• 23553
  2019-2020 sezonunda oyuncuları suçladığı ilk maç olan 5 ekim 2019 gençlerbirliği galatasaray maçından (şu meşhur belhanda ile feghouli'nin mangal yaptığı, selçuk'un varlığını sorguladığı maç) sonra belhanda, selçuk yerine taylan, feghouli yerine jimmy, adem, yunus akgün'de ısrar etmiş olsaydı da yine aynı durumda olsaydık (ki en az 6 puan fazlamız olurdu) dimdik arkasında dururdum. ha bugün bırak yanında olmayı, yakınında bile değilim. hiç bir hayrı olmayan adamlar üzerinden evlatçılık yapıp, takımın geri kalanını futbola küstürecek, egosunu takımı yok etmek adına tatmin edecek (evet selçuk ve belhanda'yı sırf egosundan oynatıyor. 10 kişi kalan ankaragücü skoru 2-2'ye getirmese bize belhanda ile selçuk'u çok büyük oyuncu diye anlatacaktı maçtan sonra), evlatçılık oynadığı adamlar bize ana bacı sövecek diye de kusura bakmayın hayatımda kimseye sonsuz desteğim olmadı hocaya da olmaz.

  oynadığımız takımlar yer bezi seviyesinde. bu ligde meşhur makasın açılan tarafında biz varız. kalite olarak bu ligin psg'si, liverpool'u, juventus'u biziz. söz konusu gençlerbirliği maçından sonra ben bu sene kendimde değilim diyerek kenara çekilseydi, yerine de abdürrahim albayrak baksaydı bugün liderdik. başka sözüm yok, gerek de yok zaten.
 • 23554
  2019-2020 sezonunun devre arasında satışından para kazanıp istediği oyuncuları alabilmesi adına elindeki birkaç değerden biri olduğu için younes belhanda'yı, yaratıcı oyuncusu kendisinden başka hiç olmadığı için de sofiane feghouli'yi oynatan teknik direktörümüz. yoksa birini kara kaşları-aczmendi sakalları, diğerini de seksi keli için oynatmıyor. yani tüm bunları keyfinden, bundan zevk aldığı için ya da taraftara inat olsun diye yapmıyor ama taraftarımız nedense bunu anlamamakta ısrar ediyor.
 • 23555
  hem içeride hem dışarıda saldırı altında olan hocamızdır. camia dışı saldırıların sebebi belliyken (22 şampiyonluğumuzun 8 tanesini kendisinin hocalığı döneminde almamız gibi) kendi camiamız içinde bu saldırıları gerçekleştirenlerin amacının ne olduğu büyük bir soru işareti. evet takım form tutamadı bir türlü, bir maya tutmadı ama bu yüzden fatih terim'i de kimse kusura bakmasın, kimseye yedirmemeliyiz. hocanın sonuna kadar arkasında durmalıyız.
 • 23556
  galatasaray'daki dördüncü döneminde büyük bir taktiksel kaos yaşayan ve yaşatan hocamız.

  özellikle hücum konusunda kafası kesik tavuk gibi sağ sola koşuşturan, hatta çoğu zaman koşuşturamayacak kadar stabil bir oyun oynayan takıma neden oldu hoca. bu oyundan tek sorumlu da kendisi.

  eğer hoca, türk futbol devrimcisi fatih terim ise bir an evvel yanındaki evlatlarından kurtulmalı, gerçek hocaları yardımcı yapmalı kendisine.

  hatta modern hocalar gibi savunma için örneğin ujfa göreve gelmeli, hücum hattı için wesley gibi bir futbol aklı olmalı antremanda.

  hocanın yapması gereken presli mücadeleci bir oyun istiyorsa bunu strateji olarak belirleyip, transferleri buna uygun yaptıkta sonra alanında en azından oyun olarak yeterliliği olduğunu kanıtlamış eski oyuncularımızı yardımcı hoca yapıp takımın çalıştırılmasını onlara bırakmasıdır.

