resim
Fatih Terim
Görev:Teknik Direktör
Takım:-
Yaş:69
Uyruk:Türkiye
 • 16093
  maalesef transferden veya kadro mühendisliğinden anlamayan hoca. durum bunu gösteriyor. daha önce de belirttim kendisi öyle bir profildir ki çevresindeki kimseden etkilenmez, kendi bildiğini okur.

  mesela kendisi takımın başında olsa biz mabadımızı da yırtsak sabri, aydın, umut gibi adamlar gitmezdi. göndermiyorum ulan modunda takılırdı. yabancı sınırını serbest bırakması vizyoner bir hareket olsa da hoca aidiyet duygusunu daha çok yerliler üzerinden kullanıyor.

  kaldı ki adam bir de şampiyon oldu. artık hiç ama hiç karıştırmaz kimseyi. parasızlık, ffp falan da hikaye şimdiden söyleyeyim.
  öyle araştırı öyle sıkı görüşmeler yapılır ki hem kadro kalitesini yukarı çıkartır, hem kadro zenginliğini sağlarsın. hem de bunları yaparken maliyetleri düşürürsün.

  jonathan bamba'yı bedavaya almak var muğdat'ı bedavaya almak var. gomis'i 10 milyon € civarı çin'e pazarlayıp yerine bonservissiz balotelli'yi almak var, bedava diye deniz kadah'ı almak var.

  yeter ki araştırılsın, yeter k uzun vadeli düşünülsün, yeter ki sürekli şampiyonlar liginde yer almanın yolunun kaliteli futbolcu topluluğundan geçtiği unutulmasın.
App Store'dan indirin Google Play'den alın