• 1
  spor iletişim uzmanı ve gazeteci. kendisinin az önce periscope yayını izledim ve transfer politikamız hakkında bilgi verdi. söylenene göre sol bek düşünmüyoruz. sağ bek, defansif orta saha, kanat ve bir tane de forvet oyuncusu alınacakmış. kanat oyuncusu tabiki feghouli. feghouli tamamen bitmiş tek sıkıntımız bir bonus maddesi. bu madde de şu şekilde : biz imza parası verelim diyormuşuz feghouli ise imza parası istemiyorum bir sonraki satıştan %25 pay isterim demiş. bu sıkıntı aşılınca açıklanacakmış. defansif orta saha ismi lemina. juventus kesin olarak kiralamaya sıcak bakıyor ama lemina illede premier ligde oynarım diyormuş. sağ bek ve forvet hakkında bi isim duyamadım.

  edit: konoplyanka başarısız sonuçlanmış. ilgilendikten sonra kıymete bindiği için schalke kadroda tutmak istiyormuş. sneijder için malesef umutlanmayalım dedi kendisi. bazı hataların olduğuna değindi. yönetimin adete kendini kovalar gibi göndermeye çalıştığını aktardı.
 • 3
  (bkz: #2196298)

  --- alıntı ---

  "konoplyanka başarısız sonuçlanmış. ilgilendikten sonra kıymete bindiği için schalke kadroda tutmak istiyormuş."

  --- alıntı ---

  sırf şu ibareyi okuyunca, inanılırlığı ile ilgili şüphem iyice tavan yaptı. almanya yenilince biz de yenildik kafası. ya arkadaş, analiz süreçlerini, çalışma, bu süreçlerin idaresini , araştırıp geliştirmesini, metodlarını, sistemini son iki yüzyılda neredeyse kusursuzlaştırmış bir milletin en eski kulüplerinden biri ve idarecileri demek biz oyuncuyu isteyince, "dursun başkan'ın bir bildiği vardır, kadroda tutalım, ilk 11 yazmayan hocanın kulağını çekelim" dedi demek.
 • 7
  yıllardır galatasaray'ı takip ediyorum. galatasaray'ı takip eden gazetecileri de az çok tanır ederim. bu şahsı ilk defa bu sene görüyorum. biraz kendisini araştırdım, sordum soruşturdum. bu adamı camiadan kimse tanımıyor. kendisini galatasaray muhabiri olarak gösteriyor, fakat adam kampta dahi değil. (en son sinan kampta çok kötüydü diyo :) ) transfer duyumcusu gibi gösteriyor kendisini ama yaptığı haberler, sağdan soldan duyduğu haberleri kendine özgü harmanlayıp taraftara servis etmek. sürekli cenk ergün ile konuştum diyor ama o da gerçek değil.

  sözde 12 yıllık gazeteciymiş iş olarak yaptığı geçtiğimiz yıllarda bazı haber sitelerinde editör olarak çalışmak. iskender baydar, hasan tankaya (gs iletişim direktörü) bu adamı görmemiş adını bile duymamış.

  bu adama fazla itibar etmeyin. taraftarın duygularıyla oynamakla meşgul şu an. sneijder üzerinden iyi takipçi kazandı. bu adam gazeteciyse eğer kimse herkesin önünde meslektaşlarına yalaka demez. özellikle galatasaray'ı takip eden adamlara asla yalaka demez. bu adamları sevmediğinden değil kimse meslektaşını kamuoyuna yalaka diye sunmaz. mesleğine saygısı yok demek ki.. belli ki yalaka dediği adamlar da bu şahsı tanımıyor..

  galatasaray haberleri yapan twitter hesaplarından kendi imzasıyla sözler paylaşıyor. bu sene kendi pr'ına iyi yaptı çünkü adam spor iletişim uzmanı :) hiç bir gazeteci kendine bu vasfı koymaz.

  dikkat edin. adam kendi kendini transfer döneminin 1 numaralı adamı yaptı. kendini öven herkesin paylaşımı rt ediyor. her sözü beğeniyor. tete transferinde filan da iyi çuvalladı.

  buraları okuyorsa selam olsun. maillerine de baksın :)

  edit: göte göt demiş o yüzden iyi adammış :) göte göt dememiştir tanımadığı insanlara iftira atmıştır popülistlik adına. sırf sen onu sev diye. bu adamı şahsi tanıyan varsa konuşsun. onun haricindekiler hava cıva.
 • 10
  kendisini fazla tanımadığım için itham etmek istemem, ama sneijder'in gidişi hakkındaki yazısı sanki bütün sorumluluğu tudor'un üstüne yıkıp hem hoca değişikliğine zemin hazırlamak hem de yönetimi sorumluluktan sıyırıp dursun'a zaman kazandırmak için yazılmış ısmarlama bir yazı gibi duruyor. sneijder'in gidişinden tudor ne kadar sorumluysa yönetim de en az o kadar sorumlu. ayrıca eğer bu gece tur atlamış olsaydık "gerçekleri taraftardan saklayamazsınız!!!" diye başlayan bu yazının paylaşılacağını hiç sanmıyorum.

