• 7377
    ya beyler siz ne bekliyorsunuz taraftardan? daha dogrusu ne istiyorsunuz ? her şey bitti taraftar mı başladı. ya ben anlamıyorum bazı arkadaşları, yok taraftar takımı desteklemiyormuş yok uğultu sesi geliyormuş. kardeşim bir zahmet et de gel azıcık sen destekle oldu mu ? sen evinden çayını çorbanı içeceksin elinde telefon yanında bilgisayar, elin göbeğinde maçı izleyeceksin. ohh aç değilsin açıkta değilsin. sırtın pek.

    ben zaten bütün gün çalışmışım , o yollarda çilekeş olmuşum yıllardır. metrosu bir dert araba ile gitsen park sorunu bir dert. zar zor maça koşa koşa yetişebilmişim. terler bir yerimden geliyor. ona rağmen o futbolcular azıcık koşsun diye bir yerimi yırtıyorum. tribün desen 36 bin kişi gelmiş. nerdesin kardeşim sen. evinden atıp tutacağına gelsene maça? nerdesin kız arkadaşlarınız mı izin vermedi anneniz mi eşiniz mi ? yoksa cebinizdeki parayı daha güzel yerlere mi harcadınız?

    beni maça gitmemiş adamlar eleştirince çıldırıyorum. yıllarımı vermişim tribüne ama adam evinden oturup '' yeaa taraftarın sesi çıkmıyor yeaaa '' gel de sen bağır azıcık ben dinleneyim olur mu ? gel birazcık senin her yerin donsun da ısınmak için çay iç tribünde. o samiyen çilesini çek, gıttlağın çıkana kadar bağır, kaybettiğinde o dönüş yolu ölüm yolu gibi senin için de gelsin bir kere. doğru siz büyük maçlara gidip diğer maçlarda susanlardandınız değil mi ? en büyük sizsiniz kardeşim, biz sadece uğultuyuz.

    bakın işinize de o maça giden taraftara her gün dua edin. takacak başka şeyler bulun. mesela babel. nasıl fikir ?

    tanım: sarı kırmızı takımın taraftarıdır.
Altyapı çalışmaları sebebiyle birtakım hatalarla karşılaşılması muhtemel. En kısa sürede hatalar giderilecektir!