• zamanında frp oynayanlar bilir ejderhaların hiding olayı çok yüksektir. yaşlı bir ejderhayı genç zannedip havada kül olmuşluğum. şerefsiz dm arkadaşım yüzünden bir minatour shaman tarafından yıldırım ile çarpılmışlığım ve ayrıca handa içerken kafama inek düşürülmüşlüğü vardır. :(

  s.a hf.

  çok güzel olur aslında partileri. dm var mı dm?

  ayrıca dip not : d12 zarın allahı kitabı yok.
 • 1998 den beri yüksek yoğunluklu forgotten realms, orta karar dragonlance ve az biraz planescape hakkında mürekkep yalamışlığım vardır.

  çevremde fazla oyuncu bulamadığımdan roleplay geçmişim az, dmlik yapacak hiç kimseyi bulamadığımdan (hiç becerememe rağmen) dmlik geçmişim fazladır.

  iki sene önce wizards of the coast roman serisini sonlandırdığından dolayı kuruduk kaldık. yeni arayışlar sonucunda warhammer 40k evrenine geçiş yaptım. fantazi ve bilimkurgu edebiyatını seven herkese tavsiye ederim

  peki bu anlattıklarımdan gs sözlüğe ne derseniz aşağıdaki linke tıklamanızı öneririm. kendisi warhammer 40k evreninde “emperor of mankind” dır. ilk bakışta doğuştan fanatik, sarı kırmızı renklere gönül vermiş ve bilimkurgunun en büyük cimbomlusu olduğunu anlamak için sanırım 20 iq yeterlidir.

  https://encrypted-tbn0.gstatic.com/...oJWA3T6zvkHIvueMGQtf
 • üyesi olduğum klüp.

  2 senedir her cuma 7 gibi başlayıp sabahlıyoruz. forgotten'da geçiyor oyun. ben hasar büyüsü yapamayan bir mage'im. iluzyon, conjuration, abjuration falan idare etmeye calışıyorum. düşük level bir oyun olduğundan thief gibi takılıyoruz, hamam böceği gibi hayatta kalıyoruz. 5-6 adet büyüyle henüz mage'liğimizi yaşayamadık. bu arada yok öyle orc gördün dayılan falan. kenardan kenardan sıvışacan. kan alırlar oturma organından. şimdilik tek derdimiz 3-5 gold para yapmak. anca handaki odanın parası çıkacak, 2 bira içecez falan. dünyayı kurtarmak falan yok bizde. tek amaç günü kurtarmak.

  yazın malesef ekip dağılacak. yani 4 kişiden ikisi gidecek 2 kişi kalacaz. izmir'den ilgili olan varsa kontak kuralım.