resim
Fatih Terim
Görev:Teknik Direktör
Takım:Galatasaray
Yaş:68
Uyruk:Türkiye
 • 22545
  sonra algı yapan kendisini destekleyenler oluyor.

  bir kısım hocanın artık eskisi gibi olamayacağını düşünüp yenilik istiyor, çünkü galatasaray'ı düşünüyor.

  öteki kısım fatih terim'i neredeyse galatasaray'dan çok seviyor, galatasaray'ı değil fatih terim'i düşünüyor.

  he canım he.

  şu inadınızdan bi vazgeçin. bu ülkede akp iktidarken, federasyonda aziz yıldırım ve yıldırım demirören'in kurduğu, fikret orman ve ali koç'un desteklediği kadrolar varken, ali palabıyık, mete kalkavan gibi hakemler hala pişkin pişkin maç yönetirken fatih terim dışında bir teknik direktör, mustafa cengiz dışında bir başkan, abdürrahim albayrak dışında bir yönetici ile mücadele etme şansınız yok arkadaşım. anlatabiliyor muyum? yok.

  geçen yıl allah'tan seçim vardı da başakşehir'e desteklerini çekmek zorunda kaldılar. yoksa rüyamızda görürdük o şampiyonluğu.

  emin olun, futbol tertemiz olsaydı, gönderelim derdim fatih terim'i şu futbolla. ama akp, federasyon, mhk ve liseliler orada durduğu, galatasaray lisesi mezunu koca koca adamların dahi galatasaray'ı mı yoksa kendi menfaatlerini mi düşündüğünü bilemediğimiz, kime güveneceğimizi şaşırdığımız şu ortamda, kendisinden başka tutunacak dal yok! yok abi anla bunu artık, gelecek teknik adam ilk olarak bu takım çok yaşlı diyecek oyuncu isteyecek. alabilecek misin? hayır. alamayınca taraftar kime tepki gösterecek? önce teknik adama, sonra yönetime. yönetim taraftar desteğini kaybederse nolur? liseliler üstüne çullanır. liseliler üstüne çullanırsa nolur? akp'nin ve ali koç lobisinin istediği, dursun özbek veya muadili bir başkanı kulübün başında görürüz. sonra? sonra eldeki gayrimenkullar falan.

  distopya romanı yazmıyorum arkadaşım. olan şeyler bunlar. koy mustafa cengiz'in yerine ünal aysal'ı. gitti fatih terim. o andan itibaren gözünün önüne getir yukarıda yazdıklarımı. olmadı mı? oldu.

  galatasaray top oynar. hoca toplar. sabırlı olun. bu kadar mutluluk yaşatan adama bi kez olsun zor döneminde destek olun. bi kez olsun lan, taraftar olun amk. taraf olun, en azından galatasaraylı olduğunu bildiğimiz, güvendiğimiz adama destek olun. taraftar destek olsun, bakın görün nasıl düzelecek her şey.