• bugunku basın toplantısında ilgili yerlere cok ince sekilde ayarı vermis baskan. ozellikle emre ve aziz yıldırım konusunda zekice ayar vermistir.ozellikle (alinti: fenerbahçe kulübü başkanı aziz yıldırım'ın, galatasaray'ın fb şükrü saracoğlu stadı'nda uefa kupası finali oynayabileceğinin hatırlatılması üzerine, ''hele bir oynasınlar bakalım'' demesini değerlendiren adnan polat, ''nerede olursa olsun gönlümüzden final oynamak geçiyor. ama fb şükrü saracoğlu stadı'nda oynamak ise başka anlam da taşıyor. aziz bey ne cevap versin? ben de olsam, 'hele bir fenerbahçe ali sami yen'de final oynasın' derim'' şeklinde konuştu. ) ve
  (alinti: polat renaissance otel'de basın mensuplarıyla bir araya gelen ve yöneltilen soruları cevaplandıran polat, havalimanında kendisine sataşan kişi için emre belözoğlu'nun, ''daha önce formasını giydiğim bir takımın taraftarı'' demesinin hatırlatılması üzerine, ''emre özünde fenerbahçeli'ymiş, biz bunu bilmiyorduk'' dedi. emre belözoğlu'nu daha 13 yaşında önemli bir ücret ödeyerek kadrolarına kattıklarında herkesin kendisiyle dalga geçtiğini anlatan polat, şunları söyledi: ''oynadığı süre içerisinde galatasaray'dan aldığı ücretin karşılığını verdi. başka bir kulübe gitmesi de doğal, ancak türkiye'de bu durum kolay sindirilemiyor. emre'nin kalbinin derinliklerinde olan kulübün fenerbahçe olması nedeniyle oraya gitmesini ben anormal karşılamıyorum. galatasaray'ın ismini zikretmekten kaçınmanın iki nedeni olabilir. ya baskı vardır bu konuda ya da kompleks vardır. ben, 'anadolu yakasındaki rakibimiz' desem, ayıp değil mi? fenerbahçe bizim 100 yıllık rakibimiz ve yarışmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. ismini anmaktan da gocunmuyoruz. bunu gocunanlar ve dert edenler düşünsün. çok uygar bir hareket olarak görmüyorum.'' ) tebrikler baskan. daha fazlası için http://www.internetspor.com/...mp;interstitial=true
 • yeni yıl kutlama mesajı şöyledir:

  ----alıntı----

  2009 yılının tüm dünyamız ve ülkemiz için barış, huzur ve refah getirmesini, galatasaray’ımızın tüm branşlarında üstün başarılarla dolu bir dönem olmasını diler, tüm galatasaray camiasının yeni yılını içtenlikle kutlarım.

  adnan polat
  galatasaray spor kulübü başkanı

  ----alıntı----

  http://www.galatasaray.org/kulup/haber/2778.php
 • günlerdir dostluk , dostluk diye uğraşmış hatta aziz yıldırım ı bile tribünlere getirmeyi başarmıştır. fair play, dostluk, kardeşlik. peki sonuç? volkan demirel tribünlere cinsel organını gösterdi, sahada kavga çıktı, 2 tane kırmızı kart gördük ve üstüne de ceza gelecek. evet işte dostluk, barış , kardeşlik. kendimi bildim bileli aynı hikaye. ne zaman ali sami yen de galatasaray - fb derbisi oynanacak o zaman esmeye başlar bu dostluk rüzgarları. maçtan önce demeçler verilir, yemek davetleri olur, türlü çeşitli girişimler yapılır. üstüne gelir sahada her türlü pisliği yaparlar ama bizim başkanımız hala dostluk der, kardeşlik der. nedense kadıköy de olmaz bunlar, orada her türlü pislik olur ama dostluk olmaz. evet doğrusu da budur, bunlarla dostluk olmaz, olamaz, olmamalıdır da.

  http://www.ligtv.com.tr/...=1&hid=55126
 • --- alinti ---

  16.06.2009 16:32
  başkan adnan polat'tan gs tv'ye açıklamalar

  galatasaray spor kulübü başkanı adnan polat, galatasaray tv’ye özel açıklamalarda bulundu. başkan polat, transferdeki son durumu ve önümüzdeki sezonun çalışmalarını değerlendirdi.