  bu takımın fergusonu olmaya niyetlenen bir inaanın en azından onlar gibi davranmaya çalışması gerekir.

  bu bağlamda, tugay kerimoğlu, thomas ujfalusi, wesley sneijder, harry kewel ilk aklıma gelenler.
 • 23557
  hakkında ilk defa "ya bu futbolcular hocayı takmıyor bu oyunun başka bir açıklaması olamaz" diye düşünülen galatasaray spor kulübü teknik direktörü.

  fatih terim bu sezon kariyerinin en zor dönemini geçiriyor belki de. şampiyonlar ligi hezimeti, futbolcuların akıl almaz hareketleri, disiplinsizlikleri, takımın galip devam ettiği maçları vermesi, bunların hepsinin üstüne de onun bunun lafları. kolay bir süreç değil kesinlikle evet ama bir an önce hocanın tekrar kontrolü ele alması gerek çünkü kendisi şu an kontrolü kaybetmiş durumda.

  taraftarın büyük bir kısmında kredisi hala sonsuz olan hoca umarım önce kendini, sonra da takımı toparlar. galatasaray kaosu sever ama kendini kaybetmişken değil, kendindeyken.
 • 23558
  kredisi sonsuzdur diyerek tarihimizin en kötü mağlubiyetleri, en kötü performansları sineye çekilen teknik direktörümüz.

  kimse inkar etmiyor aldığı kupaları, başarıları ancak galatasaray tarihinde kadro bütçe bakımından en büyük imkanlar kendisine sunulmuştur. bu kulüp, uruguay, kolombiya 2. liginden kiralık gelen oyuncularla, orhan ak, yalçın ayhan, barış özbek, serkan çalık, mehmet güven' le şampiyon yapan teknik direktörler gördü fatih terim' den sonra. o teknik direktörlere hiç bir zaman fatih terim' e sunulan imkanlar sunulmadı ancak ellerindeki kadroların en iyisini sundular sahaya her zaman.

  fatih terim' in daha önce harcadığı kredileri kısaca özetleyeyim, anlayan anlar.

  *uefa kupasını aldıktan sonra şampiyonlar ligi' ni alabilecek kadromuz varken yüz üstü bırakıp gitmesi ve takımın dağılması.

  *2002 sezonu şampiyonu kadroyu tamamen bozup, 1,5 senede aldığı 18 çöp oyuncuya 120 milyon usd para ödedip kulübün ekonomik bakımından uçuruma sürüklenmesine yol açması ve ceketini asıp gitmesi. 2005 yılından itibaren galatasaray' a öyle kalbur üstü oyuncu alınmadı bu nedenle. yinede o çöp kadrolarla 2010' a kadar 2 mucizevi şampiyonluk, 5-1 ' lik fenerbahçe galibiyeti gördük.

  *2013 sezonunun başında tff başkanı yıldırım demirören ile ilgili sezon sonu konuşacağım deyip, konuşmadı. galatasaray' ın sözleşme uzatma teklifini reddedip ağustos ayında yıldırım demirören' le el sıkıştı. ünal aysal' ın maaşlı çalışan cümlesinin arkasına sığınıp yönetimle çatışmaya girdi. galatasaray' ın sözleşmesini reddedip galatasaray düşmanlarıyla yaz ayında el sıkışan fatih terim, haklı olarak görevinden alındı. ama hiç suçu yokmuş gibi mağdur olan o oldu.

  birde fatih terim gitsin, size prandelli müstehaktır yorumları da komik oluyor. beğenmediğiniz prandelli ali sami yen' deki son fenerbahçe galibiyetini alan adamdır. ayrıca fatih terim' den sonra gelen teknik direktörler, fatih terim' e sunulan imkanların yarısıyla şampiyonluk yaşatmıştır. bu yüzden fatih terim biterse biteriz klişesini kafanızdan silin bence, psikolojinizi iyice bozar. fatih terim sonrası başarısız bir teknik direktörü kafasına yerleştirenler, çöp kadrolarla mucize şampiyonluklar çıkaran mircea lucescu, eric gerets, karl heinz feldkamp ın hangi kadrolarla neler yapıp, nasıl futbol oynattığını araştırsınlar bir zahmet.
 • 23559
  ne olursa olsun en kötü bu sezonu tamamlaması gerektiğini düşündüğüm teknik direktörümüz.

