• 73
  doğru bir plan doğrultusunda ilerleyen transfer hamlelerimizin, ismi duyulmuş ve müsait durumda olan futbolcuları dürtekleme-yoklama durumuna döndüğüne işaret eden haberlerin öznesi futbolcu.

  fatih hoca çapa istemiyor, ağır oyuncu istemiyor diye gönderilen fernando'nun ardından ciddi bir oyun planı değişikliğine gittiğimizi düşünmüştüm. cheick doucure, alfred duncan gibi isimler beklerken; banega, nainggolan gibi isimler duyulmuşken tamamen farklı bir karaktere yönelmemiz sonucu yine hayal kırıklığına uğradım.

  zamanında nzonzi'yi izleyip parçalı altında hayal etmişliğim tabi ki oldu, ama hazırlık maçlarında izlediğimiz takıma derman olacak (veya temel problemini çözecek) ismin kendi olmadığını düşünüyorum. yine de çok kaliteli bir isim tabi, kariyeri ortada, devamlılığı olan bir isim.

  futbol bilgim derya deniz değildir, fakat ismi geçen futbolcuların tamamen farklı oyun profillerine işaret ettiğini fark edebiliyorum ve malesef yine plansız bir sona doğru ilerlediğimiz için de çok üzgünüm.

  her şeyden öte, parçalıyı giyecekse sonuna kadar desteğimiz arkasında olacak tabi ki. hocamız istiyorsa vardır bir bildiği diyelim.

  edit: iş bu entryde bahsettiğim birincil sorun tamamen farklı profillerdeki futbolcular üzerinde geziniyor olmamızdan kaynaklı, plansızlık hissiyatıdır. başlıkta belirtilmemiş bir diğer rahatsızlık sebebi ise takımın merkezinin iki 'kiralık' futbolcuya emanet edilmesi ihtimalidir.