• 1505
    ben kendisinin yaşında ve yerinde olsam böyle başkanlık işlerine bulaşmaz kalan ömrümü yazlıkta geçirirdim. çekilecek dert değil, bir kere büyük sorumluluk aldığı için tebrikler.

    ama madem bu işlere girdi, şunu da söylemek lazım; ilk seçim kazanışı dursun özbek kazanmasın diye verilen tepki oyları, ikinci seçim kazanışı ise fatih terim, albayrak, cengiz ortamı bozulmasın, şampiyonluk da gelmiş madem diyedir.

    bence fatih terim'in transfer masa başında yapılmaz sözünü dikkate alsın. aslında altındaki yöneticiler dikkate alsin onun aracılığıyla. düğün - dernek gezeceklerine gerekeni yapsınlar.

    ffp var biliyoruz, büyük ve çok transfer isteyenlere hep hatırlatıldı zaten. ama aciliyeti olan yerlere 1-2 tane uygun adam kiralayamıyorsa 90 günde, o zaman o albayraklı terimli, cemgizli güzel ortam bozulur.

    ve şunu unutmasın ki, fatih hoca giderse sen de gitmek zorunda kalırsın başkan. duramazsın daha da orada. o zaman rahat rahat emekliliğini yaparsın iste. ayvalık mı, marmaris mi, bodrum mu seçimi, tatlı telaşlar..