  kalamiş tesisleriyle ilgili

  kalamış tesislerinde galatasaraylıları mutlu görünce biz de mutlu oluyoruz. burası lodostan çok kötü bir hale gelmişti. öncelikli olarak bu mutluluğu bize yaşatan sayın taner aşkın’a teşekkür etmek istiyorum. burada gece gündüz sanki inşaatın çavuşuymuş gibi sorumluluk üstlendi. kalamış tesislerini sabırlı davranarak zamanında bitirmeyi başardı. su sporlarından sorumlu yöneticimiz nejat uygur da burası ile birebir yaşadı. uygur da bu tesisleri hayata geçirmek için çok emek verdi. ikisine de çok teşekkür ediyorum.

  futbol takimiyla ilgili

  türkiye’de galatasaray ölçeğinde hiçbir kulüp yok ama o ölçeğe yakın kulüplere baktığınız zaman amatör sporlardaki yurt içinde ve uluslararsı boyutta şampiyonluklar insanları bir haftaya kadar tatmin ediyor. futbolda top çizgiyi geçmezse başarısız oluyorsunuz. bizde de bu sene öyle oldu. ben futbol camiasının içinde bulunduğum günden itibaren dört tane türkiye ligi şampiyonluğu kazanıldı. arkadaşlarımla beraber bu başarıları yaşadık. mücadele ettik ve şampiyon olduk. ayrıca iki defa da türkiye kupası’nı müzemize götürdük. futbolda geçmiş yok bugün var. futbol takımı olarak konuşuyorum, yaşadığınız sezonda eğer iyi neticeler alamıyorsanız başarısız sayılıyorsunuz. üzülerek söylüyorum ki, günümüz futbol anlayışında topun çizgiyi geçmesi başarının kriteri haline geldi. galatasaray tarihine bakarsanız kötü yıllar geçirdiği zamanlar oldu. çok uzun zaman şampiyon da olamadı. galatasaray’ın diğer kulüplerden farkı, kötü giden zamanlarda duruşunu hiç bozmamasıdır. galatasaraylı oyuncular olsun, yöneticiler olsun, taraftarlar olsun her zaman dimdik ayakta durdular.

  yeni bir sene, yeni bir dönem, futbolda frank rijkaard gibi bir dünya markasını galatasaray’a getirdik. baktığınız vakit frank rijkaard’ın galatasaray’a gelmesi hala uefa’nın bir numaralı haberi konumunda yer alıyor. ispanya, ingiltere, fransa, almanya, hollanda, belçika’nın spor medyalarında frank rijkaard bir numaralı haber olarak yerini koruyor. bu durum, galatasaray’ı avrupa’da üst düzey gündeme taşıdı. bundan sonra yapılacak şey, bu taşınılan gündemin karşılığında futbol takımının göze hoş gelen futbol oynamasıdır. çalışmalarımız bunun içindir.

  futbolda hiçbir zaman garanti yok çünkü etkileyici faktörler var. bizim şampiyon olmaktan başka bir hedefimiz olamaz. söz vermek ve garanti etmek arasında çok büyük fark var. bunun sözünü vermek ayrı bir şey, biz sözünü veriyoruz ama garantisini vermek mümkün değil. elimizden geleni galatasaraylıları mutlu etmek için, türk futbolunu en üst düzeyde temsil etmek için yapacağız.

  yeni sezonla ilgili

  johan neeskens, üç defa şampiyonlar ligi, o zamanın adıyla şampiyon kulüpler kupası’nı arka arkaya kaldıran ender sporculardan biridir. neeskens’in, kariyeri tartışılmaz. hocamız ve ekibi bir haftadır galatasaray’ın her maçını izlediler ve notlar aldılar. muhakkak ki takımın ve futbolcuların kalitesini gördüler, değerlendirmelerini ona göre yaptılar. galatasaray takımı büyük bir değişim yaşıyor. bu sene bu değişimin artık son dönemidir. bundan sonra değişim bitmiş olacak ve yeni bir süreç başlayacak. bu süreçte de bizler olsun, yönetici olarak, teknik heyet olsun, profosyonel yöneticilerimiz olsun, oyuncular olsun elimizden geleni yapacağız. inşallah galatasaraylıları, türk futbolunu mutlu edecek, sevindirecek neticeler elde ederiz.

  transferlerle ilgili

  frank rijkaard ve ekibinin transferleri bitti.günlük yayınlanan birçok gazete var. her gazete galatasaray sayfasını güncel tutmak zorundadır. bu sebeple, avrupa’da ne kadar futbolcu varsa transfer ediyorlar. biz artık bu medya organlarını tekzip etmekten vazgeçtik. çünkü baş etmemiz mümkün değil. işin sonunda muhakkak ki onların da bahsettiği bir oyuncuyu transfer edeceğiz. onlar da çıkıp “biz zaten yazmıştık” diyecekler. çünkü aşağı yukarı transfer edilebilecek herkesi gazetelerinde belirttiler.

