• http://www.milliyet.com.tr/...-skorerhaber/?ref=HD

    gökhan zan'a yapılan durumdur. bir insanın çalıştığı yerde maaşının yüksek olması o insana istenildiği gibi mobbing yapma hakkını verir mi? yönetimler kendi rızalarıyla yaptıkları kontratlara uymamak için hukuk dışı her yolu deniyorlar. sanki o sözleşmeyi imzalamaya gökhan zorladı, o şartları gökhan koydu.

    takımdan göndermek istiyorsan hukuk dahilinde sözleşme şartlarını uygularsın gönderirsin. bu kadar basit. ama futbol camiasından bir kişi bile bu söylemlere karşı durmuyor. buna futbol romantiği bağış erten, tanıl bora, banu yelkovan, ali ece gibi isimler de dahil. küfür olmasın, kavga olmasın gibi popülist söylemler üzerine yüzlerce yazı yazdılar, program yaptılar ama futbolculara yapılan mobbing konusuna bir kez bile değinmediler. şikede nasıl başlarını kuma gömdülerse bunda da aynı durum.

    ayrıca bunların gökhan zana söylenmesi de ayıptır. benim gördüğüm kadarıyla sakat olmadığı her dönemde çıkıp aslanlar gibi mücadele etmiştir. tabi bu kadar sakatlık yaşayan birisiyle de sadece maç başına ücretle anlaşma yapılması gerekirdi. bu yüzden galatasarayı zarara uğratan gökhan değil, yöneticilerin iş bilmezliğidir. yüzsüzlük yapıp üste çıkarak futbolcuyu taraftarın önüne atmak da yöneticilerin karakterini gösterir.