  ayrıca kendisi yaradanın şanslı kullarından bu net. daha önce de örneklerini gördük. takımımız kötü oynuyor, sorunlar var ve buna mukabil bol bol puan kaybediyoruz. teorik şampiyonluk sınırı diyebileceğimiz 70 puana ulaşmamız imkansıza yaklaşıyor.

  amma velakin...türkiye liginin diğer baba takımlarından arayı açıp gidebilen yok. bilinen türde bir sezon olsa şimdiye ya fener ya beşiktaş ya da ikisi birden 8-10 puan farkı dayamış olurdu ama öyle bir durum yok.

  yine düz mantık sivas ikinci yarı düşmeye başlayacaktır. hele hele demirbaş türk oyuncuları devre arasında transfer olursa...

  yani uzun lafın kısası, hocamın önünde bir şampiyonluk daha almak ve bu sayede sportif a.ş.'yi madden sarsıntıya girmekten kurmaktan gibi bir fırsat halen orada duruyor.

  babanın tek yapması gereken -aklında ikinci bir fikir yoksa- fabrika ayarlarına geri dönmesi..

  kırgınlıklar ve kızgınlıklar bir yana sana güveniyorum hocam. yarışma devam ediyor!

  not: yaradanın şanslı kulu tabiri alnının teriyle kazandıklarını küçümsemek için yazılmamıştır.
 • 23560
  aslında fatih terim 3. döneminde de benzer bir kaos yaşamıştı. hatta o dönem de bu kaos ilk haftalarda ortaya çıkmıştı. meşhur 3-1 yendiğimiz fener maçından önce ebouenin yokluktan sol açıkta bile denendiği garip bazı evrelerden geçmiştik. kör topal ilerliyorduk ve herkes inceden 2. dönemin tekrarı tadında bir dönem geçireceğimiz korkusuna kapılmıştı. fatih hocanın milli takımdan bu yana sevdiği servet çetin gökhan zan tandemi de bizdeydi. ama o dönem yine benzer bir şekilde stoper mevkiinde sıkıntı çekince hoca değişiklik yapmaktan imtina etmemiş, semih'i oraya çekmiş ve savunmaya çeviklik katmıştı. ardından da fener maçına çok ani bir kararla beklenmeyen değişikliklerle çıkmıştı. emre çolak ve engin'in takıma monte edilmesi, koşan ve diri bir ortasaha dörtlüsüne önde baros ve elmander'in eşlik ettiği 4-4-2'yi saha sürmüş ve sezonun kazananı olmuştu. tartışmasız 2000 sonrası galatasarayları içinde oylama yapılsa herkesin en beğendigi sene 2011 2012 senesi olacaktır. fener maçına kadar göt zoruyla maç kazanan galatasaray 7 aralıktan sonra adeta kanatlanmış ve gelene gidene 3-4-5 atarak sezonu da müthiş bir sonla şampiyon bitirmişti.

  bu entrynin girildigi tarih 16 aralık. 2011 yılında sezonu kurtaran 7 aralık tarihinin sadece 1 hafta ilerisindeyiz. esasen geçmişimize baktığımızda reaksiyon vermek ve birşeyleri değistirmek için hala geç olmadığını söyleyebiliriz. hoca artık bu sene takımla birlikte dibi de gördü, oyuncuların sadakatsizliğini ve samimiyetsizliğini de gördü. koşmayan, mücadele etmeyen oyunculardan hem o bıktı hem de biz bıktık. artık hocanın silkinme ve cesur adımlar atma vakti geldi de geçiyor. 2011 yılının aralık ayında yapmaya cesaret ettiği ne varsa 2019 aralığında da yapılabilir. hala çok geç değil. bu hafta ankaragücü gibi felaket bir takıma karşı alınan puan kaybı artık bardakları taşıran son damla oldu, umuyorum ki hocanın bardağı da taşmıştır ve hoca bu ekibe artık gereken reaksiyonu verir ve oyuncu grubundan hakedenlerin oynadığı bir 11 ve buna uygun bir taktik çıkarır.

