• 6
  play-off sisteminin açıklandığı gün şikayet mektubu faxlayarak iptal ettirdiğimden dolayı içim rahat, ha kardeşim gidip digiturkplayden son 2 fenerbahçe derbisini satın almıştır, habersiz yapmıştır yine de kızmışımdır. siz niye iptal ettirtmiyorsunuz demiyeceğim ama kızdığım galatasaraylıdır. o heriflere ben para kazandırmayacam. iptal ettirmeyen galatasaraylı benim gözümde fenerliden daha fenerlidir.
 • 7
  kimsenin kimsenin şampiyonluğunu çalmadığını düşünen galatasaraylıdır belki de. aynı zamanda kombinelidir, o zaman kombinesini de çöpe atmalıdır, çünkü stadın gelirleri adnan polat yönetimi tarafından başkalarına ipotek edilmiştir, kombinesinin parası kim bilir futbolun başka ne tarafında hile hurda döndürenlerin eline gidiyordur. üstelik sen işini kadıköydeki son maça bırakıyosan, olmayacak golleri kaçırıyosan, hem de bunu son 2 fener maçında yapıyosan kusura bakma da bi otur düşün. podolskileri shaqirileri almıyosan, melo'da hala 3'e 5'e bakıyosan şampiyonlar ligi gelirinden mahrum olacak duruma gelirsin. evet play-off sistemi oldukça saçmadır, ticari kaygılarla oluşturulmuştur ama sen bunu 35 maç evvelden biliyordun. madem 9 puan fark yetmeyecekti daha fazla açacaktın gerekirse, en azından buradaki fener maçını kazanacaktın. ona buna bok atmadan kendi hatanı farket.
 • 8
  adamlar hem şike yapıp hem de üstüne bakın ceza alırsak bütün üyeliklerimizi iptal ederiz diye tehdit etsinler, üstüne yayıncı kuruluş bu korkudan dolayı baskı yaparak sikimsonik süper final'i icat ettirsin, senin takımın 9 puan önde aslanlar gibi şampiyonken play-off oynamak zorunda kalsın, saçma sapan bir şekilde ezdiğimiz halde yenilip fark 2'ye düşşün ve sen hala ama iptal ettirirsek izlemeyecek miyiz takımımızı diye bu protesto'yu sorgula. hayır efendim. hem iptal ettireceğiz hem de aslanlar gibi şampiyon olacağız.

  galatasaray'lıların ezikler kadar kamuoyu yaratma gücü yok mu allah aşkına neyi sorguluyoruz.
 • 9
  benim. ama az kaldi. isvicre de ya$adigim semtin kablolu yayin hizmetinden yararlaniyorum. aylik yakla$ik 50 tl'ye lig tv'yi izleyebiliyor ve istedigim zaman iptal edebiliyorum. bekleme süresi yok.

  dedigim gibi az kaldi. $a$ kaza $ampiyonluk elimizden giderse aninda iptal ediyor ve cevremdeki insanlarin da bu adi kanali iptal etmeleri için elimden gelen her $eyi yapiyorum.
 • 11
  aralarında bulunduğum grup. başka hangi şekilde bu adamlara para kazandırmadan galatasaray maçlarını izleyebiliriz ki? vardı da biz mi seçmedik, denemedik? fenerbahçeliler gibi toplanıp tepki göstermedikçe iptal etmenin de fayda sağlayacağını düşünmüyorum. adamlar en ufak şeyde toplanıyorlar, bu yönden bizden baya öndeler diye düşünüyorum.
 • 12
  digitürk'ünü bilmem de kesinlikle lig tv'sini iptal ettirmesi gereken galatasaraylıdır. "yahu evde seyretmesem kafede seyredicem, yine adamlar kazanacaklar, değişen bir şey yok ki" anlayışı sivil toplum anlayışı sıfır olan bir ülke için gayet doğal. lakin işin doğrusu bu değildir.

  şimdi bu firmaların istatistikleri var. mesela diyor ki -sallıyorum- 500bin dekoderim var. ayda 50tl alıyorum ben bu dekoderlerden, aylık gelirim 25milyon tl. bu veri, bu firmanın bilimum finansal araç ediniminde (kredi kullanma, teşvik kullanma vs.) rol oynayan güçlü bir faktör. diyelim ki bu 500bin dekoderin 150bini galatasaraylıların elinde. bu 150bin galatasaraylının 25bininin iptal ettirmesiyle, 100bininin iptal ettirmesi arasında büyük fark var. senin 150bin taraftarının en azından 100bini iptal ettirse, böyle bir etki yaratabilirse, adamın bütün ticari faaliyetlerine/ilişkilerine, borsa değerine vs. yansır bu. firma der ki "yemişim fener'ini, kurtarın dekoderleri, şansal biraz da galatasaray'a çalış!" ama sen gidip 25bin iptalde kalırsan, firma der ki "boşver, olur o kadar, kat kat fazlasını zaten süper final'den çıkarırım ben."

