• 26
  kendisinin yazdıkları üzerinden eleştirenler acaba bir takıma dönüp bakıyorlar mı ? şu kadroya şu sistem inadıyla şu oyunu oynatan, modern futbol nedir bilmeyen, taktik bilmeyen teknik direktöre baksınlar daha önce. bu takım kurulalı 5-6 ay oluyor ve bana biri çıkıp takım şu konuda değişti diyebileceğiniz bir tane şey var mı ? anca maç sonlarında futbolculara aba gösterme, yok ocak gelsin, yok makas açıldı, yok son şans verdik... elde ne var peki ? 4 maçta 0 gol atmış avrupa fatihi. ne fatih ama.

  biatçılık etmeyin, en azından etmeyenleri anlamaya çalışın. fatih terim bu yazar arkadaşın kendisi hakkında konuştuğu her şeyi hak ediyor, fazlasıyla.
 • 28
  gönül ister her genç oyuncumuz bi yurtdışı yapsın, orada düzenli oynayıp kendisini geliştirsin ama recep’in belçika alt liginde bile kadroya girememesini ali yavuz kol’un tarsus’da bol bol süre almasına tercih etmek sence de saçma değil mi? sonuçta bu kiralık topçular oynayıp gelişsin diye gönderiliyor. erasmus öğrencileri gibi insgtagram albümü yapmaya değil.* (bkz: #2804170)
 • 29
  sosyal medyadaki fenerbahçeli trollerin peşinde giden az sayıdaki galatasaraylılardan. belki de koç çalışanıdır.

  kendisi için galatasaray yok hükmündeymiş. neden? çünkü kötü bir sezon geçiriyoruz. işte bu kadar bunların galatasaraylılığı.

  saygı desen yok, fikir desen boş, had desen sıfır. bir çete kurmuşlar sözlükte sürekli saldırıyorlar. kendileri hakkında bir şey yazılınca da hemen örgütlenip linç diye ağlıyorlar.
 • 33
  galatasaray yok hükmümde dememiş, fatih terim' in başında olduğu sistem benim için yok hükmünde demiş iyi okumak lazım.
  eminim ki burda olan her renktaş, takımımızın aldığı her kötü sonuçtan sonra üzülür, sinirlenir, çatacak yer arar, sonra neden arar, başarısızlığın nedeni nedir diye sorar. tutup da oleeeyy yine yenildik, yine çok kötü oynadık yaşasın demez kimse.
  kendisi de yaşadığımız sorunlarda fatih terim etkisi olduğunu düşünmüş olabilir, dolayısı ile cümleleri ile odaklandığı nokta bu, acaba haksız mı günah mı alıyor ?
 • 34
  bence kendisi gerçek xess xava'nın ta kendisi. yazdıklarına başka bir açıklama bulamıyorum.

  ama tabi gün böyle arkadaşların günü. kendine doktor diyen, nickindeki tarihin nedeni olan adamı şuursuzca eleştiren. yok yok sözlükte.

  ama unutmayın. bizim de konuşma zamanımız gelecek. hep geldi. fatih terim, sırf güçlü bir karakter olduğu için kendisi üzerinden prim yapmaya çalışanları hep g*t etti.

  mayıs'ta görüşmek üzere.
 • 35
  entry'sinin tamamini okumadim, yer yer, bolum bolum okudum, zaten 10 numara beklentim yoktu ancak kendisinin yazdigi bir sozluk benim icin yok hukmumdedir.

  omer, hocaya tukendim hocam cikar beni diyor ve neden selcuk giriyormus? selcuk yedekler arasinda emre mor ile as kadrodaki iki oyuncudan biri. baska kimi alanibilir? selcuk girdi diye yemedik o golu. 5 yasinda misiniz anlamiyorum ki. cocuk gibi mac izleyip, cocuk gibi triplere giriyorsunuz.