• 114
  loser mucib avcı'ya güzelleme yapayım derken sıçmış ve sıvamış zat.

  "şampiyon olamadınız, olduramadınız. tabii türkiye burası, hangi şartlarda oldurulamıyor hepimiz iyi biliyoruz bazı şeyleri. cümlesini kurarken videoda dikkat ederseniz avcı'nın gözleri parlamakta, başarısızlığının elleriyle verdiği şampiyonluğa sebebiyet veren acizliğinin örtbas edildiğini sanmakta.

  keşke şunları da sorabilseydi avcı'nın yüzüne barış erten ya da herhangi başka birileri;

  -ciddi paralarla iyi kadrolar teslim edildi sana ve bu paraların nereden geldiği tüm kamuoyunda mide bulandırırken sen tek bir kupa dahi alamadın? hep saha dışı olaylar yüzünden mi? 56 yaşındasın bir tane bile kupan yok bahanelere sığınmak doğru mu?

  -son sezon en yakın rakibine 8 puan fark atmışsın, üstelik o rakibin sahasında final maçında öne geçip maçı veriyosun, peki senin argümanlarına göre bu şampiyon olmanı istemeyen güçler neden 8 puan öne geçmene izin versin?

  -türk milli takımı sana emanet edildi elle tutulur ne yapabildin?

  -her fırsatta türk futbolu bu, engel olunuyo, şampiyon yapılmıyoruz diye ağlanıp sızlanıyosun, neden yurt dışına gitmiyosun? yoksa sürekli kaybeden loser hocalara şans verilmiyo mu ülke sınırları dışında? bu da mı dış güçler?

  -avrupa ligi maçlarında laf olsun diye hedefsiz oynadığın yedek kadrolarla çıktığın maçlardan dolayı hiç öz eleştiri yaptın mı?

  -her fenerbahçe maçı sonrası üstüne basa basa türkiye'nin en büyük kulübüyle oynadık, ortada fol yok yumurta yok iken şenol güneş bence türk futbol tarihinin en başarılı hocasıdır tarzı söylemlerini ve yürütmeye çalıştığın algıları sence futbol kamuoyu anlamıyo mu?

  körler sağırlar birbirlerini ağırlar.