• monaco kulübünün falcao'yu bırakmayacağını açıklamış menajer(!).
    nefret ediyorum transfer hastası toplumumuzdan. böyle adamlara prim veriyorlar. takipçi sayısını artırdı, televizyonlara çıktı konuştu, ee? böyle insanlara prim vererek gerçekleşmeyecek bir transfer için yönetime cephe alanlar olacak, bu arkadaş ününe ün katacak, gelecek santrafora da burun kıvrılacak. biz niye akıllanmıyoruz? 2-3 gün sonra ben çıksam galatasaray'a rooney'i getiriyorum desem yine aynısı olacak.
  • mesele fatih ikekte değil aslında ona inanıp hayal kırıklığına uğrayan kitle de. çok net söyleyeyim falcao haberine inanan kitleye gelecek yıl bu herif aynı şeyleri söylese gene inandırır. bu kadar saf olmayın, bu kadar gerçeklerden uzaklaşmayın. ama ne dersem diyeyim fatih ilek gibilerine değer vermeye devam edeceksiniz, saflığınız bunu gerektiriyor çünkü.
  • canlı yayında az önce şunları söylemiş olan falcao’nun türkiye temsilcisi:

    “monaco, falcao’nun maaşını ödemek istemiyor ve 1.5 yıllık anlaşma var. galatasaray yaz döneminde de girişimde bulunmuştu. şimdi de görüşüyoruz. falcao bugün rodallega’ya istanbul’u ve türkiye’yi sordu. daha önce de söyledim. bu tip oyuncuları getirmeniz için sadece para yetmez. aşk lazım, tutku lazım. galatasaray’a gelmez diyenler var. galatasaray’ın tarihini unutuyorlar. milan baros, harry kewell, drogba gibi oyuncular geldi galatasaray’a. şu an falcao için sponsor da araştırdıklarını biliyorum.”