• 1
  galatasarayımızı her zaman ellerinin altında tutmak isteyen ve büyüyeceğine küçük kalsın ama kontrol bizde olsun mantığında olan lisecilerin kendilerinden olmayanları devirmek için yaptıkları plandır.

  bu planlar her dönem bir şekilde harekete geçer ve uygulanır. geçen seçimlerde ise özhan canaydın 6 senede takımı ve klübü o kadar kötü hale getirdi ki kenara çekilmek ihtiyacı duydular. tabi bir de daha önce verilen bazı sözlerin de etkisi fazlaydı.

  şu anda ise yine böyle bir komplo ortaya çıkıyor. takım ve klüp hayallerinin ötesinde iyi bir noktaya ulaştığı için sahip çıkmalar başlayacaktır. bunun için de ilk yol adnan polatı ve yönetimi zayiflatmaktır. bu olaylar bile bunun bir parçası çıkarsa şaşırmam. zaten #241281 'de mehmet cansun da böyle bir açıklama yapmış.

  dikkat ederseniz localar satışa çıkarılalı 1 sene geçmesine karşın adnan polat birden özhan canaydına bir loca tahsis etti, iki loca da eski başkanlara ve büyüklere ayırdı. bu hareketi de sanki başlayan bir komployu zayıflatmak adına atılmış bir adım gibi düşünüyorum açıkcası.

  aziz yıldırım şu anda keyif sigaralarını tüttürüyordur eminim, elinden gelen her yardımı da yapacaktır bu süreçte. bizlere düşen ise, her zamankinden daha çok destek olmaktır yönetime ve takımımıza. çünkü ben tekrar o eski günlere dönmek istemiyorum. çünkü ben galatasarayımın en yüksekte olmasını istiyorum.

  ekleme edit: bir de bu planın nedenlerinden birisi de adnan polatın seçimlerden sonra değiştirmek istediği tüzüktür. bununla ilgili de ayrıca bir başlık açılması gerekiyor zaten.
 • 2
  komplo teorilerine alışmış bu halk için hiç de yadırganmayacak bir durum. açıkçası en bile düşündüm. galatasaray basketbol takımı idari ve teknik kadrosu neredeyse tamamı liselilerden oluşuyor ve sebepsizce hazırlık maçında cezalı oyuncuyu başka bir oyuncunun lisansıyla oynatıyorlar. yani o kadar saçma bir hareket ki öncelikle bunun ortaya çıkmama ihtimali yok denecek kadar az. ayrıca galatasaray'ı herhangi bir şekilde bir yere de taşımıyor bu olay. yani olabilir sanki. adnan polat ve yönetimi üzerine bir oyun oynanıyor olabilir. mart ayındaki seçim bir dönüm noktası. eğer adnan polat kazanırsa her şey daha güzel olacak.
 • 4
  her kongre öncesi,her başarılı dönem sırasında liseci zihniyetinin "galatasaray elden gidiyor" diye cığırtanlık yaparak yönetimi indirme ,galatasaray'ı kücültmek için yapılan plandır.
  kongre öncesi her 3 ayda bir gazetelerde nabız ölçmek,kamuoyu yaratmak adına adlar çıkartılır,eski yöneticiler köşelerinde kendi yönetim hatalarını unutup "yönetimi hataları" diye ders vermeye kalkarlar. yapılan her transfer sonrası bir radyo programına bağlanıp cok para galatasaray bunun altından kalkamaz diye edebiyat parçalarlar.sözde galatasaraylılardır ama desteklemeye gelince ceplerinde akrep varmışsına dergiye gstv'ye abone olmazlar.ama borçlar cok fazla diye divan toplantısında cığırtkanlık yapmayı kendilerinde hak götürler.

  galatasaray 'ın artık bir açılıma ihtiyacı vardır liseli-taraftar acılımına .benim cefasını çektiğim , 3-5 yerden kısıp bilet parası çıkarttığıp desteklediğim galatasaray'ın geleceği böyle düşünen kişilerin elinde ve kullanacakları bir oy da olamaz. yiğit şardan'ın da dediği gibi artık galatasaray bu ceketi yırtmalıdır hem de hemen.

  biz liselilerin deyimiyle sokaktakiler neden alp yalman'ı,faruk süren'i ve adnan polat'ı seviyoruz çünkü onlarda bizim içimden geldi ,liseden değil.ne büyük tesadüftür ki galatasaray bütün başarılarını da bu başkanlar zamanında gelmiştir.
  bu yüzden biz sokakdakiler galatasaray'ımıza sahip çıkmalıyız ,herkesin kelle istediği bu günlerde bu darbe planı da yardım etmemeliyiz...