• 6402
  --- alıntı ---

  gezi olaylarında medya önünde destek veren başka bir büyük kulüp yöneticisi yoktur.

  takım şampiyon olduğunda erdoğan huzuruna da çıkmamıştır. şikenin ahlaksız bir hareket olduğunu tüm gücüyle söylemiştir lakin bu orta doğu ülkesinde kamuoyu yaratamamıştır. şikeden en çok mağdur olan kulübün başkanı akp mitinglerinde fink atarken, şikeden hiç etkilenmeyen ünal aysal bütün yüksek sesiyle şikenin ve teşviğin karşısında durmuştur.

  daha önce de söylediğim gibi sadece mali yönden eleştiririz ancak siyasi erklerin baskıları ve onların yanında duran açıklamaları pek göremedik. sadece bir kez sporla alakalı bir toplantısına katılmıştı erdoğan'ın hepsi o kadar. o da kulüp yönetimlerinin en üst düzey yöneticileri çağrıldığı için gitmek zorundaydı. tabi senin gibi bi gerizekalının protokolden haberi yoksa orada yapacağım bir şey yok. yoksa bu adamdan "başbakan adam gibi adamdır", "şike operasyonunda aslında hedef erdoğandır" gibi laflar duymadık. mitinglerde fink atan osmanlı torunu başkanı söylemiyorum bile.

  sonuçta karşımızda "bana muhalefet ederseniz stadınıza metro getirmem, çatınızı yapmam, maliye bakanlığını iki ayda bir üstünüze salarım" diyen birisi var. o kadar dik duruş olmuyor maalesef. sonuçta fransız kulübüysek de bu orta doğu liginde mücadele ediyoruz:)

  --- alıntı ---