  galatasaray’a uygun yıldız veya yıldız adayı futbolcu kimse onları transfer etmek istiyoruz. takımımızın eksiklerini gidermek istiyoruz. hem teknik heyetin tavsiyleri doğrultusunda, hem de bizim ekonomik koşullarımız doğrultusunda yeni arkadaşların kimler olacağı belli olacak. galatasaray takımının iyi bir takım olduğunu düşünüyorum.her gün gazetelere göz atıyorum.galatasaray’a 200’e yakın futbolcuyu transfer ettiler. hepsini transfer etsek herhalde 20 tane takım aynı anda türkiye liglerinde ve avrupa’da oynayabilir. bu konuda daha fazla yorum yapmak istemiyorum.

  biz kendi işimize bakıyoruz. sessiz ve derinden devam edeceğiz. takıma 2-3 tane takviyemiz olacak. o kişileri aldığımız vakit transferi kapatacağız. ama taraftarlara şunu söylüyorum. bizim ağzımızdan veya galatasaray internet sitesi ve galatasaray tv’den açıklama olmadıkça yapılan açıklamalara çok itibar etmeyin. çoğunlukla doğrular yazılmıyor.

  --- alinti ---

  http://www.galatasaray.org/...ortaj/haber/4082.php
 • kendisi hasan şaş'ın gönlünü alacak gibi görünüyor bu çabası bile bizim için yeterli, teşekkür ederiz başkan.

  adnan polat'tan hasan şaş'a mesaj

  galatasaray başkanı adnan polat, kulüpten kırgın bir şekilde ayrılan hasan şaş konusunda önemli mesajlar verdi.
  galatasaray başkanı adnan polat, fenerbahçe başkanı aziz yıldırım ile aralarında geçen diyaloğun ardından hasan şaş konusunda önemli mesajlar verdi...

  polat "hasan şaş ile vedalaşma şeklini ben de içime sindiremedim. bir de 'kulübü fifa'ya şiyaket etti' diye dedikodu çıkardılar.

  ben hasan'a her konuda kefilim. öyle ki beni zaman zaman arayıp 'başkanım hesabımda şu kadar para var, lazım olursa alabilirsiniz' diyecek kadar da delikanlı biri.

  kaptanlığımızı yapmış hasan şaş'ın gönlünü alıp onu onore edeceğim.. çünkü o bunu en iyi şekilde hak etti" diye konuştu.

  http://www.yurthaber.com/....htm?ref=f5haber.com
 • karizma ama ara ara bi parça amelasyonik görüntüler verdiği de oluyor.

  http://gelgidersin.blogspot.com/...ldun-ustunelden.html

  1:33'ten itibaren 5 saniye izleyeceğiniz gibi de koskocaman bir adama "naber ufaklık" diyor. bu mudur karizma? güçlü eğer zayıfa karşı gücünü hoyratça kullanmıyorsa, kendisinden maddeten düşük seviyelerde olan insanlara da değer veriyorsa bana göre karizmadır. ama sanırım adnan polatla önceden tanışıyorlar, aralarında bir muhabbet var gibi, bilemiyorum.
 • --- alinti ---
  11.08.2009 12:28
  basın toplantısı: adnan polat

  galatasaray spor kulübü başkanı adnan polat, polat rönesans oteli'nde bir basın toplantısı düzenledi.

  galatasaray spor kulübü başkanı adnan polat, düzenlediği basın toplantısında hem geçtiğimiz sezonu değerlendirdi hem de gündemdeki diğer konular hakkında görüşlerini dile getirdi.

  "o kadar yoğun bir program içindeyiz ki bu toplantıyı daha önceden planlayamadık. bu günlerde benim başkanlık dönemimim 17. ayına giriyoruz. bu benim 2. basın toplantım.

  esasında bu toplantıları yapmayı planlıyorduk ama geçen sezon benim kulüpçülük hayatımın en şanssız, en kötü sezonuydu. yöneticilik hayatımda birçok başarı yakaladık ama geçen sezon değerlendirecek hiçbir şey olmadığı için toplantı yapamadık. şimdi önümüzdeki sezonla birlikte geçen yılı da değerlendireceğiz. biliyorsunuz galatasaray kulübü'nün organizasyonunda tüm şirketleri dahil 300'e yakın çalışanı 1500 de sporcusu var. ama kamuoyunun çok dikkatini çektiği için hep futbol konuşuluyor. oysa futbol sadece buzdağının görünen kısmı. diğer branşlarla da ilgilenen arkadaşlarımız var. onlar da mesailerinin çoğunu kulüp için harcıyor.

