• 24170
  bu sezonun büyük ihtimalle şampiyonlukla sonuçlanamamasının en büyük sebebi olacak kendisi. şu maça kadar sabrettim ama yok arkadaş. devre arasını güzel geçirmişiz. güzel transferler yapmışız. her şeyden önemlisi taraftar olarak çok iyi motive olmuşuz, pozitif bir atmosfer yaratmışız, inancımız yerine gelmiş, fubolcular da motive olmuş... gel gelelim hoca yine bize aynı teraneyi sergiliyor.

  dakika olmuş 75, takım tel tel dökülüyor. rakip beraberliği yakalamak üzere. bizde daha oyuncu değişikliği yok. fiziksel olarak düşmüş oyuncular yerine, taze 2-3 futbolcuyu alabilirdi çok daha önceden. ama o ne yaptı? 75. dakikada ilk değişikliği hele şükür. ardından 87. dakikada ikinci değişikliği sekidika ile yaptı. adamı izleyemedik bile. çok rahat boş alanlar bulabileceği bir maçtı özellikle 70'ten sonra. ama tabii hocamız feghouli hazretlerini 90 dakika sahada tutmayı tercih etti.

  ve tabii son değişiklik tamamen süreye oynama amaçlı 90+4'te geldi. yani taktiksel olarak herhangi bir anlamı olmayan bomboş bir değişiklik...

  eğer bu saçmalıklara bir son vermezse (ki sanmıyorum), büyük ihtimalle 2-3 hafta sonra, bir kaza kurşunu ile sezona temelli havlu atacağız. umarım beni yanıltırsın.

  (bkz: 19 ocak 2020 galatasaray denizlispor maçı)

  edit: değil 8, isterse 18 şampiyonluk kazandırsın. hiç kimse eleştirilmez değildir. hata yapan, formsuz olan eleştirilir. ortada bariz bir hata var. sırf 8 şampiyonluğu var diye bunu görmezden gelemeyiz. o yüzden tatava yapmayın.