• 175
  fikri hür vicdanı hür galatasaray taraftarının özhan canaydın bile olsa hiçbir galatasaraylıya laf ettirmeyeceğini bir kere daha ispat ettiği protesto.

  erdoğan bayraktar rutin bir propaganda konuşması yaparken, hatta ekranda tribünde olup konuşmasıyla dalga geçen insanlar görünürken "özhan canaydın'ın o aciz duruşu hala aklımda" demesiyle ortalık karışmıştı.

  olay aslında bir patavatsızlığın yarattığı etkiye tepki iken, erdoğan bayraktar da aynı üslup ile konuşmaya devam edince olaylar büyüdü. habercilik ve ortayolculuk üstadı mehmet ali birand'ın hala hatırlanan eyvah nidası sonrasında yaşananların yanında devede kulak kaldı.

  ultraslan ıslıklar yükselirken eller havada şekilde göstererek alkış tuttu. recep tayyip erdoğan ve yanındakiler stadı terketti. adnan polat hepsini tespit edeceğim dedi, hiçbir şey tespit edemediği gibi birkaç ay sonra ibra edilmeyerek yarattığı etkiye hakettiği tepkiyi aldı. galatasaray taraftarı bir ara muhalif falan sanıldı. stadın yolları bitmedi, üstü kapanmadı.

  biz de fikri hür vicdanı hür galatasaray taraftarı pankartıyla iyi prim yaptık şimdi yalan yok...

  işin en komik tarafı sırf ceza olsun diye fetönün türkçe olimpiyatları ak parti tarafından türk telekom arena'ya verildi. o dönem böyleydi bu işler kimse hatırlamaz şimdi...

  o değil de erdoğan bayraktar, umarım bir gün çaresizliği tadarsın...

  (bkz: tarihte bugün)