• 21347
    fatih hocam twitter kullanmaya başladığından beridir tweet bildirimleri açıktır bende. milli takımdayken yaz zamanı twitterdan yaptığı açıklamalar için açmıştım. her neyse,

    2017-2018 sezonunda kötü gidişat başlıyor. o zamanlar galatasarayımız ne zaman kötüye gitse hep “ fatih hocam gelse her şey yeniden çok güzel olacak, kupaları toplayacağız, galatasarayla dolup taşacağız” diyorum. son gidişinden sonra kurduğu “hayat, neden olmasın ? “ cümlesi hep aklımın bir tarafında.

    sonra tudor ile yollar ayrılıyor. medyada başlıyor aday isimler; yabancı, yerli bir sürü teknik adam. fatih hocamın ismi pek geçmiyor ne yazık ki ilk zamanlarda. ancak bizim aklımızda hep “hayat, neden olmasın ?” yankılanıyor.

    ve 21 aralık 2017 gecesi... telefonumun ekranını açtığımda gördüğüm o “fatih terim tweetledi” bildirimi. “nerede kalmıştık” yazmış hocam. sanırım o andaki hislerimi tarif edemeyeceğim. birçoğumuz aynı hisleri yaşamışızdır o anlarda. sonrası... sonrası zaten yeniden şampiyonluklar. en güzeli de galatasarayı hissedenlerin iş başında olması. galatasaray bir his takımıdır.

    doğum günün kutlu olsun hocam. iyi ki bizimlesin. şimdi kenetlenerek dünyadan büyük hayallerimizi gerçekleştirme zamanıdır.