  şu an kulübümüzün gündemindeki en önemli proje stat projesi. stadımız tamamlanınca ciddi bir gelir elde edeceğiz. şu an ihalede yaşanan sorunlar da bizi ciddi sıkıntıya sokuyor aslında. pazarlama stratejimizi hazırlarken, stadın yapımında gecikmeleri ön görmüştük ama böyle bir durmayı hiç düşünmemiştik. bu bizim için çok kötü oldu.

  bunun dışında ikinci projemiz galatasaray ile futbol aş’nin birleşmesi ve tek bir şirket haline gelmesi. bi bizim için çok önemli ve onun için çalışmalarımız devam ediyor.

  üçüncü önemli proje ise riva projesi. 2.5 sene önce riva'nın yetkisini aldığımız zaman herkes birçok kişinin riva'yı almak için sıraya gireceğini ve bizim de riva'yı satarak borcumuzu kapatacağımızı düşündü. aslına bakılırsa, büyük şirketlerin hiçbirinde borç bitmez. burada önemli olan gelir-gider dengesini sağlamaktır. sıfır borçla hiçbir kulüp dönmez. en küçük bakkal dükkanı bile mal aldığı yere borçlanır. şu anda riva, anıtlar kurulundan tamamen çıkmıştır. eylül ayında ruhsatını alacağız. belediye anlamında bir sorunumuz kalmadı. ancak bir ruhsat bile almak çok ciddi rakamlar gerektiriyor. biz o dönemde riva'yı 90 milyon dolara satarak borçlarımızı kapatabilirdik ancak bu yola başvurmadık. tabii bir de üçüncü köprünün o mevkiiden geçme ihtimali vardı. bu olay da bizim bilgimiz dahilindeydi. riva konusunda önemli adımlar attık ve planlarımızda başarılı olduk.

  lincoln ile ilgili durumu biliyorsunuz. biz tüm oyuncularımıza bir tarih verdik. herkes katıldı, biz lincoln'ün her zaman olduğu gibi gecikeceğini tahmin ettik ama bu kez hiç katılmadı. ilk olarak ihtarname çekildi daha sonra da federasyon nezdinde girişimlerde bulunup, o hakları saklı kalmak suretiyle sözleşmesini feshettik. olay fifa'ya taşınacak. bizi çok üzen, kamp yaptığımız otelin 60 km yakınına gelip kampa katılmaması oldu. lincoln'ün çok yetenekli bir isim olduğu gerçek. biz iki yıl boyunca lincoln'e tolerans tanıdık. birçok olaya göz yumduk. hatta neredeyse lincoln'e çifte standart uyguladık ama geldiğimiz nokta bizim için üzücü oldu. menajerlik şirketi de çok üzüldü. şimdi bizim yapacağımız fifa'da ve cas'taki tazminat hakkkımızı savunmak.

  mahmut özgener'le seçilmeden önce görüştüğümüzde, kendisine şartsız destek vereceğimizi söyledim ve 'yeter ki siz futbolu koruyun' dedim. seçimlerden sonra her ay en az iki kez kendisiyle konuştum. bizim sıkıntılarımız, futbolun sıkıntıları ile ilgili tavsiyelerde bulundum. geçen sezonki basın toplantısından önce kendisini aradım 'bizim tavsiyelerimizi bugüne kadar dikkate almadınız, bundan sonra lütfen alın' dedim. nedir bunlar? futbol bir şov artık. hakemler oyunu akışına bıraksın, sık sık kesmesin. hakemlerimiz yıldız oyuncuları korusun. bu oyunculara yapılan kasıtlı müdahaleler engellensin. oyunun vaktinden çalanlara ortam verilmesin. takımların kötü zeminlerde oynamasına müsaade edilmesin. mesela geçen sene bizim sivasspor maçını orada oynamamamız lazımdı. mümkün değil orada futbol oynanmaz. o maçtan bir hafta önce önce bir kupa maçı vardı orada ve ben de başkan mecnun odyakmaz'ın davetlisi olarak maçtaydım, manisasporlu bir futbolcunun bağları kopmuştu. herhangi bir çarpışmadan dolayı değil tamamen sahadan dolayı. federasyon sivasspor’a sahayı yapması için 500.000 lira para vermiş, sivasspor sahaya değil altyapıya harcamış bu parayı. para da vermişsin, o yapmamış yani o maçın orada oynanmaması gerekirdi. bakın konya’da benzer bir sahada uğur sakatlandı 2 sene oldu daha yeni oynamaya başladı çocuk. biz bunları istedik. federasyonun hiçbir kurulundan ekstra bir isteğimiz olmadı, galatasaray’a şunu yapın, bunu yapın demedik. bunlar yapılmadı, bunların üzerine üst üste olmaması gereken şeyler oldu ve ilişkimiz istenmeyen biçimde gerginleşti.

