• 22
  yazmayacaktım da, dayanamadım artık.

  vardır, olmaması gerektir.

  arkadaşlar, galatasaray din, dil, ırk, cinsiyet ayırımı yapmaksızın toplumun tüm bireylerini kapsayan bir oluşumdur. dünden beri gökhan çıra denilen mal değneğine söylenenleri endişeyle izliyorum.

  sizler bugün transeksüel ya da homoseksüel insanlara yönelimleri sebebiyle saldırırken, belki bir üstteki entry'nin sahibi trans yahut eşcinsel olabilir mesela. peki gerçekten hakkınız olduğunu düşünüyor musunuz galatasaray sözlükte, yani yazmak için galatasaraylı olmanın dışında bir kriterin gerekmediği bir ortamda bir insanı yönelimi sebebiyle yaralamaya?

  türkiye gibi eşcinsel, trans cinayetlerinin kol gezdiği bir ülkede, galatasaray'ı bu işe bulaştırmak aymazlıktır. siz bugün burada böyle taşak geçerken, yarın ultraslan mensubu, cahil, ve muhtemelen homofobik bir ergenin taksimde şu olaylardan etkilenip translara saldırmayacağının garantisini verebilir misiniz? olmaz böyle bir şey diyebilir misiniz?

  her şeyi geçtim, yarın bir gün kulüp yönetimine rum asıllı bir yönetici gelse ona da böyle saldırılmasına göz yumacak mısınız? faşizm burdan başlar işte arkadaşlar. o yüzden böyle kurumların tüzüğünde hep "dil, din, ırk, cinsiyet ayırmaksızın" yazar. bugün translara ayırım yaparsın, yarın ermenilere, öbür gün hristiyanlara.

  gökhan çıra denen provokatöre her türlü saldırı, taşak eyvallah. ama eşinin yönelimi üzerinden vurmak galatasaraylılığa yakışmaz. ayıp.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!