• 2251
  ne milli takımı tarihinin en başarısız yönetimlerinden birini geçirttiği için istifa etmiştir,
  ne türk futbolunu kaosa sürükleyip artık ayyuka çıkan yönetimsel hatalar için istifa etmiştir,
  ne de kulüplerin baskısına dayanamayarak istifa etmiştir.

  ülkenin bahis ihalesini aldıktan 1 hafta sonra hiç bir gerekçe sunmadan istifa etmiştir. yerine kimin geleceği kesinlikle bellidir. türk futbolu asla saplandığı bataktan çıkamayacaktır. kendisinden daha galatasaray düşmanı birinin geleceğinden hiç bir şüphem yok.

  demirören gibi, güntekin gibi, şansal gibi, nihat özdemir gibi adamlar sadece izlediğimiz tiyatronunu aktörleridir. bu ülkede en başından başlayarak bir temizlik yapılıp tüm kirli isimler temizlenmediği müddetçe kimin gidip kimin geldiğinin hiç bir önemi yoktur.

  unutmadan bir kez daha anmak isterim ki kendisi tüm deliller sabit olmasına rağmen şike yapan kulüplere hiç bir cezai yaptırımda bulunmadan gitmiştir. türk futbol tarihi adını her zaman böyle anacaktır.

  https://rerererarara.net/entry/2631613

  unutmadık, unutturulmasına da izin vermeyeceğiz.
 • 2253
  giderayak milli takım teknik direktörünü belirlediği için kendisini etik kuruluna şikayet edelim mi diye düşünürken, o etik kurulunun etik olmayan bir şekilde "şikenin sahaya yansımadığı" hükmü geliverdi birden aklıma.
  ama gitmeden son bir görev bekliyorum kendisinden;
  2010-2011 gecikmeli süper finali tarihini belirlemeli artık.
  baş şikeci fener ile at şikeci beşiktaş arasında oynanacak bu müsabakaya ülkemizdeki futbolun nasıl geliştiğini gösterebilmek adına tüm uefa ve fifa üst düzey yetkilileri de davet edilmeli.
  maç kitapçığında finalin neden 10 yıl sonra oynandığı da yazarsa iyi olur.
 • 2254
  bize normal gelmeye başlamıştı ama kendisi yaptığı her hareketle türk futbolunda kara bir leke olarak yerini alacaktır. yaptığı tek doğru şey, şimdilerde düşmanı olduğu terim sayesinde yabancı sınırını kaldırmaktır.

  ayrıca bütün pisliklerine rağmen tff başkanlığı galatasaray’a kupa vermekle geçmiştir. melo’nun kendisini siklememesi de her daim akıllarda kalacaktır.
 • 2256
  kendisinin istifa ettiğini öğrendiğim anda şoka uğradım. hiç böyle bir beklentim yoktu. biran sevindim kurtulduk bu kangrenden diye. kendisinden beşiktaş başkanlığı yaptığı zamanlardan beri nefret ederim. kişilik ve karakter yoksunu birisi. şimdi oluşturduğu boşluğa bakıyorum; durum öyle böyle karamsar değil. afedersiniz! ülke futbolu öyle bir bok çukuruna dönüşmüşki kim gelir veya kim kurtarır bilmiyorum. hatta bu durumu düzeltecek temiz ve tarafsız birini başa getirmeleri imkansız. yine bir başka yalama başa geçecek ve bu düzen böyle devam edecek.
 • 2260
  sayesinde 7 yıldır başarıdan başarıya koştuk.

  şeffaf ve temiz bir lig izledik. takımlarımız hem sportif hem finansal açıdan muazzam seviyelere geldi. nerede bir pis koku varsa üzerine gidildi, hiçbir olayın eyvallahı olmadı. özellikle hakemler tarafsız ve olabildiğince doğru kararlar vererek hiç hak yemedi ve âdilce maçları yönetti.

  7 yıldır kimseye torpil geçilmedi, hiç adam kayırılmadı. ceza ve ödüller olaylara verildi, isimlere değil. bir takım şampiyon olsun diye hiç uğraşılmadı hâlâ daha uğraşılmıyor. hadi bunu geçtim bir takım da şampiyon olmasın diye hiç uğraşılmadı, uğraşılmıyor. böyle birçok hocanın söylediğini söyledi, adalet istedi diye hocalara, yöneticilere ve sair cezalar verilmedi falan.

  türk halkı milli maçları da büyük heyecanlarla izliyor eskisi gibi. darılan, gücenen yok. zâten eski, eskide kaldı. artık yeni türkiye'nin yeni milli takımısı var.

  her şey için teşekkürler yıldırım demirören.

  evet, ben a spor'dan veysel sniper, söz sizde stüdyo.