• 1
  her transfer dönemi karşımıza geçip , bir iki galatasaray fotoğrafı beğenisi, bir kulüp takibi ile en az bir hafta vaktimizi çalan sahtekar futbolcudur.

  finlandinya liginde 800 takipçisi olan 19 yaşındaki futbolcuyu bile birkaç saat sonunda 50k takipçiye çeken bir grup var. bu adamlar sadece futbolcuyu sosyal medyada takibe alıp come to galatasaray yazmak için dünyaya gelmişler. hangi futbolcunun hesabına girsem bu adamlar karşıma çıkıyor.

  bir insan cristiano ronaldo'nun foto altına neden come to galatasaray yazar ya. biri bana bunu açıklasın! tineri beşiktaşlılar çekiyor kafasını biz yaşıyoruz.

  neyse mevzumuz elbette cristiano değil ama şu heriflere neden prim yaptırıyoruz. siklemeyin abicim, adamların götünü kaldırmayın. gerçekten bir transfer görüşmesi de olsa adam 100 bin dolarlık futbolcu da olsa bu sevgi gösterisini görünce 1 milyon dolardan kapıyı açıyor.

  yönetimin yerinde olsam çok pis tav olurdum bu taraftara. olmuş işi bozar bizim taraftar. bu kadar düşmeyin!
 • 4
  ülke insanının kompleksiyle alakalı bir durum. aynısı ruslar'da da var. bu kompleks; ya kendilerini çok överek ya da çeşitli şekillerde tezahür eden aşağılık hissetme duygusuyla ortaya çıkıyor. adı sanı duyulmamış adam gelecekse gelir. neyi dileniyorsunuz? kimler kimler geldi galatasaray'a. bedavadan ego tatmin ediyor adamlar.