• 289
    yangıncı taraftar lig maçına 5 gün kala nerede 6 numara? nerede 9 numara? diye soran değildir. yangıncı taraftar, twitter duyumcularının gazına gelip, daha ortada birşey yokken, falcao geliyor hüleeyy diye ortalığı ayağa kaldırandır, 2. başkan falcaoyla fotoğraf çektirip üzerinden 4 gün geçmesine rağmen kap açıklaması gelmediğinde, yine ortalığı yakıp yıkandır, sabretmez, beklemez, adı üstünde, yangın çıkarır. o fotoğrafa rağmen falcao alınamazsa o zaman yak yık ortalığı. bu yangıncıların entrylerinin altları "pardon" editleriyle dolu.

    6 numara, 9 numara bir an önce alınmalı diyen gerçek taraftardır, o da ortalığı yakacaktır transfer penceresi kapandığında bu transferler yapılmazsa ama bekler, sabırlıdır, adam gibi eleştirir, ergen gibi bağırmaz. yoksa biliyoruz ne cengiz, ne albayrak ne de terim eleştirilemez değildir.

    yangıncı dostum, belki sen sakin kalıp "aboo paragöz gomis" diye ayağa kalkmasaydın, gelen bütün yabancıların bu ülkeye para için geldiğini idrak edip sakin kalsaydın, transferin kapanmasına 1 hafta kala gomis kara propagandası yapmasaydın, belki forvetsiz kamazdık he? ne dersin?