• 23755
    ndiaye denilen adam galatasaray'a 16 milyon euro gibi bir para kazandırarak galatasaray tarihin en çok transfer getirisini yaparken, arda turan 12 milyon euro kazandırdı önemlidir galatasaray'a hizmet etmiştir demek büyük tutarsızlık. madem öyle trabzon'a gitmeden ndiaye'yi alsaydık o zaman. çünkü galatasaray'a tarihinin en büyük parasını kazandırmıştır.

    galatasaray futbol kulübü bir şirkettir. bu şirketin başında da bir başkanı bulunmaktadır. son sözü söylesin, şirketi yönetsin diye oraya getirilmiştir. bu başkan her türlü olumsuz duruma, başarısızlığa rağmen çıkıp "bu nasıl futbol kardeşim" dememiş sürekli takımının ve takım yöneticisinin arkasında durmuştur. kimseye yedirmemiştir. kimseyi topun ağzına koymamıştır. kimseye ben size milyonluk kadro verdim naptınız ? diye hesap sormamışken, bu adam bir söz ettiğinde bu şirketin başarısız çalışanları olarak arkasında duracaksınız. gidip de çatışmayacaksınız.

    istemiyor taraftar arda turan'ı. zorunuza giden nedir ? galatasaray'a hizmet etmiş ise bunu en iyi taraftar bilir zaten. fatih terim'in arkasında taraftar duruyor ise bu fatih terim'in hizmetleri içindir. taraftar, pardon "seyirci" arda turan'ı istemiyorsa, demek ki yaptıkları hizmetlerinin çok ötesine geçmiştir. istemiyoruz abi.

    32 yaşına gelmiş, top dahi oynayamayan adamı istemiyoruz. hem kişilik bakımından istemiyoruz, hem şirket çıkarları açısından istemiyoruz.

    galatasaray itibarını ve parasını düşünen başkana selam olsun.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!