• 3
  fcn blog'a şöyle bir röportaj vermiş olan aslan parçası.

  --- alıntı ---

  sezon öncesi hazırlığımızın çok verimli geçtiğini düşünüyorum. 15 ağustos’ta sezonu açtık. koçumuzun ve yabancı oyuncularımızın katılmasıyla eylül’ün sonunda sırbistan’da 13 günlük bir kamp yaptık, hazırlık maçları oynadık.

  genç ama yetenekliyiz
  bu sene çok genç bir takımız ama yetenekliyiz. bundan 20-25 gün önce oynayıp yenildiğimiz bgd’yi geçen gün yendik ve sezon açılmadan önceki son hazırlık maçı olması önemliydi. bireysel olarak bu sene önümde kendimi gösterebilmem için şans doğduğunu düşünüyorum. bu şansı değerlendirmek benim elimde ve elimden gelenin en iyisini yapacağım.

  kendimdeki gelişimin farkindayim
  maljkovic ile çalışma fırsatım olduğu için kendimi çok şanslı hissediyorum. kendimdeki gelişimin farkındayım. maljkovic, bizden bir takımda genç oyuncudan fazlası olmamızı istiyor bizden ve bunun için gerekli imkanları sağlıyor.

  maljkovic bizim şansimiz
  maljkovic bizim sorumluluk almamızı, özgüvenli olmamızı ve cesur olmamızı sağlıyor. antrenmanlardaki eğitici ve öğretici yanı basketbolumuzu ve bakış açımızı tamamen geliştiriyor. en ufak bir detayı bile atlamıyor. onun gibi tecrübeli ve kariyeri başarılarla dolu bir antrenörle çalışmak bizim için büyük bir şans.

  hayalim galatasaray’da idol olmak
  en büyük hayalim öncelikle kulübümle uzun yıllar boyu şampiyonluklar yaşayıp kupalar kaldırmak. galatasaray’la euroleague şampiyonluğunu tekrar yaşamak ve galatasaray için bir idol olmak istiyorum. şimdilik yurt dışında oynamayı düşünmüyorum ama tabii ki ilerleyen dönemlerde olabilir.

  --- alıntı ---
 • 7
  galatasaray kadın basketbol oyuncusu. bir başka instagram ergeni. vasatın da altında geçmişte galatasaray'da oynadım demekten başka bir halt olamayacak yetersiz yeteneksiz. buna verilen süre meltem yıldızhan'dan çalınan süre olup haramdır haram...ekrem memnun hocanın takımında böyle vasıfsızlar bırakın süreyi nefes bile alamazdı ya alacağın olsun can topsakal...

  not: uzun yıllar galatasaray'da top oynarsa kafamı keserim...ama kendisini uzun yıllar instagramdan takip etmek isteyenler için https://www.instagram.com/iremnaztopuz/?hl=en