  8 yıl sonra aynı hamleyi bekliyoruz hocam. hala geç değil.
 • 23561
  eleştirilmesi imkansizmis hatta yanlislari sorgulanamazmis gibi davranilan teknik direktorumuz. gayet de elestiriyorum. bunu yaparken gecmisini, bu takimin hagi ile beraber gelmis gecmis en önemli ismi oldugunu es gecmiyorum. kendisini cok sevdigimi hatta bir yilbasinda tanisma sansi bulup ona sarildigimi da hatirlatmak isterim. benim icin kahraman bir figürdür.
  ama fatih hoca iletisim, öz elestiri, takim yaratabilme, teknik ekibini ilerletebilme, oyuncuya göre oyun kurabilme konularinda bütünüyle sınıfta kaldi bu sezon.
  normal sartlarda bir teknik direktorun bu kadar berbat sonuclar sonrasi coktan gitmis olmasi lazimdi. burada terim'in gitmesinin taraftarda yaratacagi infial göz önünde bulunduruluyor ve bu sonsuz döngü maalesef devam edecek gibi duruyor.
  emre mor, nzonzi, vs derken fatura surekli cesitli oyunculara kesiliyor ama düzelen bir durum da yok ortada.
  sonumuz hayrolsun.

  ha bir de acaba kac yasina kadar sabahin 8'inde kalkip 20'li 30'lu yaşlardaki genc adamlarla sabah aksam antrenmana cikmasi, deplasmanlara gitmesi, kar kış demeden saha icinde bulunmasini bekliyoruz? ben son 2 sampiyonluk sonrasi hala ondan daha fazlasini isteyerek kendisine haksizlik edildigini dusunuyorum.
  bence fatih hoca bu sezon daha üst bir kimlikle genc bir teknik heyetin başinda, ayni zamanda alt yapimizin gelismesi icin planlama-programlama işlerinde bulunmaliydi. hala belhandaymış, selçukmuş, emreymiş bunlarla uğrasiyor. ona da yazik, takima zaten yazik.
 • 23562
  eleştirilmesi imkansız olmayan teknik direktör. örneğin bu sezonun ilk yarısı itibariyle yaptığı hemen hemen her hareket, verdiği neredeyse tüm kararlar yanlıştır. maç içi, transfer dönemi, maç öncesi, kamp dönemi, forma adaleti, hatta basın toplantıları dahil ikinci fatih terim döneminden sonraki en fiyasko sezonunu geçirmekte. bu sezon en başta kendi oyunu ve sistemi dışına çıkarak, inatla pas oyunu oynatmaya çalışması ve bu doğrultuda yaptığı yanlış transferler ile takımın bu hale gelmesinde en büyük etken ne yazık ki.

