyi eylem budur.
 • 22
  ankara'daki otelinin lobisinde tuvaleti olmayan otel. ihtiyaç halinde merdivenden bodrum 1.kata gidiyorsunuz haberiniz olsun :(

  neyse tanımı geçtiysek, şimdi dursun özbek'i kim tanırdı kulüp yönetimine girip sonrasında da başkanlık yapana kadar.

  bu adam galatasaray başkanlığı sayesinde itibar kazandı. popüler oldu ve saygı duyulan bir makama geldiği için gerek devlette gerekse diğer kurumlarda bunun avantajını gördü, görüyor, görecek. peki gönüllü yaptığı galatasaray başkanlığı döneminde bu avantajlara rağmen kendisi ne kaybetti?

  cevap: hiçbir şey.

  hep diline doladığı sıcak para girişi, yalnızca borç verme şeklinde. zaten o da döviz kuruyla. herhangi bir zararı zaten yok. şimdi bu adam varlığı ve yönetimiyle benim kulübüme hem sportif başarısızlık hem de maddi zararlar getiriyorsa kusura bakmayın da ben bu adamdan nefret ettiğim için her işinde başarısız olsun, her işinde ah içinde kalsın isterim.

  1 mayıs'ta işçi bayramını kutlayıp kulüp personellerine maaş ödemeyen adamlar, selçuk ve sneijder'den maaş indirimi isteyemiyorlar. verdikleri saçma transfer paralarına abad olacak amatör branşlarda gelecek başarıları çok görenler, kafalarına göre yerli oyunculara fahiş sözleşmeler yapabiliyorlar.

  bu sebeple dursun özbek batsa, 5 kuruşsuz kalsa umurumda olmaz. alın teriyle çalışan ne ocaklar sönüyor bu ülkede?
 • 23
  feneriumlarda satış düşüklüğünden dolayı işten çıkarmalar olacakmış, çalışanlarının zarar görmesine engel olalım hadi fenerium'a ürün almaya beyler. :(

  aklıma evet-hayır ile alakalı güzel bir örnek de geldi de neyse söylemeyeyim onu, bu kadar duyar yeter.

  böyle bir giriş yaptım ancak protesto konusundaki düşüncem biraz farklı. hepimiz özbek'i sevmiyoruz başkan olarak, hatta nefret bile ediyor olabiliriz. fakat haksızlıklara, adaletsizliklere karşı verdiğimiz tepkiler yerine göre ölçülü ve dikkatli olmalı. bir insanı sevmiyoruz diye tehdit etmek, ailesiyle uğraşmak yanlışlık olur. zaten bu tehditin bir sonraki adımı da terör oluyor. sorsanız kendini patlatıp masum insanları öldüren teröriste; "adaletsizliğe tepki gösteriyorum" diyecek.

  konu dağılmadan; madem özbek'i sevmiyoruz, her ortamda her şekilde hoşnutsuzluğumuzu göstermeye hazırız, en önemli kısmı "bu yöntemin sorunu çözeceğine inanıyoruz" ; adama sorarlar: daha önce bu konuda ne yaptın olmadı da bu kadar ileri gitmeye hazırsın? * maçlarda protesto mu ettin? florya'ya taraftar olarak doğru düzgün gittin mi? bu konuda etkili işler yaptın mı? yoksa sadece birbirine karşı sosyal ortamlarda istifa yazıp geçtin mi. bunların hiçbirisi adamakıllı yapılmazsa, istifa diyen insan susturulur, dayak yerse; dışarıdan bakan biriside der ki eh taraftar istifa demiyor; bazı taraftarlar mutsuz ama onların da sesi duyulmuyor, görüntüsü gelmiyor zaten.

  yabancıların bi lafı var; sonuçta jesus bile herkesi mutlu edememiş; bizim otelci kralı da her gün kendisine bunu söylüyor aynaya bakarak heralde.
 • 24
  önünden geçen her galatasaraylıya istemsizce küfür ettirir.
  istanbul'da olmayan arkadaşlar için aynen şu şekil, yürüyorsun taksim'e doğru bir anda göz teması önünde tabela, point hotel- senin ben şerefinin dursun, küfürün tamamı şak. sonraları alışıyosun her geçtiğinde bir rahatlıyorsun. hatta bilerek önünden geçip rahatlayan arkadaşlarım da var.
  yukarıda konuşulan protesto'ya gelince herkes kendine yakışanı yapar. kimseyi yaptığı için ya da yapmadığı için yargılamayın. bence yukarıdaki harekete gerek yok. daha kalıcı yöntem olarak gs store'lara bir gece aynı gün 'dursun istifa' pankartı yapıştır. fotolarını sosyal medya'da yay. sabah tüm türkiye'de haber olur, tıklanır gündem olur, mehmet demirkol spor servisinde iki laf eder. amaca uygun hizmet.