• 1
  ekşi sözlük'te dikkatimi çeken sosyal açıdan utanç verici bir hadise. aslagelmeyecektelefonubekleyenadam nickli yazarın affına sığınarak başlığın içeriğini de aynen kopyalıyorum.

  umarım twitter'da ve tüm diğer sosyal medyada taraftar ağız birliği eder de şu skandal karardan vazgeçirir yönetimi.

  bundan sonrası ekşi sözlükten copy paste'dır.

  ultraslan isimli beleşçi oluşuma her yıl binlerce lira aktaran, riva sözleşmesinde yaptığı hata ile klübü milyarlarca lira zarara sokan dursun özbek zihniyetinin gerçekleştirdiği son skandal.

  hıncal uluç'un beyanı aşağıdaki gibidir;

  --- haber alıntı ---

  erhan önal, milli takımın ve galatasaray'ın en önemli oyuncularındandı. bu ülkenin ilk ve gelmiş geçmiş en büyük liberosu. galatasaray'ın iç, dış zaferlerinde büyük rol oynamıştır.

  kaza geçirdi. beyni zedelendi. yürüyemiyor, konuşamıyor. bakıma muhtaç.

  galatasaray yönetimi vefa göstermiş, 1500 lira aylık bağlamıştı.

  bu 1500 lira, kulübü batıranlara fazla gelmiş, kesmişler.. kaynak 1 - kaynak 2

  --- haber alıntı ---

  ayrıca 1500 tl nedir !!!! bu tutar yetersizdir.
 • 2
  dursun yönetiminden insanlık ve vefa gibi şeyler bekleyenler boşuna beklemesinler. duygun yarsuvat ile beraber galatasaray'a ilk geldiğinde yaptığı tasarruf asgari ücret alan bir gariban çaycıyı kovmak oldu. ama galatasaray'dan on binlerce lira, dolar ya da euro maaş alan ve yaptıkları bir işte olmayan profesyonellere dokunmadılar. bu ve türevleri benim için o gün bittiler.
 • 3
  böyle bir durum papaz erhan ağabey özelinde söz konusu değildir. cezalı olduğumdan yazamamıştım. şimdi denk düştü. durum şöyle ki; bizim de aramızın iyi olduğu bir dernek olan galatasaraylı sporcular derneği, galatasaraylılar yardımlaşmadan ve kulüpten bağımsız olarak sıhhat ve maddi sıkıntı çeken eski sporcularımıza o senenin bekar agili asgari ücretini her ay düzenli olarak hesaplarına para yatırır.

  levent nazifoğlu da geçenlerde yeniden mevcut başkan olduğu dernek seçiminde yeniden başkan seçildi. kendisi dursun özbek'i divanda sıkıştırıp alper narman ile kavga çıkartınca can topsakal ve alper narman; başkan'a galatasaray kulübü olarak levent nazifoğlunun yeniden başkan seçilerek güçlendiği galatasaraylı sporcular derneğine her ay yaptığı yardımı kesmeyi teklif ettiler.

  tabii ki dursun başkan havada kapıp uyguladı bu öneriyi. yoksa papaz erhanımıza hem levent ağabeyler düzenli 1.5 milyar yatırmaya devam etti hem de yardımlaşmadan sürekli olmasa da destek veriliyor kendisine. burada kesildi denilen para budur. sonuçta dernek bu parayı kulüpten alamayınca levent nazifoğlu cebinden ödüyor onlarda bunu koz olarak kullanıyorlar haklı olarak ki bu aydan itibaren 1.700 tl almaya başlayacak yardıma muhtaç eski sporcularımız.

  ayrıca erhan ağabey'in kızıyla alakalı (bkz: bige önal) başlığı açan biri olarak da söyleyebilirim ki erhan ağabey'in sadece sağlık durumu iyiye gitmiyor onun için maddiyattan çok manevi desteğe ihtiyacı var.