  senin galatasaray taraftarı olarak o firmanın kafasında böyle bir etki bırakman lazım. onbinlerce kişi toplan, yürü küfret, gidip binasının önüne siyah çelenk koy, binasını taşla; bunlar adamlara vız gelir, camı taktırır, polisten destek alır. ama sen adamın cebine girecek paraya sekte vur, bak bakalım neler oluyor.

  galatasaray maçını nerede seyredicez? gerekirse seyretmeyeceksin arkadaşım, radyodan dinlicen! ya da git komşuna, kafeye, duman altı kahveye. e oralar digitürk'e para ödüyor diyorsun. aynı şey değil. zarar eden birçok firma çalışmaya devam eder. kapatıp gitmek öyle kolay değildir. keşke sen kafeleri de boş bırakabilsen de adamlara ticari üyeliklerini iptal ettirtebilsen; o zaman zaten borunu öttürebilirsin. ama nasıl bir boşluk biliyor musun, tek sarı kırmızılı taraftar olmaycak maç esnasında o kafelerde. tabii ki öyle bir birliktelik söz konusu değil. bizde hep vardır, ya ben yapmasam öteki yapacak, boşver ben de yapayım anlayışı. o yüzden bi gıdım yol alamıyoruz zaten.
 • 14
  aslında "lig tv üyeliğini iptal etttirmeyen galatasaraylı" olarak değiştirilmesi gereken başlık.

  internette kaç tane galatasaray forumu, platformu var. en basitinden bu sözlük, ua forum, alisamiyen.net, gscimbom vs..üye sayıları onbinleri aşıyordur. hepsinde aynı anda "lig tv iptal" başlığı açılması mümkün değil mi? bu şekilde başlanırsa bu kampanya çığ gibi büyür ve ister istemez medyada yer alır. ondan sonra seyreyle gümbürtüyü.

  sen hala lig tv'ye para veren galatasaraylı arkadaşım: galatasaray maçını evinde seyredemezsen ölmezsin, git kahvede pub'da seyret; yeter ki bu şerefsizlere para kazandırma..lig tv'ye bir sezonluk vereceğin parayla dreambox al, olmuyorsa maç günü bütün forumlarda paylaşılan linklere takıl, hiçbiri olmuyorsa radyodan dinle, akşam trt'de geniş özetine bak..ben ta 2010-2011 sezonu başında kapattım lig tv üyeliğimi. defalarca aradılar, şöyle bir kampanyamız var diye, her defasında kibarca reddettim. şimdi tekrar arasınlar diye dua ediyorum, bu sefer çok ağır konuşacağım, gerekirse gözdağı vereceğim.