  bizim özgener'in iyi niyetinden hiçbir şuphemiz yok. o nedenle bu sezon yeni bir sayfa açmaya karar verdik. ancak tek bir isteğimiz var, o da antifutbola kesinlikle prim tanınmaması.

  geçen sezonun en üzücü olayları steaua bükreş maçında şampiyonlar ligi’ne katılma hakkını kaybetmemiz. çünkü bizden çok daha kötü bir takımdı. kadıköy’de fenerbahçe’ye karşı öne geçmemize rağmen 4-1 yenilmemiz ve yine ali sami yen’deki hamburg maçında 2-0 öndeyken maçı kaybetmemiz. geçen sezondan akılda kalan en kötü anılar herhalde. iyi bir anı söylemekte ise zorlanıyorum açıkçası.

  biz transfer için rijkaard ve neeskens ile görüşüyoruz. adnan sezgin ve haldun üstünel de bunları değerlendiriyorlar. hepimiz birbirimizden haberdar olarak sürdürüyoruz. asıl burada sihirbaz olan murat yalçındağ. biz sihirbaz olan yöneticiler ürettik bu aşamada. herkes 'bu değirmenin suyu nerden geliyor?' diye soruyor. herkesin unuttuğu bir konu var, biz üç futbolcumuza bonservis ödemedik. leo franco, mustafa sarp ve gökhan zan bedelsiz olarak transfer edildi. keita ve elano'ya ise toplam bonservis bedeli 15 milyon avro ödenecek. biz bunu dört seneye böldük. toplasanız senelik 5,5 milyon avro ediyor. haldun üstünel’i tebrik etmek gerek tabii ki. ne yapıyor, nasıl ikna ediyor dört seneye bu futbolcuları bilemiyorum. tebrik ediyorum kendisini. transferin çabuk bitmesi ve ucuza mal olması için gizli kalması gerek. çünkü isimler duyulunca maliyetler yükseliyor. bu sene basını biraz terse yatırdık. sağ gösterip sol vurduk ama bunu kasıtlı yapmadık. öyle olması lazımdı.

  teknik direktör konusunda doğru karar verdiğimize inanıyorum. bugün avrupa’da bir takımın başına gelebilecek en önemli teknik heyet galatasaray’da. daha önce 4 teknik direktörle görüştük ve hepsinden olur yanıtı aldık ama biz rijkaard'ı seçtik. sadece rijkaard olarak bakılmaması lazım olaya. biz neeskens’i teknik direktör olarak getirsek kimsenin itiraz edeceğini düşünmüyorum. yanlarında da çok iyi iki tane kondisyoner var. avrupa’nın en iyi teknik kadrosuna sahip olduğumuzu düşünüyorum. ben bu kadar çok çalışan bir teknik heyet görmemiştim şimdiye kadar. sabahtan gece yarılarına kadar çalışıyorlar.

  benzer bir kaptanlık krizini 1994’te yaşamıştık. biz bülent korkmaz’ı kaptan yapmıştık ve kendisi de uzun yıllar başarıyla yürüttü bu görevi. arda’nın kaptan olmasını takımdaki herkes çok istiyordu. takımın ağabeyleri, kewell ve servet gibi isimlerle konuştuk. bize 'kaptanımızdan memnunuz' dediler. arda’nın çok iyi bir kaptan olacağını, türk futboluna yıllarca damga vuracağına inanıyoruz. biz kaybetmekten değil kazanmaktan yanayız. biz kaybetmekten yana olsak iki senedir sakat olan linderoth’a, bir senedir serkan’a sabır göstermezdik. 'işe yaramadı' deyip sokağa atmayız kimseyi.

  manisasporlu sezer ve ufuk için kulüplerine teklif yaptık. kendileri de sizin de bildiğiniz gibi bize gelmek istiyorlar. zaten bu konuda kulüpleriyle sorun yaşıyorlar. ben manisaspor başkanına medya üzerinden gönderme yapmamasını, konuya mantıklı yaklaşmasını tavsiye ediyorum. bu futbolcularla biz anlaştık. bu sene olmazsa önümüzdeki sene kendilerini kadromuza katacağız."
  bu haber 1372 kez okundu.

