• 1
  adana büyükşehir belediye başkanı. bizimle ilgisi ise şu; fatih terim'in tff tarafından pro lisans seminerine çağırılmamasını şu sözlerle yorumlamış;

  "fatih terim türk futbolu'nun okyanusudur.
  demirören okyanusta damla bile değilken yine hadsizlik etmiş.
  tff, teknik direktör seminerine fatih terim'i çağırmadı."

  kendisine desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum. destek destektir. boru değil, adam büyükşehir belediye başkanı.
 • 2
  eski ceyhan belediye başkanı. eskiden her hafta görüşürdük kendisiyle. vergi dairesi ile belediye yan yanadır ceyhan nehri kıyısında... çok sağlam galatasaraylıdır pek dillendirilmediği için bilinmez. aytaç durak sonrası akp karşıtlarının desteğiyle seçildi ama bu seçim şansı zor onun için pr yapmayı da sevdiğinden fatih terim ile ilgili güzel bir açıklama yapmış olabilir. ama kendisi de galatasaray taraftarı olduğundan samimiyetle de yapmış olabilir. eli yüzü düzgün anadolu çocuğudur. yerine gelen akpli başkan sayın recep tayyip erdoğan'ın emriyle partiden ihraç edildi düşünün durumu.

  not: kendisi büyükşehire aday olunca ilçe seçimini eski partisi kaybetmiş oldu.
 • 3
  zamanında ceyhan belediyesi'nin fenerbahçe'yi mağlup ettiği fiba bayanlar avrupa kupası eleme turu 1. karşılaşmasının ardından "kestaneyi çizmeden pişirmek olmaz. biz şimdi kestaneyi çizdik. istanbul'da da pişireceğiz inşallah" demesiyle tüm sempatimi kazanmış olan hemşehrimdir. aynı zamanda memleketimin de büyükşehir belediye başkanıdır.

  toplu taşıma ücretlerinde yaptığı zam biraz üzdü ama olsun.

  01 adana uleyn !

  (bkz: adanalı kızlar eqlesin)