  fakat hocayı kötü bir sezon geçiriyor diye direkt istifaya davet etmek, akıl karı bir hamle değil. hoca bu sezonu bir şekilde tamamlamalı. yarıştan kopmuş değiliz ve ali koç, federasyon, mhk üçgeni ile baş edebilecek en etkin isim kendisi. devre arası bir gelip, geçsin. hoca kafasındaki hamleleri yapsın. eğer sezon sonuna kadar bu doğrultuda devam ederse, zaten galatasaray kariyerinin sonuna gelmiş olur.
 • 23563
  1. tüm takımın formsuz olmasının tek sorumlusu kendisidir.
  2. takımın oyun planının olmamasının tek sorumlusu kendisidir.
  3. daha önce yönettiği takımlarda disiplinsiz davranışlar baş göstermemişti ve dolayısıyla hiçbir futbolcu bana haksızlık yapıyorsun diye serzenişte bulunmamıştı. (nzonzi gibi) dolayısıyla kötü forma tercihleri ve kadroda bulunan belhanda'nın disiplinsiz tavırlarına tepki vermemesi futbolcuların kazan kaldırmasına yol açmıştır.
  4. her maç sonrası verdiği demeçler ve uygulamalarının farklı olması, futbolcuların kendi içlerinde fatih hoca'yı tartışma içine sokmuştur diye düşünüyorum.

  bütün bunlara rağmen kafasını toparlayıp, takımı toparlayacak olan gene kendisidir. ha kendisiyle ilgili tek çekincem, takımdan uzak durmadan kafasını nasıl toparlayacağıdır. yönetimle ilgili tek çekincem de, devre arasında bedelsiz ve kaliteli futbolcuları kendisine sunmasıdır.
 • 23564
  beni kendisinin ne istifası, ne de kovulması mutlu etmez. sadece kendisinin maç sonu açıklamalarına falan acayip tutuluyorum. takımın top oynamadığı her maçtan sonra çıkıp iyiydik demesi, gözlerimiz yokmuşçasına belhanda için maçın en iyisiydi demesi, işte tribünü taraftar-seyirci diye ayırması, çok kötü açıklamalar bunlar. hataları kabul etmesi, cesaretli olması, radikal kararlar alması, korkmaması ve bizi birleştirmesi gerek. çağın gerisinde kaldı denilen çağın oyununu kendisi başlattı zaten. sadece silkinip şahlanması gerek. bir sene de kredisi olur, on sene de olur. ama top oynatsın, kendi adıma tek kelime etmem oynayıp da kaybeden galatasaray'a.
 • 23565
  1) galatasarayın efsanesidir. ancak bu ömür boyu iş garantisi anlamına gelmemeli. sol açığa prekaziyi, orta sahaya hagiyi düşünüyormuyuz? hayır.

  2) bilmediğimiz sayısız sorun ile boğuşuyordur, muhakkak, ama forma adaleti yok, takımı (iyi değil değil, hiç) çalıştırmıyor, taktik, oyun düzeni, disiplini sıfır. avrupa karnesi facia. ligde ise başakşehirden şampiyonluk almakla övünüyoruz, derbiler hak getire. epey kalburüstü bir avrupalı hocayı bu tabloda göndermiştik kesin.

  3) kendisini sene ortasında göndermek büyük bir hatadır.

  4) kendisinin etrafında hala toplanmamız, ali koç'un sayesindedir. ters manyel mi yapıyor bu adam ne?
 • 23566
  benim gözümde sadece yaşayan değil gelmiş geçmiş en büyük galatasaray efsanesidir.

  takımımız son 10 senede 2 defa dibe vurduğunda kapısında yatıp hocam gel kurtar diyip takımın başına geldiğinde ve bu iki gelişinde de bizi tekrar 2 sene üst üstüne şampiyon yaptıysa nasıl onu övüp göklere çıkarttıysak, gelin hep beraber eleştirelim kendi aramızda tartışalım taktik teknik her şeyini eleştirelim, ama gelin bu adamı istifaya davet edip birde biz vurmayalım. görüyorsunuz tüm medya onunla uğraşıyor satılık kalemler onun aleyhine ısmarlama haberler yapıyor. evet oyuncu seçimleri yanlış değişiklikler yanlış sanki takım çalışmıyor, disiplin yok hepsi doğru. burada istifasını istediğinizde git artık bırak bu takım senin zamanında hep zar zor şampiyon oldu teknik olarak top oynamadık dediğinizde biraz abartmıyor musunuz sizce?