  bu arada tudor gerçekten "ya ben ya sneijder" demişse hazır tazminatsız yollama fırsatını bulan yönetimin "sen git lan" dememesine oldukça içerledim.
 • 11
  bu adam birilerinin maşalığını yapıyor. kimin belli değil, kulüp bile bulamadı. neden 3 aydır açıklamadı da galatasaray elendikten sonra açıkladı bunları? bu adam 2 aydır sneijder üzerinden taraftara oynuyor. pr için takipçi için.

  biraz ajitasyon yapmış. güzel senaryo yazmış. kendi çapında bir şeyler karalamış. sneijder'in neden gönderildiğini çok iyi biliyorum. sneijder'i severim 10 numara topçu emeği biz de çoktur ama bu adamın söyledikleri uydurma!

  ben quakerboy değilim tabi o da çıkıp yalanlar zaten bunu.

  edit: quakeyboy'da yalanlandı. burada her seyden bir haber olup, kafasında uydurdugu seylere inananlar, bence konunun içerigini bilenlere inansın. sneijder'in neden gönderildiğini bellidir. sneijder yazılan senaryoda ki gibi hiçbir zaman soyunma odasında bağırıp çağırmamistir ve soyunma odasından kovulmamıştır.
 • 12
  tweetlerinin yarısı yönetim istifa diyen birine yönetimin maşası demek de ne oluyor. herifi tanımam etmem. iki dakika girip twitter hesabına bakınca kabak gibi taraftarın sesi olmaya çalışan birisi olduğu gözüküyor.

  bir iftira atmadan önce bi bakın bi araştırın. iyice yalan yanlış şeylerin paylaşıldığı bir yer oldu burası sayenizde. herkesin yönetimde adamı var sanki anasını satayım.
 • 13
  eleman hakkında bir şey bilmeden sallamış bizimkiler! bu arkadaş zaten günler önce sneijder olayının iç yüzünü maç sonrası açıklayacağım, takıma zarar gelmesin ve bu tur geçilsin diyen biri idi. maç bitti ve dediğini yaparak açıkladı olayların iç yüzünü.
  90% doğru haberler yazan bir arkadaş ve yönetimin istifası için aylar aylar öncesine dayanan onlarca yazısı var! şimdilik bizi pişman etmedi onu takip ettimize, umarım böyle devam eder!
  takip edin, seveceksiniz...
 • 15
  gazeteci olduğunu düşünmüyorum.

  sürekli "kampta böyle oldu, soyunma odasında şöyle oldu" tarzı haber veriyor.

  ancak bugüne kadar, galatasaray kamplarınadan tek bir fotoğrafı yok. yine diğer galatasaray muhabirleri ile görüşmüşlüğü falan yok. evren göz, nevzat dindar, ali naci, cumhur önder vs kimse tanımıyor adamı.

  arada sırada, cenk ergünle whatsapp yazışmalarının görüntüsünü atıyor mesela. inşallah onlar da fake değildir. aksi halde fena kandırıldık derim. yaz başında 2-3 bin bile olmayan takipçi sayısı, an itibariyle 30 bin sınırına dayandı.
 • 23
  https://mobile.twitter.com/...s/888128272738811906

  sneijder ile ilgili anlatılanların tamamı doğru veya yanlış, inanırsınız, inanmazsınız ama tudor'u aşağılamak ikide bir hırvat hırvat hırvat demesi ne kadar faşist bir ruha sahip olduğunu gösteriyor. küfür etsen bu kadar zoruma gitmez ama bir insanın milliyetini sıfat olarak kullanmanın onun milliyetini aşağılamak olduğunu kusura bakmasın ama on yaşındaki çocuk bile bilir ve bu irkçılıktır.
 • 25
  sneijder-tudor arasında yaşandığını söylediği olaylar gerçek midir yalan mıdır, senaryo mudur duyum mudur bilmem ama twitter'dan takip ettiğim kadarıyla verdiği transfer bilgileri sallamasyon gibi durmuyor. genelde tutarlı ve quakerboy'a paralel bilgiler veriyor, quakerboy o mu diye düşünmüştüm hatta bir ara.
  ayrıca yönetim ve tudor karşıtı bir arkadaş. her fırsatta bir taraftar olarak tepkisini ve istifa isteğini dile getiriyor.