• 19398
  10 şubat 2019 galatasaray trabzonspor maçı sonrası basın toplantısının tamamını az önce dinleme fırsatım oldu.

  öncelikle ara transfer döneminde yönetim/hoca ilişkisine yönelik burada da dile getirdiğim bazı endişelerim hatta kanaatlerim vardı, bunların olmadığını veya ihmal edilebilir boyutta olduğunu net bir tavırla bize hissettirdi, burası çok önemli, hepimizin bildiği gibi kenetlenmiş bir galatasaray kadar büyük bir kuvvet yok ülke sporunda.

  maç sonu gerek rakip başkanın, gerek bindirilmiş kıta başka rakibin ve gerek spor kamuoyunun açıklamaları karşısında içimiz alevlendi, hoca bu konuda da gayet kısa ve çevik bir hamle ile hem bizlerin içini soğuttu, hem de taşı gediğine oturttu. burası da eksik kalmadı.

  bunların hepsinden daha önemlisi, yukarıda saydığımız tüm yeşil saha dışı gündeme rağmen, saha içini de ihmal etmeyen ve güncel durum ile ilgili güzel tespitlerin, öz eleştirilerin, gelecek ile ilgili de nelerin arzu edildiği ve hedeflendiğini içeren oldukça doyurucu bir içerik sunmuş hoca. benim için bu şundan çok önemli, bu kaotik ve bilinçli bir karşı taarruzun olduğu ortamda, yeşil sahaya ne kadar konsantre olduğumuz bizim gerçek farkımız. kendisinin açıklamaları içimi rahatlattı, hatta orta sahadaki defansif anlamda problemler konuşulurken, kısa vadede sonuçlandırdığımız atak sayısını artırma kısmı, bizlere çok ama çok güzel maçların habercisi.

  transferde hep kendisine yüklendim, açık açık da yazdım sen transfer yapma diye, şu an açıklamada ettiği teşekkürler ile burada da ideal bir işbirliğinin yakalandığı izlenimini de gayet net edindim, bu da çok önemliydi, ben bu ara transfer sezonu için kendisi hakkında yanıldım. performanstan bağımsız söylüyorum, oyuncu profili olarak geç de olsa başarılı kapatılan bir sezon oldu.

  bundan sonra kendine çok daha dikkat et hocam, en ufak fırsatta daha da üstüne gelecekler, ceza vermeye çalışacaklar, düşmemeliyiz bu tuzağa.

  kendisi açıkça beyan etmiştir, galatasaray üç kulvarda kupa için marşa kalkmıştır, dilerim çığ gibi ilerler ve tüm bu saha dşı kaotik gündemi altına alıp ezer geçer. kendi payıma son maç sonu açıklaması ile galatasaraylı fatih, beni inanılmaz duygulandırmış, heyecanlandırmış ve gururlandırmıştır.