  --- alinti ---

  http://www.galatasaray.org/kulup/haber/4488.php
 • g.saray açılımı

  futbol okulu açılışı için midyat'a giden adnan polat, ziyaret için kendisine teşekkür eden mor gabriel manastırı görevlisine "bu bir galatasaray açılımıdır" yanıtını verdi
  galatasaray başkanı adnan polat, dün sabah özel uçakla mardin'e giderek gsyiad üyeleriyle birlikte midyat'taki galatasaray futbol okulu'nun açılışına katıldı. polat, okuldan galatasaray için kaliteli futbolcuların çıkmasını beklediklerini ifade ederken, genel sekreter mümtaz tahincioğlu altyapı çalışmalarının sosyal boyutunun da son derece önemli olduğunu kaydetti. tahincioğlu, "bunun devamı gelecek. elimizden geldiği kadar bu yörenin çocuklarını kazanmak bizim menfaatimizedir. hem galatasaray hem de milli takım'a adam kazandırmak istiyoruz" diye konuştu. gsyiad başkanı ismail sarıkaya da konuşmasında sarı-kırmızılı ekibin altyapıya verdiği öneme dikkat çekti. açılışın ardından şehrin tarihi ve turistik yerlerini gezen polat, mor gabriel manastırı'nı ziyaret etti. manastırın girişindeki görevli, "fenerbahçe'de mardinli yöneticiler var ama burayı üç büyük kulüpten ilk ziyaret eden başkan sizsiniz" diyerek polat'a teşekkür etti. başkan da bu övgüye teşekkürle karşılık vererek "bu bir galatasaray açılımıdır" dedi.

  fenerli babaya nasihat
  öte yandan öğle yemeği sırasında minik bir galatasaray taraftarı, maçlarda sarı-kırmızılıların gol atmasına sevindiği için kendisini azarlayan fenerbahçe taraftarı olan babasını başkan adnan polat'a şikayet etti. sarı kırmızılı kulübün başkanı çocuğun babasına "bu çocuğa baskı yapma, bırak rahat rahat galatasaray'ın attığı gollere sevinsin" sözleriyle nasihat etti.

  şampiyonluk mumu dikti şampiyonluk mumu dikti

  midyat'taki mor gabriel manastırı'nı ziyaret eden galatasaray başkanı adnan polat, burada yetkililerden manastırın tarihiyle ilgili bilgiler aldı. manastırda mum dikerek dilek dileyen polat, ne dilediği sorulduğunda ise "sezon sonu şampiyonluk diledim" yanıtını verdi. öte yandan başkan adnan polat, beraberindeki yöneticiler ve eşleri, bugün de mardin'deki gezisini sürdürecek. sarı-kırmızılı kafile, dara köyü'nde sabah köy kahvaltısı yaptıktan sonra mardin'in nusaybin ilçesine geçerek buradaki tarihi ve turistik yerleri gezecek. ardından büyük otel'de yerel müzikler eşliğinde yöresel yemeklerden tadılacak.

  http://www.sabah.com.tr/...12/05/gsaray_acilimi
 • martta yapılacak seçimde mutlak suretle yeniden başkan seçilmelidir. sırf adnan polat değil adnan polat yönetim kuruludur beni cezbeden ve belki de galatasaray tarihinin gördüğü en iyi yönetim kuruludur bu dönem. martta yönetimi yeniden liselilere devretmemesi en az rijkaard'ın gelmesi kadar önemli olacaktır. bu zamana kadar galatasaray başkanlık seçiminde kimseyi desteklemedim. fark etmiyordu benim için isimler. ama bu sefer durum farklı ve adnan polat ve yönetimin kazanmasını çok ama çok fazla istiyorum.

  hani herkes diyor ya 2 sene öncesinde borç içinde yüzen, kendi futbolcularının bile alacaklarını ödeyemeyen bir kulüp nasıl bu transferleri yapıyor. işte bunun cevabı şu haberdeki fotodadır.

  http://www.galatasaray.org/kulup/haber/5958.php

  bu haberdeki fotoda bulunan bütün markalar* bu yönetimin başarısıdır.