  bu adam bjkli veya fbli olsaydı sağ taşağına ayrı sol taşağına ayrı heykel yapılırdı. biz sahip çıkmayı beceremiyoruz bu adamın hiç mi kötü top oynatmaya şansı yok bırakın seneyi tamamlasın, zaten olmadığını yapamayacağını anladığında o koltukta duracağını mı sanıyorsunuz eğer öyle sanıyorsanız siz hocayı hiç tanımamışsınız.

  evet galatasaray taraftarı sabırsızdır ama hocamın olduğu yerde en azından kendi adıma sabrım sınırsızdır. sen olduğun sürece herkesi istifaya davet edeceğim seni sonuna kadar eleştireceğim ama bırak git hoca yeter artık asla demeyeceğim! çünkü vefayı bilirim ama çoğumuz bilmiyormuş şu süreçte çok net gördük sözlük.

  devre arasında gerekli tedaviyi yapacak efsanemizdir!
 • 23567
  2019-2020 sezonundaki performans durumundan oturu kendisinden ayrilmasini istemek, kendisini gondermek, kendisinden istifa etmesini istemek gunun sonunda galatasarayi zararli cikartacak hocadir.

  - suan takim icindeki bazi futbolculari transfer arasinda elden cikartabilmek icin "istememesine" ragmen ilk 11 surdugune inandigim hoca.

  - sorunlarin farkinda, cozumleri olmasina ragmen kaos yaratmadan, camiada yanginci tayfaya bahane vermemek icin, sessizce cozmeye calisan hoca.

  fatih terim icin en kolayi "5 futbolcuyu kestim" diyerek gaz almak arkadaslar. ancak bu adam istiyor ki o 5 oyuncuyu "satabilsin". satamadigi oyuncu kulube hem maas yuku hem de fayda alamayacagi icin anlamsiz.

  kendisi formsuz degil. elinde parasi olmayan bir kulupte, ekonomisi batik bir ulkede, arkasindan bicaklamaya hazir bir futbolcu toplulugunun ortasinda galatasaray icin mucadele veriyor.

  verin hocaya 50 milyon transfer butcesi ve 20 milyon maas butcesi, bakin o zaman yuzune bakiyor mu bu takimin yarisinin. adam caresiz! bunu gormeyen galatasaray taraftarinin vah haline.
 • 23568
  bunları denediğimiz her maçta puan kaybetmemize rağmen ısrarla aşağıdaki tercihleri yapan hoca;

  - nagatamo-mariano-babel-feghouli 4 'lüsünün aynı anda sahada olması (max naga-feg olmalı, babel geriye dönmeyen oyuncu sayısını arttırmaktan başka bir şey yapmıyor.ya tek forvet yada oynamalı yada yedekten girmeli),
  - belhanda'nın merkez orta saha oynaması (kanatlarda iyi oynuyor, orta ikilide oynatmak intihar.bi kanat kesinlikle belhanda olmalı)
  - ömer'in kanatlarda oynaması (ne bek, ne açık olmuyor. sol iç en ideal pozisyonu)

  tüm bunlara dayanarak aşağıdaki 11'le devam etmemiz gerektiğini düşünüyorum. donk'u defansta seri'yi ortada tercih ederdim ama hocayla seri'nin arasındaki ipler nzonzi gibi kopmuştur diye düşünüyorum. maçın sonlarında ileride top tutmamız gerektiğinde babel'i falcao'nun yerine alırım. taylan'ı da donk hariç ortadaki diğer dörtlünün yedeği olarak kenarda tutarım. en az 30 dakika oynaması büyük dinamizm getirir takıma.

  https://galatasaray11.com/63634
 • 23575
  hatalarından ders alması ve yapıcı eleştirileri egosuna ket vurup kulak arkası etmemesi gereken tecrübeli teknik direktör.

  • galatasaray'ın duran top organizasyonu yok, herkes; "hocam, takımın duran top organizasyonu yok." diyor ama hocamız egosundan taviz vermediği için bu eleştiriyi kulak arkası ediyor.

