• 3133
  camiaya, taraftarına bi laf etmek istemem, yıllardır özlem içindeler falan, bi nebze anlarım.

  ama resmen ülkenin içinde bulunduğu bok çukurunun bi yansıması olacak şampiyonlukları. resmen ülkenin cumhurbaşkanı, eski maliye bakanı, yok efendim içişleri bakanı falan arasındaki para oyunları buraya da sirayet etmiş durumda.

  ülkenin başkenti ankara’nın, eskişehir’in falan süper lig’de takımı yok. süper ligdeki takımlara bak, rizespor, başakşehir, kasımpaşa… bi yerden tanıdık geliyor mu?

  ülkede en çok taraftara sahip üç kulüp sponsor bulamıyor. birinin zengin başkanı sponsor olup para akıtıyor, birisi zengin taraftarlarından ricacı oluyor. daha stadında doğru dürüst çekim yapılamayan 350.000 nüfuslu rize’nin şehir takımına ise sponsorlar sıraya giriyor. çekim yapılamamasını neden belirttim, çünkü sponsor oldukları kulüp o sponsorluğu televizyonda bile yayınlayamıyor. reklam tabelasını koyduğun yerin karşısındaki tribündeki 1000 kişiye reklam yapıyorsun yani. reklamcıyım abicim ben, reklamı daha çok kişiye ulaşmak için yaparsın, manyak mısınız?

  on sene önce kurulmuş başakşehir’e akıyordu bi ara da tüm sponsorlar. ne olduysa o proje.

  forvet transferinde bakan fotoğraf servis ediyor falan.

  ulan futbola baksan ülkenin ne derecede yozlaşmış olduğunu görürsün, ve hala malum partiyi ve kişiyi savunan çıkabiliyor ülkede. bize her şey müstehak.