• 22982
    galatasaray taraftarı geleceğe dair umutsuz. hoca şuurunu kaybetmiş gibi davranıyor. artık böyle gitmeyecek dediği takımdan sadece belhanda'yı kesti, sistem aynı sistem, değişen hiçbir şey yok.

    kimse takımdan memnun değil, bir kısım yenilik istiyor hocanın artık eskisi gibi olmadığını ve olamayacağını düşünüp yeni bir teknik direktör istiyor.
    bir diğer kısımda da fatih terim sevgisi galatasaray sevgisiyle hemen hemen eşit. hocanın her dediğine her yaptığına kanun gözüyle bakıyorlar. hatta bana kalırsa bu insanların birçoğu galatasaray'ı fatih terimsiz başarıya koşarken görmek istemiyor bile olabilir. zira fatih hoca sonrası gelen lucescu ve mancini'ye verilen tepkiler normal tepkiler değil.

    bense hala hocaya inanmak istiyorum, bu sezon şampiyon olmasak bile inanacak bir şey göstermesini, değişimi hissetirmesini bekliyorum fakat ne yazık ki yok. 2 senedir şampiyon oluyoruz fakat ben oynanan oyundan zevk aldığımı tek bir maç için bile hatırlayamıyorum. hocanın artık kendini sorgulama vakti geldi de geçiyor bile. artık sağduyudan çok geçmişinden ders alıp fatih terim'i imparator yapan gözükaralığını, cesaretini göstermesi gerekiyor. ben hala buna inanmak istiyorum fakat açık konuşmak gerekirse bizi 2 sene şampiyon yapan bu isim fatih terim değil de bir başkası olsa çoktan istifasını isterdim. hocanın da artık kendisine karşı olan bu inanca, bu sevgiye karşı boş sözler etmek yerine bir karşılık vermesi gerek. yoksa gerçekten bu taraftara ayıp etmeye başlıyor.