• 22984
  insandan ve karakterden anlayan bir yönetmen arkadaşım, kendisiyle özel bir iş için röportaja gittiğinde, "odaya girdiği an hissediyorsun, bir şeyler oluyor, etraftaki herkesin dikkatini çekiyor" demişti ki bunu çok insan için söylemez. futbolla ilgisi de yok hatta.

  fatih hocam, gerçeküstü bir insan. bazen gerçek şeylerin ağırlığı, makul davranmaya çalışan insanların kimyasını bozar.

  hocanın ortalığı ateşe verip havaya fırlatarak sikip atması gereken o kadar çok şey var ki makul davranmaya çalıştığında her şey kötüye gidiyor.

  çünkü kendisine etki etmeye çalışanlar ekstra çaba sarf etmeli ve hoca bunu yapamayacak bir kitle gördüğünde onlara yaklaşmaya çalışıp makul olmaya başlıyor ve her şey boka sarıyor.

  allah aşkına, belhanda oyundan çıkarken bize o küfürleri ettiğinde, hoca böyle birinin tarafını tutar mıydı? "ocak'a kadar bekleyeceğiz" yemini ben de ağzıma koymuyorum, ama kulübün içinde bulunduğu durumu görüyor ve her şeyi yapmaya çalışırken hiçbir şey yapamıyor bence.

  kesinlikle kendisinin avukatlığını yapmaya gelmedim. aylar geçmiş, ortada 1 tane bile köfte yok. kesinlikle son yılların en düşük performansını sergiliyor. elbette kızgın ve kırgınım. aklamaya falan da çalışmıyorum.

  sevdiğimiz insan böyle birisi arkadaşlar.

  kabul edin ya da sevmeyi- övmeyi bırakın, her zaman makul değerlendirin. donk'u ileri aldığında, gol atmış olsa bile, "hayır hocam, kabul etmiyorum, yarattığın çözümü sikeyim" diyebilin toplu olarak, o zaman ortada fatih terim de kalmaz zaten. bu gerçeküstü enerjiyi besliyoruz hepimiz. çünkü galatasaray için olduğunu biliyoruz.

  herkes, konunun teknik yönüyle ilgili elli milyon şey söyleyebilir, söylüyor da ve söylesin de. fakat bence, hepsinin de 'üstünde' demiyorum, ama kenarında kıyısında böyle şeyler de oluyor. çünkü insanın olduğu yerde her acayip şey olur.

  bir tane çok radikal bir şey yapıp ona sığınsa yine peşine düşeceğiz, köpek gibi biliyorsunuz bunu. ama maalesef hocamız makul olmaya çalışıyor.

  makul fatih terim'den nefret ediyorum.

  şampiyonlar ligi'nin de, onun da bunun da, her şeyin de bir şeylerine koymadan entry'yi bitirmek istiyorum. yeminle çıldırmanın eşiğindeyim.