• 390
  (bkz: #2887253)

  öksürük bir tık daha arttı bende ve hanımda. çocukta normal, gece uyurken 1-2 kez uyanıp öksürüp yatıyor. (şimdi aklıma geldi, akıntı nefes borusuna mı gidiyor acaba?)

  dün özel hastaneye gittim çünkü fatih hocada'da aynı hafif öksürükle başlamış, twitter'da bir kız gördüm onda da öksürükle başlayıp 5. 6. günde ateş eklenmiş. (link koyacaktım kız hesabı silmiş amk)

  neyse hastaneye gittim, göğüs hastalıkları kadın dr şikayetleri sordu, şu var mı, bu var mı vs. sadece öksürük ve biraz halsizlik dedim. akciğer röntgeni çektirdi, temiz çıktı röntgen, bronşit geçiriyorsunuz dedi. (bronşit bulaşacı mı? evde herkes mi bronşit? kadına sordum bunları onlara da bakmam lazım dedi. hastaneye çocuğu falan götüresim yok açıkçası.

  kadın beni geçiştirdi gibi geldi. sanki virüsü kaptım, acillik, yoğun bakımlık bir durum yok gibi geliyor bana. ondan dolayı test vs hiçbir şey demedi. testin her yerde yapılamadığını, özellikle ateş vs olmadan yapılmadığını biliyorum. yeterli yok çünkü!!

  şuan öksürük başladığından beri 4. gündeyim. dün 36.6'larda olan ateşimi az önce 37.4 olarak ölçtüm. evdekilerde sorun yok şimdilik.

  yaa hastaneler resmen geçiştiriyor insanı. ne yapacağım bilmiyorum.

  gelişmeleri buraya yazacağım, fikri, bilgisi, öngörüsü olanlar lütfen yazsın.