• 20762
    kendisinin en büyük düşmanları kendisine "ağam, paşam" çeken tiplerdir. adam, işi-gücü bırakmış sanki kimse bilmiyormuş gibi burada "hocayı eleştirin ama..." diye kitap yazmış. 4. dönemi itibariyle geldiğinden beri istikrarlı bir iyi oyun oynamıyoruz. ligde bir şekilde oyuncu kalitesinin de çok yüksek olmasından mütevellit idare ediliyor ama avrupa'da gerek resmi gerek hazırlık maçları olarak çok kötü durumdayız.

    geçen sene 8 resmi maç oynandı. sadece 1 maç kazanıldı. bu 8 maçın 5'inde gol atılamadı. 4 deplasmanda tek gol dahi bulunamadı. forvette sadece eren derdiyok vardı. bu bir bahane sayılabilir ama yeterli değil zira biz ligdeki deplasmanlarda da iyi değildik. bu seneye bir umutla giriyoruz; daha sezon başlamamış orta sınıf alman-italyan-fransız takımlarından 4 maçta 12 gol yiyoruz. hadi başta yedekler vardı vsr. dedik ama 4 gün sonra lig başlayacak, aslar gelmiş olmasına rağmen (henüz hazır olmasalar da) hala rezilleri oynamaya devam ediyoruz. her şeyi geçtim, lige 4 gün kala italya'da hazırlık maçı nedir arkadaş? hangi akla hizmet böyle bir karar alınmış. fener'in audi cup'a katılması kadar saçma-sapan bir şey.

    terimmiş, hagiymiş, oymuş-buymuş ben tanımıyorum. ben sadece galatasaray'ı düşünüyorum. hiç kimsenin bu armayı 2. sınıf avrupa takımları karşısında bu hallere düşürmeye hakkı yok. bu taraftar bunu kabul etmez!