  • galatasaray dönen topları kovalamıyor, herkes; "hocam, takım dönen topları kovalamıyor birçok gol fırsatını kaçırıyoruz." diyor ama hocamız egosundan taviz vermediği için bu eleştiriyi de kulak arkası ediyor.

  • galatasaray'ın oyun içi sistemi yok, takım disiplinsiz, futbolcular taraftara küfür ediyor, herkes; "hocam, bak takımda böyle bir sorun var futbolcular taraftara ana avrat sövüyor iplerini eline al." ama hocamız bu eleştirileri de kulak arkası ediyor sonra n'zonzi kendisiyle ufak münakaşaya girince hemen kadro dışı bırakıyor.

  • galatasaray'da liste dışı kalmaması gereken tek adam linnes diye herkes kendini paralıyor ama hocamız "neeeee! siz benden iyi mi bileceksiniz?" deyip linnes'i liste dışı bırakıp bitkisel hayattaki mariano ve bitik nagatomo'yu listeye alıyor, bu ikilinin aşağı yukarı 20 maçta yaptığı isabetli orta sayısı zannedersem 1 veya 2. (abartmıyorum, birisi istatistik tutsa ikisinin isabetli orta sayısı, bakın asist demiyorum oyuncularımızın ortalarıyla buluştuğu pozisyon sayısı bir elin parmaklarını geçmez.)

  • galatasaray skor tutamıyor, değil 1-0, 2-0'ı bile tutamıyor, herkes; "hocam, bakın takım skoru tutamıyor, selçuk'u skor tutsun diye oyuna alıyorsun ama görünen köy kılavuz istemez, selçuk ile bu iş olmuyor." diyor ama hocamız "neeee! siz benden iyi mi bileceksiniz?" deyip, inatla selçuk'u oyuna alıp 10 kişi kalmış takımlardan bile 10 dakikada 2 gol yemeye devam ediyor.

  • herkes; "galatasaray'da dinamizm yok en azından genç taylan'ı oynatıp en azından oyuna dinamizm getirip getirilmeyeceği görülmeli" deniyor ama hocamız "neeee! siz benden iyi mi bileceksiniz?" deyip şöyle bir cevap veriyor; https://www.msn.com/...an%C4%B1t/vp-AAJIA1g taylan, iyi oynar kötü oynar önemli değil ama ne oynadığını görebilmemiz için oynatılması gerekmez mi?

  kesinlikle istifa etmesi taraftarı değilim, başarısız sezonlar olabilir. bu sezon olmaz gelecek sezon olur, o olmaz bir sonraki sene olur. artık her sene teknik direktör değiştiren takım zihniyetinden kurtulmamız lazım. en azından sözleşmesi bitene kadar galatasaray'da kalmalı ama bu tecrübede bir hocanın da hatalarından ders alması lazım. hatalarında ısrarcı olması da hatalarını kabullenmemesi de yüksek egosundan kaynaklanıyor egosu yüksek olabilir ama bu ego takıma zarar veriyorsa orada bir durup düşünmeli, düşünemiyorsa da uyarılmalı.

  ayrıca fenerbahçe mevcut başarısızlığını örtmek için tabii ki sana saldıracak bu adamların tek kurtuluşu sana saldırarak ortalığı velveleye vermek, zira bu sezon şampiyon olursak ortada ne ali kalır ne de koç. kurban bayramı gelmeden koç'u satar malum takım taraftarı. isminin dolaylı veya direkt geçtiği her konuya cevap verme huyundan vazgeç, cevabını sahada ver. bütün medyayı tarayıp isminin her geçtiği cümleyi sana yetiştiren birileri mi var bilmiyorum ama sana iyilik etmedikleri ortada.

  fırsatı kaçırmamış biriciği selçuk'u 17 aralık 2019 tuzlaspor galatasaray maçında ilk 11'e yazmıştır.belli ki kibri her şeyin önünde.