• 7
  kararı 19.05'de açıklayarak harika iş yapmışlardır. niyetlerini hala anlamayan varsa artık bir zahmet anlasın. hiç üzülmedim verdikleri karara, neden mi?
  1)hocanın sözlerinde cezaya sebep olabilecek en ufak bir şey yok. bu yüzden içim çok rahat.
  2)transferler, imza töreni falan derken fazla havalarda uçuyorduk. şu anda transferleri falan unuttuk tek düşüncemiz kıymetli hocamız. olması gereken de bu.
  3)hoca da hepimizin kabul ettiği gibi formsuz başladı sezona. o da daha fazla konsantre olacaktır. tff'sini, koç'unu, nihat'ını, pfdk'sını, hakemlerini üst üste koyup bir kez daha şampiyon olacaktır.
  4) (bkz: #2743894) bu entry'imde son iki cümledeki hadise maalesef tekrar yaşandı. mustafa cengiz yönetimi çok çok üzülerek söylüyorum ki hocanın arkasında duramadı yine. başkanım arkanızda 30 milyon galatasaraylı var. kimden korkuyorsunuz? umarım hükümetle ters düşmemek için değildir bu hareketleriniz. sizi seviyoruz, takdir ediyoruz ama unutmayın ki yaptığınız transferler, mali durum olarak iyileşmeler unutulur; hocanın arkasında duramayışınız hatırlanır. bu da maalesef sonunuz olur.
  5) galatasaray'ın şampiyon olması için birinci gereklilik nedir? tabii ki de kaos. kendi kendilerine kaos yarattılar ve bu bizim işimize yarayacaktır. 23. şampiyonluk hayırlı uğurlu olsun.