• 2674
  --- alıntı ---

  bizimkilerin bayıldığı "fatih hoca adam eder bunu. tutarsa süper olur, tutmazsa ne kaybederiz ki" transferi idi. kesinlikle de bir fatih terim transferiydi. bir iki kez kamuoyu yokladı, müjde verir gibi söyledi ama taraftarın istemediğini görünce biraz durdu, sonra yine kendi bildiğini yaptı.

  ne kaybettik hacı biliyor musun?

  geçen sezon 18 yaşında 6 türkiye kupası maçında oynayıp 4 gol, 2 asisti olan, ligde de sezon boyunca iyi kötü 172 dk alan yunus akgün'ü kaybettik. hani devre arasında 5.5 milyon euro'luk teklife hayır dediğimiz yunus. bu sezon türkiye kupası'nda 56, ligde 6 dk layık görüldü çocuğa.

  "tutarsa tutar, tutmazsa ne kaybederiz ki" olmuyor işte. tutuyor mu görmek için bir sürü oynatıyorsun; bu arada oynatabileceğin gençleri de, o gençlerin bir gün a takım formasını giyebilecekleri inancını da, ve tabii oynattığın maçları da kaybediyorsun. daha ne kaybedeceksin?

  hazırlık kampında galatasaray'da pek tabii rotasyon oyuncusu olabilecek ışığı veren jimmy durmaz da bu flaş transferin gölgesinde kaldı. feghouli'nin bu kadar formsuz olduğu sezonda durmaz sadece bir lig (o da ilk hafta), bir kupa maçında 45 dakikadan fazla şans bulabildi. uefa listemiz cezadan dolayı kısıtlı idi; oraya da emre mor yazıldı, durmaz yazılmadı. şimdi emre mor sektirip gitti, elimizde yarım sezon futbol oynamamış bir durmaz var.

  görüyor musun ne kaybettin?

  işte arda turan da böyle bir transfer olacaktı. o da akbaba'ların, taylan'ların, onyekuru'ların, sekidika'ların hakkını yiyecekti.

  --- alıntı ---

  ekşisözlük'ten negatif entropi isimli yazarın entrysidir.