resim
Dursun Aydın Özbek
Görev:Başkan
Takım:Galatasaray
Yaş:74
Uyruk:Türkiye
 • 9119
  yatıp kalkıp okan buruk ve erden timur'a dua etmesi gereken mevcut yönetim kurulu başkanı.

  başkanlık mazbatasını aldığı günden beri ciddi eleştiri almamasının tek sebebi futbol sahasında işlerin yolunda gitmesi. o konuda da tüm pay insanüstü özveriyle çalışıp başarıyı yakalayan okan hoca ve erden timur'a ait. yoksa futbol dışında kulübün diğer tüm işleyişleri en az dursun özbek'in önceki başkanlık dönemi kadar başarısız. tek fark futbol, onda da etkisi yok.

  basketbol batık, voleybol bitik, mağazacılık çökmüş, tesisler yetişmemiş, salon hala yapılamamış. dursun özbek'in önceki döneminde kulübe kasa kolaylığı adı altında yatırdığı paraları faiziyle makbuzlandırıp bankacılık kanununa göre 'tefecilik' suçu işlediğini de, felaket idare edilmiş bir süreç sonucu avrupa'dan men cezası yememize sebep oluşunu da, kevin grosskreutz rezaletini yaşatmış oluşunu da, futbol takım tesislerini erkek kardeşinin çiftliğine çevirişini de, yeğeninin otel konaklama masraflarını kulübe faturalandırışını da unutmadık.

  mustafa cengiz başkan döneminde içerde kalan paraları için kulübe haciz mektubu gönderen, gizli ajandasında hükümetle yakın ilişkilerini kullanarak satılamaz araziler üzerinden cebini doldurma planları bulunan dursun özbek, seçimli genel kurul öncesi erden timur'u aradan çıkarıp rezil planlarını uygulamaya sokmayı aklının ucundan bile geçirmesin. bugün bu koltukta oturabiliyorsa sebebi erden timur'dur, bunun bilincine varıp ona göre davransın.
 • 9121
  https://www.youtube.com/...?si=GwtJrHGYIC1M5GsP

  camia içinde bir seçim hazırlığı olduğunu dile getirmişti kerem övet ve erinç bilican. görünen o ki hesaplar kitaplar yapılmaya başlanmış. dursun özbek’in de liselilik damarları ağır basmaya başlamış.

  ancak içinizi ferah tutun fikri hür vicdanı hür galatasaray’lılar. o devirler geçti. galatasaray’da son üç seçim liseli dinozorların hesaplarının sandığa gömülmesiyle sonuçlandı.

  önce dursun özbek baskın seçimde mustafa cengiz’e kaybetti. sonra burak elmas şaşırtıcı bir galibiyet aldı. son seçimde de eşref hamamcıoğlu sandıkta kaldı.

  dursun özbek neyin peşinde bilmem. erden timur’u kaybetmeyi göze almışta olabilir. o zaman kendi sonunu yazar ve gider.

  erden timur başkan adayı mı olur başka bir yöntem mi tercih eder onu da bilmem. ama onunla dans etmek isteyen kim olursa olsun evine döner ondan eminim. (bkz: #3791120)

  belki de hayırlısı oluyordur. erden timur istediği fırsatı buldu ve rüştünü ispatladı. yapılacaklar bitti mi? store, sözde amatör şubeler, globalleşme, kurumsal yapıyı güçlendirme say say bitmez. bu işler, ben futbol dışında antrenörlerin adını bile bilmem diyen zihniyetle çözülmez. *

  sonuç olarak, turgay kıran‘a sözcülük yaptıranlar, erden timur’u herhangi bir akıl oyununda yenemez. madem denemek istiyorlar. denesinler ve defolsunlar bir süre daha.
App Store'dan indirin Google Play'den alın