• 2 defa bu saçma sapan mevhum yüzünden ceza yedim yazar olduğumda 1800 adet gavur kurşunu ve 30 küsür sayfa istifi vardı. 2 gün önce sözlük sathına yayıldığımda 600 küsüre daha önce düşürdüğüm ukdeleri bir kalayladım bir slayledim. doldurulabilecek olanları doldurdum emin olmadıklarımı canlandırdım. tematik modda canlandırdığım ve silinenleri görseniz şok geçirirdiniz. hiç açılmayacak başlıkları da manasızca canlandırıp geri sildim. bir çeşit sizin için mayın eşşeği olduk yani ama en son uçuyordum allah razı olsun yaşıtım olsa da benden daha olgun adminimizden ki kendisi 1 dakikada tüm ukdeleri sildi.

  zaten yeni ukde verilemiyordu bence çok iyi oldu. benim 2 defa ceza almama ve tam bir gün 3 vardiya değişimi esnasında toplamda 17 saatte yaptığımı adamlar 1 dakikada yaptı. medeniyet başka bir şey canım:)

  neyse bu işte bitti ben bitmeden solframede gördüğünüz kalabalık için, moderasyonu bunalttığım için tekrar özür. mesele cenaze ortada kalmasın gömülsün meselesiydi. ukde efendinin ruhuna fatiha okuduk az önce camiide:)

  dediğim gibi: (bkz: #2321067)...

  not: yalnız ne saçma ukdeler vardı be yok sözlük astral seyahat kulübü mü dersin, jinekoloğuna-dişçisine ukde veren mi ararsın, hadi bakalım adamsan doldur diye ukde notu bırakan mı, gizem karaca bence galatasaraylı çünkü çok güzel diyen mi her türlü manyaklık vardı. ve hepsi de espritüel değildi baya baya uruguay 2.ligine takım adı uyduran ve yanlış bilgi notu ekleyen de vardı. tamamen boş bir işti.

  ayrıca mocuishle üstat diyor ki; "ben bu bölümün biteceğine imkan vermiyordum açıkçası. 340 sayfaya yakın ukde vardı. nihayet işin başına geçilmiş ve ukdeler bitmiş, ukde dolduran ve anlamsız ukdeleri temizleyenlerin ellerine sağlık".

  ben de diyorum ki üstat doldurana kadar canımız çıktı o da cezalar hariç 3 günde oldu ama 2 kere ceza aldık inanılmaz şikayet, ihbar, özelden hakaret, ukdemi niye doldurdun diyenler, saçma olanları canlandırıp sildiğimden içi boş ukde dolma mesajı geldi ama diyenler, çok kısa doldurmuşsun futbolcunun uyruğu ve yaşı dışında bilgi yok diyenine kadar türlü türlü sıkıntı...neyse bu işte bitti...

  dip not olarak; https://www.youtube.com/watch?v=XIykpnvvR4U