• 1414
  kendisine yapılan eleştiri şekilleri ülke insanının temel problemlerinin, düşünce yapısının yanlışlığının falan pek çok yansımasından biri. daha net ifade edilmesi gerekirse bizden neden bir sik olmayacağının yanıtı.

  biz büyük resme bakmayı hiçbir zaman bilmeyiz, sadece anlık olaylara göre tepkilerimizi veririz.
  futbolun 100 tane aspecti varsa bir tanesine kafayı takıp oradan vurup dururuz. diğerlerini iyi yapması bir şey ifade etmez çünkü.

  bu zehirli düşünce yapısıyla bu topraklardan bir şeyler çıkarsa ancak tesadüfen çıkar.

  bu takımın mühendisliğini kim yaptı, inönü deplasmanında taş gibi futbolla 2-0 öne kim geçirdi konuşan yok. sanki her şey kendiliğinden oldu, gökten indi de bu adam araya girip hamle yapmadığı için maçı verdi amına koyayim. şu maça kadar oyuncu değişiklikleri yüzünden ben de eleştirdim ama beşiktaş maçında eleştiren laf olsun diye eleştirir. 70 dakika rakibe doğru düzgün fırsat vermedi takım, belki çok gömüldü sonradan ama bireysel hata olmadıkça siksen gol yemeyecektik ki oldu ve maç döndü. e peki kulübede maçın kaderini değiştirecek adam vardı da o mu almadı yahu? yasin'den nefret etsem de savunmaya desteği josue'den de, sinan'dan da çok daha iyi. orta saha alayim dese bir tek hamit var. eren yoruldu forvet alayim dese iki forvetin de sakat. bir tek daha 1 dakika oynamamış cavanda alınabilirdi ki onu da 2. golü yemeden kenara getirdi zaten amk.

  hakkını verip, hatalarını dile getirmek zaten olması gereken ama bu adama amatör diyenden, eleştirmek için pusuda bekleyenden kimseye hayır gelmez. yolda görsem yolumu değiştiririm, öyle boş insanlar.