• 684
  https://twitter.com/...620953975336961?s=20

  bu maçla ilgili şu görüntülerin üzerine gitmemiz lazımdı. şampiyonluk falan derken arada kaynadı.

  söylenene göre bu görüntüler polis kamerası görüntüleri, yani bunu dışarıdan birinin görmesi suç. internete sızdırılması tümden suç.

  ayrıca bu görüntülerin tamamı montajlı. yani sadece bizimkilerin yaptıkları koyulmuş ötekiler komple atılmış. o yüzden biz sezona hocasız ve yardımcı antrenörsüz başlarken karşı taraf doğru düzgün ceza almadı. bu hareket bize zarar vermek için kasten yapıldı. hedef önümüzü kesmekti.

  son ama en önemlisi bu görüntüleri paylaşan twitter'da fenerbahçe taraftar platformu diye bir hesap. hesabı kurduranların kim olduğu bile tahmin ediliyor. yani uğraşsak bu hesabın sahiplerini rahatça sıkıştırırdık.

  bizim bu görüntülerin ele geçirilmesinin ve bu hesaptan paylaşılmasının daha çok üzerine gitmemiz lazımdı. kutlama falan yaparken atladık. bizim taraftar sayımızdan gelen büyük potansiyelimizi kullanmamız lazım. fatih hoca'nın dediği "organize ama amatör kötülük" lafına takıldık kaldık. adamlar hiç de amatör değiller ve her işleri planlı. bizim de artık bunlara karşılık vermemiz lazım. sürekli savunma pozisyonunda duramazsın, rakiple kavga etmen gerek. biz de transfermiş, oymuş buymuş kendi aramızda didişmeyi bırakıp organize olsak iyi olacak. çünkü bu tartışmalar bize hem enerji hem de zaman kaybettiriyor.