• 4374
  fatih terim'in saçma sapan transfer istekleri sonrası şuursuz bir saldırıya maruz kalmış yönetim. susayım susayım diyorum ama yaşananlar mantık sınırlarını zorluyor...

  isteklere gel...

  biri gayriresmi savaş halinde olduğumuz ülkede sükse yapmış bir forvet. zaten para yok da, yönetimden beklenti nedir? iki ülke arasındaki sorunu çözmesi mi? elinden gelenin fazlasından kasıt bu mudur?

  irfan can - visca. mısır'la aramızdaki siyasi krizi çözerim ama göksel gümüşdağ önderliğinde senelerdir galatasaray'a karşı savaş yürüten organize kötülüğün odak noktasından oyuncu transfer edemem. bu isteklerin sözlükteki karşılığı işi yokuşa sürmektir.

  bu isimlerin transferi sadece parayla alakalı değil. veririm parasını alırım diyorsan belki önce ellerini öptürürler, sonra 5 katı fiyatına satarlar.

  açıkcası galatasaray başkanı olsam ve hoca bana bu isteklerle gelse, hocam güldük - eğlendik şimdi şakayı bırakalım da transferi konuşalım derim.

  bu arada makul bir istek olan onyekuru transferi bu sezon bedelsiz, önümüzdeki sezon da satın alma opsiyonu ile bitmiş, hayırlı olsun. kaynak nexus sport.

  fatih terim ne zaman yönetimi işaret etse galatasaray taraftarı sorgulamadan saldırıyo ve bana bu durum gerçekten çok trajikomik geliyor. ülke gerçekleri, dış güçler falan. coğrafya kaderdir.

  tekrar söylüyorum, yönetim atar 20 milyon eu'nun altına imza, 21-22 sezonunda alınan ilk 3 puan sonrası zorunlu satın alma şartıyla 4 tane transfer yapar. kapak işaretiyle gelecek yönetime galatasaray'ı devreder. bu mudur istenen?

  hoca durup durup yönetim taraftar savaşı çıkaracağına işini yapıp takıma duran top çalıştırmış olsa en az 6 puan fazlamız vardı. heralde duran toptan gol atamayan dünya üzerindeki tek takım biziz.

  edit: zamalek'ten transfer yapmanın zorluğu ile alakalı sorular geliyor, genel bir cevap vereyim: "zamalek yönetim kurulunda bizim sattığımız silahlarla öldürülen mısır silahlı kuvvetlerinin daimi temsilcisi var. çavuşescu dönemi steua bükreşi gibi siyasi destekli bir kulüpten transfer yapmaya çalışıyoruz. zamalek başkanı da düşman ülkeye futbolcu satmam diye açıklama yapmış.
  https://twitter.com/.../1347975050805321729
  futbolcunun kendisi de türkiye'den ilgilendiği bir teklif olduğunu ve kulübün satmadığını açıkladı. daha ne gibi bir alaka olabilir ki?" (bkz: #3057721)