• 7552
    şuan hissetiklerimizin ortak olduğunu biliyorum.aidiyet duyduguğumuz camianın fertleri olarak ve hepsinden önce insan olarak şunu unutmamak gerekir:yaşadıklarımız her ne olursa olsun insanlığımızı unutmayalım.maalesef kötüler hep olacak, biz yine iyi olan tarafta olalım onlardan gördüğümüze onlar gibi olmayarak tepki koyalım.nefretin bir anlamı yok.
  • 7553
    fatih terim'in beşiktaş maçı öncesinde ve sonrasında yapmış olduğu açıklamalarda haklı olduğunu, maçların tatil edilmesini savunmuş olan pek çok takip takımlar taraftarı arkadaşım var. yaşadığımız ülkede ne yazık ki insan kalitesi yerlerde olduğu için her camia içerisinde kalitesiz insan sayısı çok fazla. bu sebeple en günceli olan fatih terim konusunda gösterilen şahsi karaktersizliklerin camialara mal edilmemesi gerekiyor, özellikle önümüzde bizleri bekleyen bu karanlık günlerde.

    yarın bir gün rakip camialarımızın sembol isimlerinden de elbet bu virüse yakalananlar olacak, o gün geldiğinde aklımızdan çıkartmamamız gereken tek şey şudur: su-i misal emsal olmaz