  futbolumuzun içine eden, şikenin ve şikecinin dostu lig tv'ye hayır!!!
 • 16
  sokakta oyna kaldırımda destekleriz diyen taraftar lig tv'yi iptal eder radyodan dinler. bu kadar basit. bizim evimize hiç girmedi lig tv. bu sezon özel olduğu için kahvelerde, eşte dostta 36maçın 15'ini izlemişimdir. 2 maçı arena'da 1 maçı 19 mayıs stadında izledim. kalan maçları izlemedim. ama yıllarca galatasaray'ı arabanın radyosunda, telefonun radyosunda dinlemiş birisi olarak ölmedim hayattayım galatasaraylıyım. sonuç olarak aziz'in uşağı olmuş, şampiyonluğumuzu çalan bu kuruma para vermeyi midem kaldırmıyor. önce ev hesapları iptal olsun. kahveleri de protesto ederiz.
 • 17
  önce bana da zor geliyordu ligtv yi iptal etmek.doğrusu öyle kalabalıkta zevkle maç seyredebilen biri değilimdir. sevincimi de sinirimi de kendi içimde yaşamayı severim.kalabalıkta şaklabanın biri takımım için bana ters gelen birşey söyler tadım kaçar huzurum bozulur diye düşünürüm zira çok kendimi tutamam böyle durumlarda.göze alamadım yani ligtv yi iptal ettirip cafelerde maç seyretmeyi.
  ta ki bu sezonun başına kadar.galatasarayımın geçmiş birkaç yıla göre çok daha başarılı olacağını bile bile iptal ettirdim bu ligtv denen çamuru.
  benim gibi düşünenler var ise inanın baştan biraz koysa da, evde eksikliğini hissetseniz bile zaman içinde insan alışıyor ligtv nin evde olmamasına.üstelik bu durum benim gibi dışarda maç seyretmeyi tercih etmeyen, link bulmakta zorlanan, radyo başında heyecanla maçı gözünün önüne getirmeye çalışan biri olarak daha zordur muhakkak ama ben bile alıştıysam herkes alışabilir diyorum.
  eminim hiçbirimiz galatasarayı seyredebiliyoruz diye görebiliyoruz diye tutmuyor.
  hepimiz,monacoyu eleyip şampiyon kulüplerde yarı finale kaldığımız maçın sonunda mustafa denizlinin ellerini açıp "allahım sana şükürler olsun" diye dua etmesini,simoviçin elinde türk bayrağı stadı turlamasını,büyük kaptan bülent korkmazın omuzunun final maçında sarılmasını, uefa kupasının kaptanlarımız elinde yükselişini görmeseydik de yine galatasarayımızı büyük bir gururla tutuyor olurduk.
  hepimiz doğuştan görme engelli bile olsak anlatılanlardan,hissedilenlerden dolayı yine galatasaray'a gönül verirdik.
  gelin bu kısırdöngüden,bu çamurdan kendinizi kurtarın.
  bu düzen ancak büyük bir tepki ile değişebilir diye düşünüyorum yoksa böyle el el üstünde bekler dururuz.daha yıllarca gururumuzla oynanmasına müsaade etmiş oluruz.
 • 19
  babam bağlatalım dedi inanamadım sene başında ama yok dedim. baba o şerefsizlere para kazandırmak yok. nasıl olsa gahvedeki gavat görünümlü adam her türlü o yayını bağlatcak gahveye. o adama veririm her hafta istediği kadar para yine de bağlatmam evime.

  burdan çıkacak sonuç link ya da topluca izlenen yerlerden maçlar gayet izlenebilir. o zamanda adamlara para gidiyor diye düşünmek bence yanlış. her hangi bir yere 100 yerine 1000 kişide gitse aynı parayı veriyorlar nasıl olsa digitürke.
 • 20
  el birligi ile fenerbahce sampiyon yapilirsa 6 yili bulan ve yilin 12 ayini kapsayan uyeligimi iptal ettirecegim. kenara artan para ile de vitamin deposu link meyve sularina yatirim yapacagim. bak hatta buraya yaziyorum sevgili ligtv, seni seyretmek icin gereken ne kadar illegal yol varsa da o yolu sececegimden gram suphen olmasin. bundan sonra fener'e calismak yok.
 • 21
  tam 12 senedir uyesi oldugum, tam 3 decoder e ayri ayri para verdigim bu sirket; hem galatasaray dusmani, hem fenerbahce yalakasi, hem futbol katili oldugu icin bu senenin sonunda 3 decoderini, 3 kumandasini, 3 canak antenini 3 de digital kartini kapilarinn onune koyacagim. yillardir kablolari kesilen, binalari yagmalanan, kameramanlari dovulen, fenerbahcelilerin "biz bu kutuyu galatasaray sampiyon olsun diye almadik iptal edecegim" tehditlerine karsi hic ses cikarmadigimiz icin yine bizim canimiza okuyan bu haysiyetsiz, yalaka topluma daha fazla para yok kardesim. kesin kablolari, antenleri. uyanin artik.
 • 22
  olmayan digiturk'umu bağlattırıp tekrar söktürecek harekettir. baştan beri havuz olayına karşıyım. gerekirse gstv platformu oluşturulsun, alalım, oradan anadolu klüplerine havuz açılsın, harç verilsin ya da klüpler birliği'ne aidat verilsin, bakalım digiturk renksizleşiyor mu, fbtv çatısı altında birleşiyorlar mı.
 • 23
  yurtdisinda yasayan galatasaraylidir ve digiturkwebtv kullaniyordur. sahsen 2011-12 sezonunu sampiyon da bitirsek, 2. de olsak, gelecek sezona playoff da koysalar yine uyeligimi yenileyecegim. ayrica, sampiyonluk sansi zora girince tepkinin bu kadar buyumesini manidar buluyorum. sezon basindan beri nerdeydin derler adama. takimimizin yayin gelirlerinden aldigi paralara, mali konulara falan hic girmiyorum. "havuzda neymis yeaa" diyen tipler var etrafta, bu kafadaki adamlara ulke yonetimini versen amerika'ya kizip, ab'ye kizip kapali ekonomiye geciriler devleti.