• 32
  ''banu avar'' kaynak gösterilerek üzerinden gazına gelmeyin uyarısı yapılan değerli galatasaraylı hukukçu. kimsenin kimseyi gaza getirmesi gibi söz konusu olmadığı gibi birileri banu avar'ın saçma sapan komplo teorilerini okuyup gaza geliyor galiba. vicdanı hür irfanı hür atatürkçü insanları kimse kimsenin gazına getiremez. mesele bugünkü divan kurulunda yapılan konuşmadır ve süheyl batum'un söyledikleridir. insanların saçma sapan komplo teorilerini kendine saklaması gerekmektedir.

  edit:zaten o toplantıya katıldığını çok önceden biliyordum bu olay gizli saklı bir şey değildi ki banu avar'dan önce dile getirenler de oldu ne amaçla kullandıklarını da biliyorum. dikkat edilirse katılmamıştır gibi bir şey geçmiyor yazımda söylediklerimin iyi anlaşılması ve okunması lazım birazcık düşünme kabiliyeti olan insan şurada neyi kastettiğimi iyice anlar. mesele burada sadece banu avar kaynak gösterilerek yapılmak istenen algıdır. zaten haberin kaynağı banu avar da değildir google'da aratarak herkesin rahatça bulabileceği bir şeydir . banu avar sadece yazılan bir yazı üzerinden istediği yere eğip bükerek algı yapmaya çalışmış. eğer ortada kaynak gösterilmek isteniyorsa bunun tarafsız bir şekilde google search'ten ss alınarak rahatlıkla yapılabilir. burada asıl amaç toplantıya katıldı bilgisi kullanılarak eğip büküp kendi saçma sapan yok amerikancı yok şucu bucu teori ve algılarına alet etmek istenmektedir. zaten banu avar'ın kaynak aldığı o yazıyı yazan sitenin amacı da şu verdiğim ss'te gayet açıktır.

  https://i.ibb.co/z70XcD6/erer.png

  ayrıca merak konusudur ki 2004'te sadece konuşmacı olarak katıldığı bir toplantı ne amaçsa bugün divan kurulundan yaptığı toplantıdan fenerbahçelilerin yaptığı algıyla paralel bir şekilde bugünkü güzel konuşmalarından sonra dile getirilmektedir. mesele divan kurulunda yaptığı konuşmadır boş boş siyasi algılarınızı başka yere saklamanız lazım. mesela 2004'te konuşmacı olarak katıldığı toplantı üzerinden eleştirenler ki (bu konuşmada süheyl batum'un ne söylediği de geçmiyor yani ne söylendiği de belli değil) mesela geçmişte tbmm'de fetö hakkında övücü sözler söyleyenler hakkında ne düşünmektedir merak ediyorum. kaldı ki süheyl batum fetöyle en güçlü olduğu dönemlerde de mücadele etmiş hatta fetö tarafından dava açılmış bir isimdir. yapılan algıların ne niyetle yapıldığını herkes biliyor merak etmeyin. alın size kaynak !

  https://www.cnnturk.com/.../638905.0/index.html

  son olarak boş boş siyasi algılarınız umrumda değil ve ben birileri gibi biatçı tarikatçı kültürden değil atatürkçü olarak daima atatürk ilke ve inkilaplarını savunacağım.