• 2
  canlı yayında az önce şunları söylemiş olan falcao’nun türkiye temsilcisi:

  “monaco, falcao’nun maaşını ödemek istemiyor ve 1.5 yıllık anlaşma var. galatasaray yaz döneminde de girişimde bulunmuştu. şimdi de görüşüyoruz. falcao bugün rodallega’ya istanbul’u ve türkiye’yi sordu. daha önce de söyledim. bu tip oyuncuları getirmeniz için sadece para yetmez. aşk lazım, tutku lazım. galatasaray’a gelmez diyenler var. galatasaray’ın tarihini unutuyorlar. milan baros, harry kewell, drogba gibi oyuncular geldi galatasaray’a. şu an falcao için sponsor da araştırdıklarını biliyorum.”
 • 3
  monaco kulübünün falcao'yu bırakmayacağını açıklamış menajer(!).
  nefret ediyorum transfer hastası toplumumuzdan. böyle adamlara prim veriyorlar. takipçi sayısını artırdı, televizyonlara çıktı konuştu, ee? böyle insanlara prim vererek gerçekleşmeyecek bir transfer için yönetime cephe alanlar olacak, bu arkadaş ününe ün katacak, gelecek santrafora da burun kıvrılacak. biz niye akıllanmıyoruz? 2-3 gün sonra ben çıksam galatasaray'a rooney'i getiriyorum desem yine aynısı olacak.
 • 4
  mesele fatih ikekte değil aslında ona inanıp hayal kırıklığına uğrayan kitle de. çok net söyleyeyim falcao haberine inanan kitleye gelecek yıl bu herif aynı şeyleri söylese gene inandırır. bu kadar saf olmayın, bu kadar gerçeklerden uzaklaşmayın. ama ne dersem diyeyim fatih ilek gibilerine değer vermeye devam edeceksiniz, saflığınız bunu gerektiriyor çünkü.
 • 5
  günlerdir yaptığı/yapacağı her açıklamaya atlayan taraftarların bugünden itibaren kötüleyeceği menajer.

  - nef göreve ağbii
  - danaya girer gibi alıyoruz beyler 4 sponsor ehühehüe
  - come to gs

  bonservis ver ya da verme, ffp gereği kulübün 2 yıl içinde kar etmesi gerekirken yıllık 8-10m euro alan adamın peşine düşülmesi normal karşılanıyordu bugüne kadar.

  sonra biz dortmund olacağız, atletico olacağız. nah oluruz. hatırlıyorum da footbal funnys tarzı bir sayfada, 2012-13 sezonunda cl ikinci tur kuraları çekilirken bizim takımı köklü ve güçlü ekipler arasında (drogba-sneijder trasferleri de etkili tabii bunda) gösterirlerken, atletico'yu bu takımlardan korkan ve herkesin çekmek istediği kura olarak resmetmişlerdi. nereden nereye.

  bizim taraftar her sene bir drogba istemeye devam ederken, atletico dünyanın sayılı takımlarından biri oldu. kadro değeri 800m euro hem de. günü kurtarmak için değil bir sistem kurmak için adımlar attılar çünkü. drogba rüya gibi bir transferdi ama o takımın hem diğer mevkileri çok daha sağlamdı hem de mali şartlar bugünkü gibi değildi. bir daha öyle rahat olamayacağız. yani alınması mümkündü. o koşullarda bile çok pahalı bir işti. bizim drogba'yı buraya senelik max 2-3m euro'ya liderlik etmesi için getirecek hedeflerimiz/sistemimiz olmadığı sürece hiçbir anlamı olmaz benzer transferlerin. bugün en azından 3-4 bölgesine transfer yapılması planlanan, hatta omurgası sezon sonunda da değişmesi muhtemel takım elde iken falaco'nu peşine düşenler oldukça gün yüzü görmeyiz.

  edit: şimdi aklıma geldi. geçen sezon bu zamanlar takıma 7 aydır ödeme yapılmadığı ortaya çıkmıştı ve oyuncuların performansını etkilediğinden bahsedilmişti. cebinden 5 kuruş çıkmadan bile olsa şu transfer, daha böyle olaylar tazeyken bu maaşı alacak oyuncunun takımdaki diğer oyuncuların psikolojisine etkisini düşünebiliyor musunuz? sezon sonu ben olsam bulun bir sponsor, 500 bin zam istiyorum diye çıkarım kulübün karşısına sözleşmem bitiyorsa.